S klukama v lajně si sedíme, svěřil se po výhře Handl

Redakce
O L O M O U C – Další přípravné utkání a další kohoutí radost z výhry na jeho konci. K té svým gólem přispěl i talentovaný Tobiáš Handl, který v čase 19:27 pláchl obraně hostujících Brňanů a svůj průnik zakončil gólem na 3:1. Haná nakonec slavila výhru 6:5 po prodloužení.

Mladičký talentovaný hráč Olomouce už pomalu vyhlížel konec první třetiny, když se mu naskytla jedinečná šance na skórování. „Začal jsem to tak dělat a zkoušet asi před dvěma týdnama na tréninku proti Honzovi Lukášovi. Nějak mi to začalo vycházet .“ Tobiáš Handl tak náležitě využil svou šanci a zakončil pro svůj tým perfektní první třetinu efektivní a gólovým výpadem.

První třetina skončila za stavu 3:1 pro domácí. V utkání pak celkově padlo 11 branek. „Nedokážu říct čím to bylo, že padlo tolik branek. Spíš, si ale myslím, že jsme v zápase na góly měli štěstí.“ sdělil Handl.

Střelec třetího gólu také nastínil své vyhlídky k blížícímu se začátku extraligových bojů. „Od trenérů jsem zatím žádné informace nedostal, ale udělám všechno proto abych hrál od prvního zápasu.“ uzavřel Handl.