VIDEO: Nové dresy s výrazným logem představeny! Jaká varianta má být na domácí zápasy?

Josef Prášek
O L O M O U C – Hanáci v pátek k večeru představili nové dresy pro sezonu 2020/2021! Na Horním náměstí se sešlo spousta příznivců hanáckého klubu, kteří mohli vidět křest dresu přímo naživo. Jiří Ondrušek společně s primátorem města Miroslavem Žbánkem pokřtili dres, který zdobí hlavně olomoucké logo.

„Je to nejhezčí dres za tu dobu, co jsem v Olomouci. Líbí se mi, že jde vidět krásně logo, což je hlavní symbol dresu. Také se mi líbí černé pruhy, je to velmi dobré oživení,“ pochvaluje si zkušený obránce Jiří Ondrušek.

A přesně tohle byl i záměr klubu. „Byl to náš hlavní cíl. Chtěli jsme, aby logo hrálo primární úlohu. Pak jsme tam chtěli dostat lehce černou barvu, aby to ladilo i k helmám, které máme černé. Myslím, že jsme si ty úkoly splnili,“ říká marketingový manažer klubu Simon Vejtasa.

Foto: Alena Zapletalová

Na Horní náměstí, kde probíhala také autogramiáda nebo akce 200 piv zdarma od Radegastu, přišel slušný počet příznivců. Z toho byl příjemně překvapený i Simon Vejtasa. „Jsem rád, že přišlo tolik lidí. Náměstí se hodně zaplnilo a je potěšující, že si fanoušci našli čas a snad si odpoledne užili. To mě těší nejvíc,“ dodává marketingový manažer klubu.

Nové dresy mají dvě varianty, červená by měla být na venkovní zápasy a bílá na domácí. „V extralize je dané, že třeba všichni mají světlou variantu domácího dresu. Mělo by to tak být i letos,“ vysvětluje Simon Vejtasa.

Foto: Alena Zapletalová

Teď samotní hráči věří, že pokřtěné dresy jim přinesou štěstí i do sezony, ve které budou mít jen nejvyšší cíle

„Minimálně chceme udělat play-off. Časy, kdy jsme se dívali dozadu, jsou už snad pryč. Musíme být na sebe nároční a dívat se dopředu,“ nabádá Jiří Ondrušek, který je nadšený i z nového sloganu klubu #VšeciSpolu. „Je to krásné. Olomoucký tým je známý tím, že to je jedna rodina. Takže to krásně vystihuje,“ myslí si.