Vánoční souboj se skládá z celkem tří „disciplín“, které si během života jistě vyzkoušel každý z nás. V každé z nich proti sobě soutěží dva hráči, jeden z týmu červených, druhý z týmu bílých. O vítězi každé disciplíny rozhodnete právě vy, fanoušci Hanáků, v hlasování, které bude probíhat na webových stránkách po celý týden. Svůj hlas dáte tomu, kdo podle vás udělal hezčí výtvor, protože estetický dojem je o Vánocích důležitý. Pokud ale budete hlasovat pro svého oblíbence bez ohledu na jeho manuální zručnost, tak my to nikomu nepovíme ;) Tým, který zvítězí alespoň ve dvou ze tří disciplín, se stane absolutním vítězem a na Silvestra bude mít pro fanoušky novoroční vzkaz.

Za tým červených bojuje David Škůrek, Jakub Galvas a Tomáš Mikúš.
Za tým bílých nastoupí k souboji František Skladaný, Martin Falter a Juraj Mikúš.


Druhá soutěžní dvojice si jistě vzájemného zápolení užila za celý život až až. Proti sobě se totiž postavili bratři Tomáš a Juraj Mikúšové. Úkol, který je čekal, rozhodně nebyl jednoduchý: Zabalit měkký dárek, konkrétně dvě trika. Nachystat dárek pod stromeček není jen tak, tím spíš, když nedrží tvar! Jste zvědaví, jak to naše bratrské duo zvládlo s balicím papírem, nůžkami a izolepou? A kdo letos od Ježíška nic nedostane?

Hlasovat o tom, kdo dárek zabalil pěkněji, můžete až do soboty, 24. prosince, kdy je načase dárky zase rychle rozbalit… Svůj hlas můžete dát jednomu z bratrů na následujícím odkazu:


Na první část vánočního souboje, kde se proti sobě postavili David Škůrek a František Skladaný, se můžete podívat zde.