Vyhrajte vstupenky na sobotní duel proti Královským lvům

Klub
O L O M O U C – Mora v sobotu na svém ledě přivítá Královské lvy z Hradce Králové a vy můžete tento duel zhlédnout zadarmo! Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku, mít trochu štěstí a dvě vstupenky jsou vaše! Souboj mezi týmy HC Olomouc a Královští lvi Hradec Králové startuje v 17 hodin v olomoucké plecharéně.

Soutěžní otázka

Který hokejista Hradce Králové v minulé sezóně hrál za HC Olomouc a kolik se mu podařilo nasbírat kanadských bodů?

⇒ Královští lvi Hradec Králové

Odpověď ve formátu JMÉNO PŘÍJMENÍ, POČET BODŮ (např. Petr Padavka, 123 bodů) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo. Jako předmět zprávy uveďte "soutěž HKR".

Vyhrává pátá, patnáctá a pětadvacátá správná odpověď. Každý výherce získá dvě vstupenky. Celkem se tedy hraje o šest lístků.

Uzávěrka soutěže je v sobotu 29. září ve 12:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jména uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherci si své vstupenky následně budou moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy v sobotu 29. září zhruba od 16:20.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!