Sportuj v Olomouci – sportovní dění na jednom místě!

Klub
O L O M O U C – Od 1. září se do ostrého provozu dostává aplikace Sportuj v Olomouci. Obyvatelé i návštěvníci Olomouce se díky ní mohou jednoduše informovat o veškerém sportovním dění v hanácké metropoli. Aplikace slouží jak fanouškům, tak i aktivním sportovcům z řad dětí i dospělých, kteří hledají možnost sportovního vyžití.

Pasivní i aktivní sportovci konečně naleznou informace o sportovním dění v Olomouci na jednom místě, a to díky aplikaci Sportuj v Olomouci pro chytré telefony (Android a iOS) a webovému portálu www.sportujvolomouci.cz. Registrace je zcela zdarma a umožňuje uživateli sledovat své oblíbené sportovní kluby (ať už se jedná o novinky, utkání či konající se nábory), případně spravovat vlastní sportovní tým (včetně sledování docházky či evidence členů).

Ti z vás, kteří nechtějí přijít o hlavní sportovní události ve městě, jistě ocení sekci „TOP události“. Obzvlášť užitečná je pak aplikace pro rodiče, kteří chtějí své dítě dát na nějaký sport, jelikož právě sportovnímu vyžití dětí je věnovaná celá samostatná sekce „Sport pro děti“.

Na Sportuj v Olomouci naleznete i HC Olomouc. Pokud se stanete fanouškem Hanáků na Sportuj v Olomouci, budete mít přehled o nadcházejících zápasech i žhavých novinkách. Nechybí ani informace o probíhajícím náboru do olomoucké mládeže. Pokud se chcete stát fanouškem HC Olomouc na Sportuj v Olomouci, postupujte podle tohoto návodu.