Zvolte Kohouta měsíce února!

Redakce
O L O M O U C - Základní část první hokejové ligy je u konce a ještě než odstartuje play-off, vyhlašujeme opět hlasování o nejlepšího hráče, tentokrát za měsíc únor. Do únorové volby úmyslně nezahrnujeme zápasy ve vyřazovací části, tu vyhlásíme samostatně v rámci měsíce března. V září se radoval Jiří Dopita, v říjnu Libor Kašík, v listopadu Jakub Herman, v prosinci Jakub Bartoň a v lednu Petr Haluza. Kdo se bude z triumfu v anketě Kohout měsíce radovat tentokrát?

Vybírejte z hráčů, kteří v měsíci únoru odehráli alespoň jedno mistrovské utkání v dresu Mory. Hlasování je jednoduché. Z roletek vyberete tři nejlepší hráče, těm se postupně přičítají body (dle následujícího klíče: první místo 3 body, druhé místo 2 body, třetí místo 1 bod).

Hlasování probíhá již od čtvrtka 23. února 2012 až do středy 29. února 2012, poté bude ukončeno a vyhlášen vítěz.

V únoru Hanáci v základní části odehráli osm zápasů, čtyři z nich vyhráli a čtyřikrát odešli poraženi.

Přehled únorových zápasů

45. kolo: Olomouc – Havlíčkův Brod 3:2