V Olomouci se mi líbí, děkovačky už ale musí vymýšlet asi diváci, smál se Konrád

Redakce
O L O M O U C – Brankář Branislav Konrád ve čtvrtek svázal svojí nadcházející budoucnost znovu s Olomoucí. Jeho prodloužení smlouvy o tři roky přineslo do fanouškovského tábora velkou radost, navíc svou důležitost pro hanácký klub potvrdil hned v pátečním souboji s Třincem. Martinu Růžičkovi vychytal trestné střílení a pohlídal olomoucký náskok, který stačil na šokující výhru. „Rodině se v Olomouci libí, dcera tu nastoupí do školky, syn do školy. V mém věku už pomýšlet na zahraničí je spíše bláhové," komentoval novou smlouvu showman, který pomyslný podpis předvedl i v pozápasové děkovačce s trenérem brankářů Janem Littnerem.