Pravidla pro veřejnost navštěvující mládežnické zápasy na ZS Olomouc

Klub
O L O M O U C – S platností od pátku 11. září bude znovu možné navštěvovat mládežnická utkání na olomouckém zimním stadionu. Pro veřejnost bude vyhrazen sektor A1, do jiných sektorů bude zakázáno vstupovat. Návštěvníci budou muset dodržovat bezpečnostní opatření, při jejich nerespektování bude provinilá osoba vykázána ze zimního stadionu. Na tréninky A-týmu i mládeže je zimní stadion pro veřejnost stále uzavřen.

Kdo bude chtít od 11. září navštívit mládežnické zápasy na zimním stadionu v Olomouci, musí splňovat následující podmínky:

• Nevykazovat známky virového onemocnění.
  • Dodržovat vládní opatření.
  • Po celou dobu pobytu na zimním stadionu mít nasazenou ochranu úst a nosu (roušku apod.).
  • Na zimní stadion vstoupit pouze vchodem vedle vrátnice a zamířit přímo do vyhrazeného sektoru A1. Po skončení utkání neprodleně opustit zimní stadion opět vchodem vedle vrátnice. Pro návštěvníky budou otevřeny záchody u sektoru A1.

Pro veřejnost je zakázáno pohybovat se v jiných částech zimního stadionu, než jaké jim byly vyhrazeny. V případě nerespektování podmínek může být provinilá osoba vykázána ze zimního stadionu, v nejhorším případě může dojít opět k uzavření zimního stadionu pro veřejnost na mládežnická utkání.