Sněhulácký den

Jakub Škoda
O L O M O U C – Uspořádat pro mladé brankaře den během kterého zapomenou na starosti spojené s brankářským postem. Tak znělo přání jejich trenéra Jana Littnera. Během bohatého programu si společně zatrénovali všichni brankaři, včetně Jana Lukáše a Jakuba Sedláčka. Své síly pak poměřili i v olomoucké Laser aréně. Celý den zakončili společnou večeří.

Celý program započal v 11:45, kdy se gólmani vydali na ledovou plochu, aby absolvovali trénink, který byl zaměřený na obratnost a zakončený soutěží v podobě štafet.

Po oběde následovala odpolední procházka po centru Olomouce, během které zavítali do místní kavárny, v níž si gólmani pochutnali na nejrůznějších dortech.

⇒ Brankář Jan Lukáš
Odpoledne si pro své mladé svěřence nachystal Jan Littner bojovou aktivitu, a to vzájemný boj v Laser aréně Olomouc. Všichni brankaři si tuto zábavu velmi užili. Celý den slavnostně zakončili společnou večeří, při které si připili na pohodovou brankářskou sezónu.

„Pěkná a skvěle zorganizovaná akce. Pro mě osobně to bylo takové vypadnutí ze zavedeného kolotoče. Pátek pro mě většinou bývá zápasový, ale dnes byl spíše bitevním,, protože jsme si byli s brankářskými kolegy zahrát Laser game. To se mi líbilo, chtěl jsem vyhrát, a proto jsem střílel vše, co se hýbalo. Doufám, že tato akce kluky namotivuje k pracovní morálce a dalším výkonům,“ hodnotí akci gólman olomouckého A-týmu Jan Lukáš.

⇒ Trenér gólmanů Jan Littner

„Záměr byl aby si kluci udělali pohodu, proto jsem se rozhodl uskutečnit tento odpočinkový den. Na ledě jsme se dnes poprvé potkali ve všech věkových kategoriích. Program na ledě byl volnější, a uzpůsoben pro všechny. Při Laser game jsem začínal přemýšlet, kde mají děti připojené nabíječky pro své baterky, protože bylo opravdu nemožné je unavit. Den jsme zakončili společnou večeří, při které proběhl přípitek na pohodovou sezónu. Chtěl bych moc poděkovat klukům z A-týmu, kteří se k nám připojili, protože jsou pro mladé a začínající brankaře velké osobnosti,“ říká po Sněhuláckém dni trenér brankařů Jan Littner.