S Kohouty na volejbal zadarmo!

Redakce
O L O M O U C – Olomoucké volejbalistky se probojovaly do semifinále extraligového play-off! Jako tomu bylo i dříve, i tentokrát mají fanoušci HC Olomouc, kteří se prokáží permanentkou ze sezóny 2016/17 anebo přijdou v dresu, vstup na utkání zdarma! První domácí finálový zápas čeká celek VK UP Olomouc již v pátek 14. dubna od 17:00.

Fanoušci olomouckých Kohoutů mají letos opět možnost užít si atmosféru play-off volejbalové extraligy, a to zcela zdarma! Stačí mít permanentku ze sezóny 2016/17, anebo přijít v dresu HC Olomouc.

Již tento pátek, 14. dubna v 17:00, čeká tým VK UP Olomouc první domácí zápas proti soupeřkám z TJ Ostrava. Hned o den později pak hráčky čeká druhé semifinálové utkání, které začíná také v 17:00. I na něj mají příznivci Kohoutů s permanentkou či dresem volný vstup.

Vstup zdarma za stejných podmínek budou mít fanoušci i na případné páté utkání, které by se konalo v sobotu 22. dubna.