Vítězná série končí, Mora si z Vítkovic odváží porážku

Kristýna Nováková
O S T R A V A – V dohrávce 18. kola Tipsport Extraligy ledního hokeje hostil Kohouty soupeř z nepříliš vzdálených Vítkovic. Ačkoli byli hosté od prvních minut zápasu aktivnějším týmem, byli to domácí, kdo otevřel skóre zápasu. V 11. minutě se prosadil Jakub Lev a o chvíli později ho ve vlastním oslabení napodobil Radoslav Tybor. Kohouti přesto neskládali zbraně a pokračovali v ohrožování Bartošákovy brány, jak tomu bylo na začátku zápasu. Ve druhé třetině však přišla další rána v podobě gólu na 3:0 z hole Lukáše Kucsery. A ze strany Vítkovic to nebylo poslední slovo, sedm minut před koncem třetí třetiny vsítil čtvrtou branku domácích Ivan Baranka. Kohouti však ze zápasu přece jen nevyšli gólově na prázdno, čestný úspěch si zapsali díky trefě Miroslava Holce z 57. minuty.