Akce se koná v sobotu 18. května od 10 do 15 hodin v Nákupním parku Bělidla. Program je skutečně nabitý - těšit se můžete na řadu tanečních a pěveckých vystoupení, mimo jiné se představí například Stanislav Hložek, spoluautor legendárního hitu Holky z naší školky, nebo oblíbená moderátorka Rádia Haná Martina Kvítko Procházková, se kterou si děti užijí diskotéku. Kromě toho se malí účastníci budou moc vydovádět na skákacích a nafukovacích atrakcích a čeká je také soutěž. Ve fotokoutku si pak budou moci pořídit fotku jako vzpomínku na tuto akci.

Součástí programu jsou také vystoupení roztleskávaček HC Olomouc. Zástupců hokejového klubu však bude víc - společně s hokejisty A-týmu si budete moci zasportovat. V rámci soutěže bude pro děti připraveno 5 stanovišť, na kterých budou pod dohledem hráčů plnit různé hokejové úkoly. A přijde také maskot HC Olomouc – kohout Kokrhél.

Celé akce by se měli zúčastnit tito hráči: Lukáš Klimek, Petr Strapáč, Petr Kolouch, Lukáš Nahodil, Jan Švrček, Marek Hecl, Tomáš Valenta, Jan Knotek, Alex Rašner, Josef Podlaha, Jan Jaroměřský, Jan Káňa a Vojtěch Tomeček. Berte prosím na vědomí, že seznam se může změnit.