Tři body zůstaly doma! Hanáci po parádním výkonu porazili Spartu

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Hanáci proti Spartě otevřeli skóre už ve 3. minutě, kdy se prosadil Jakub Valský. Hosté nicméně dokázali bleskově odpovědět - po půl minutě bylo srovnáno, na listinu střelců se zapsal David Vitouch. Následně byly šance na obou stranách, Sparta si do konce druhé třetiny zahrála hned pět přesilovek, ani jednu však nedokázala proměnit. Olomouc pak udeřila právě po skončení svého oslabení. V závěru druhé třetiny otočil skóre zápasu Lukáš Kucsera, který se vracel z trestné lavice. Na začátku třetího dějství zvyšoval Lukáš Nahodil už na rozdíl dvou branek. Tři a půl minuty před koncem třetí třetiny Sparta odvolala brankáře, ani to však hostům nepomohlo. Naopak Hanáci v závěru zápasu využili přesilovku a zaznamenali první výhru po pauze.