VšeciSpolu vlakem na Spartu!

Klub
O L O M O U C – Klub HC Olomouc se rozhodl uspořádat společnou cestu hráčů s fanoušky k utkání proti HC Sparta Praha. Jedinečná možnost pro všechny z vás, kteří chcete být hráčům zase o něco blíž a svými hlasivkami je podpořit v pražské O2 aréně!

Klub HC Olomouc pořádá vlakový výjezd na venkovní utkání 16. kola Tipsport extraligy, které se odehraje v pražské O2 aréně, domovině Sparty Praha. Duel se uskuteční 30. října od 16:00.

Spolu s vámi budou na palubě vlaku také hráči A-týmu HC Olomouc, kteří se s vámi pochopitelně po cestě zpět také rádi vyfotí, či věnují autogram. Cesta bude realizována speciálním spojem určeným výhradně pro hráče, partnery a fanoušky HC Olomouc.

Datum: neděle 30. 10. 2022

Odjezd z Olomouce: 10:45 ze stanice Olomouc hlavní nádraží.

Odjezd z Prahy: 19:15 ze stanice Praha - Libeň.

Ceník:
Standard: 790,- Kč,
Gold: 990,- Kč,
Děti do 15 let: Sleva 150,- Kč na obě varianty.

Co obsahuje balíček Gold vlakem na Spartu?

• Zpáteční jízdenka Praha-Libeň - Olomouc hl. n.,

• Vstupenka na venkovní utkání HC Sparta Praha vs. HC Olomouc,

• Občerstvení ve vlaku,

• NAVÍC oproti balíčku Standard upomínkový předmět v podobě speciální klubové šály.

Kde mohu balíček zakoupit?

Balíčky bude možné zakoupit od čtvrtka 22.9. v kamenné prodejně fanshopu před domácím utkáním proti Spartě, a to od 16:00, a následně od úterý do pátku, vždy od 11:00 do 18:00, nebo při domácích utkáních A týmu.

Už nyní si jej ovšem můžete zarezervovat na e-mailové adrese vsecispolu@hc-olomouc.cz. Do zprávy uveďte počet cestujících v závislosti na jejich příslušné kategorii (tzn. např. 1x Standard, 3x Gold, 2x Dítě do 15 let, apod.). V řádu několika pracovních dní vám pak přijde potvrzující e-mail s podrobnějšími informacemi.

Těšíme se na vás na palubě vlaku!

#VšeciSpolu na Spartu