Redakce webu HC Olomouc hledá posily!

Redakce
O L O M O U C – Redakce klubu HC Olomouc hledá posily do svých řad! Umíte perfektně česky? Máte rádi olomoucký hokej a rádi byste se podíleli na tvorbě obsahu webových stránek? Pak přišla vaše šance, protože opět hledáme nové kolegy a kolegyně! Jestli chcete být součástí olomouckého hokeje a možná i nastartovat svou kariéru novináře, kontaktujte nás!

Co bude náplní vaší práce?

Alfou a omegou práce v hokejové redakci je samozřejmě zápasové zpravodajství. Do toho patří představení soupeře, textový on-line přenos na stránkách Onlajny.com, reportáž z utkání a pozápasové ohlasy. A to jak z utkání A-týmu, tak ze soubojů mládežnických týmů. Krom toho děláme různé rozhovory s hráči, trenéry a vedením klubu a připravujeme reportáže z klubových akcí pro fanoušky.

Jaké z toho plynou výhody?

Jako redaktor/ka klubového webu budete mít vstup na všechna utkání A-týmu zdarma. Dále budete mít možnost blíže poznat všechny olomoucké hráče od mládeže po áčko. Samozřejmostí je i finanční ohodnocení, jehož výše se odvíjí od množství vámi odvedené práce.

Krom toho se jako člen/ka klubové redakce stanete zároveň součástí společnosti eSports.cz, s.r.o., která zajišťuje chod nejen klubových webů a své redaktory pravidelně vysílá na ty největší sportovní události po celém světě.

Co požadujeme?

Perfektní znalost psané češtiny, včetně alespoň základních stylistických pravidel
Časovou flexibilitu, pracovní zápal a ochotu poučit se z rad zkušenějších kolegů
Zájem o hokej – hlavně o ten olomoucký ;) – a orientaci v základních hokejových termínech
Předchozí zkušenosti s novinařinou jsou vítány, ale nejsou nutné, vše vás naučíme
Vlastní laptop či tablet pro psaní on-line přenosů a reportáží přímo ze zimního stadionu

Práce je vhodná především pro studenty a pro časově flexibilní lidi, kteří chtějí získat praxi v žurnalistice.

Své životopisy a případné dotazy posílejte na e-mail: redakce.hco@gmail.com, a to do 5. února 2016. Každému zájemci odpovíme a pošleme dodatečné informace k výběrovému řízení.