První venkovní extraligový zápas bude v Třinci. Jeďte na něj s Fan Clubem!

Redakce
O L O M O U C – Dva dny po prvním extraligovém utkání sezóny, který Mora sehraje na domácím ledě proti mužstvu pražské Slavie, se Kohouti vypraví do Třince, kde je bude čekat střetnutí druhého kola. Do města oceli pořádá Fan Club HC Olomouc autobusový výjezd, kterého se můžete zúčastnit i vy!
⇒ HC Oceláři Třinec

V pátek sehraje Mora po dlouhých 17 letech první extraligový zápas, doma vyzve Slavii Praha. Hned v neděli 14. září se Kohouti vydají na utkání do nové třinecké Werk arény, kde se od 15 hodin střetnou s tamními Oceláři.

Na zápas druhého kola Tipsport extraligy se Fan Club olomoucké Mory rozhodl uspořádat autobusový výjezd. Odjíždět se bude v neděli ve 12 hodin z parkoviště u supermarketu Billa. Cena za dopravu činí 150 Kč na osobu.

Závazné rezervace na výjezd se přijímají na e-mailové adrese fchco@seznam.cz. Zaplatit již zmíněnou částku můžete na domácím zápase se Slavií, a to o přestávkách na tribuně za trestnými lavicemi v místech, kde jsou televizní kamery.