První prohra v DHL Superpoháru. Neporazitelnost juniorům sebral Třinec

Johan Čáp, Dominik Stošek
T Ř I N E C – Olomoučtí junioři potvrzovali po tři zápasy v DHL Superpoháru a jeho skupině C fantastickou formu, když v minulých týdnech postupně porazili Jihlavu, Hradec Králové i Liberec. Skvostná série svěřenců Karla Berana nicméně po necelém měsíci skončila. Hanáčtí mladíci totiž nestačili na akademii třineckých Ocelářů, na jejímž ledě prohrávali už od 3. minuty, kdy se trefil Michal Matiaško. Ještě v loňské sezóně hráč Olomouce se proti bývalému působišti zjevně dokázal pořádně namotivovat, neboť právě jeho čtyři branky rozhodly o konečné prohře Hanáků v poměru 1:6. Autorem jediné olomoucké trefy, která výsledek jen korigovala, byl Joshua James Mácha. Hanáci se i přes vysokou prohru udrželi minimálně do soboty na prvním místě pětičlenné skupiny, nad druhými Oceláři mají náskok jednoho bodu.