V těchto složitých časech je jakákoliv podpora srdcového klubu ještě významnější a HC Olomouc si takové podpory opravdu hodně cení. Děkuje tedy nejen oběma pánům za jejich snahu, ale i všem dalším fanouškům, kterým osud klubu není lhostejný. Věřme, že společně tuto složitou situaci zvládneme.

Pan Butora nás požádal o zveřejnění důvodů, na základě kterých se rozhodl transparentní účet založit:

Na základě spousty informací z médií o možnostech podpory firem a živnostníků ze strany vlády v této těžké době ovlivněné pandemií koronaviru jsem začal přemýšlet nad tím, jak pomoci také HC Olomouc. Po nějaké době úvah mě v této myšlence utvrdil dotaz od pana Vladimíra Prášila, zda bych neměl zájem nějakým způsobem podpořit olomoucký hokejový klub. Na sociální síti fanoušků HC Olomouc se tento nápad sešel s obrovským pozitivním ohlasem.

S panem Prášilem jsme se tedy sešli a domluvili se, že podobně jako fanoušci jiných klubů zřídím transparentní účet, kam by mohli lidé do 31. 8. posílat jakoukoliv částku. Poté by se na výslednou částku sepsala darovací smlouva a částka by se přeposlala na účet HC Olomouc. Doufám, že se naše společné dílo podaří. Podpořme náš klub a vydržme v této touze podporovat i nadále. Fanoušci kohoutům!

Děkuji všem, kteří přispějí jakoukoliv částkou.

Sledovat pohyby na transparentním účtu fanoušků HC Olomouc je možné zde.