Na počátku akce, která odstartuje v pátek 4. prosince, mohou (nejen) fanoušci našeho klubu nosit vánoční cukroví vlastní výroby na vrátnici našeho zimního stadionu, a zapojit se tak do soutěže o nejlepší vánoční cukroví. Ve čtvrtek 17. prosince následně proběhne ochutnávka, ve které porota složená z hráčů A týmu a vedení HC Olomouc zvolí tři nejlepší vánoční laskominy.

Autoři výherních cukroví budou obdarování klubovými suvenýry a budou moci společně s hráči všechny sladkosti, kterými do naší sbírky přispějete, věnovat dětským onkologicky nemocným pacientům ve Fakultní nemocnici Olomouc. Termín návštěvy bude těsně před Štědrým dnem.

"Letošní Vánoce jsou jiné něž kdykoli dříve a proto je podle náš ještě důležitější být solidární a myslet na druhé. Touto soutěží a sbírkou v jednom chceme zpříjemnit vánoční svátky i těm, kteří momentálně prožívají těžké chvíle, a doufáme, že dostojíme našemu sezonnímu mottu "Všeci spolu" a podpoří nás v této akci co nejvíce nejen hokejových fanoušků," komentuje akci Simon Vejtasa, marketingový manažer Kohoutů.

Vánoční cukroví, kterým se budete chtít zapojit do soutěže, musí být zabaleno v neprodyšném pevném obalu označeným jménem a příjmením autora a jeho telefonním kontaktem. Cukroví můžete předat obsluze recepce zimního stadionu ve všední dny v termínu 4. až 16. prosince vždy od 8 do 18 hodin.