Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-31" |  vypnout filtr
 
123456>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
31.12.2018, 23:53
 
 
Reakce na novaplecharena: Vzkazuji vám jedno. Nechte si ...
Ach jo..., tak se mi bohužel ve vašem vzkazu potvrdila vaše prchlivost, jinak si vaši reakci nedovedu vysvětlit: "Mam takový dojem, že jste ještě nedorostl mne takto poučovat..."
Odpovíte mi prosím, jak vás mohu dorůst, resp. jak vám být rovný?
A píšete to opravdu správně, máte pouze dojem, poučovat vás nemám za potřebí, ani jsem to neměl v úmyslu, odepsal jsem slušně na napsaná fakta.
Odkaz za drzost nepovažuji, patřil všem (je na to v textu odkaz) a k zamyšlení. A je jen na každém z nás, zda si toto tisícileté moudro budeme chtít vzít k srdci či nikoliv.
P.S. Nemyslím si, že by panbíčkář Gijoš byl pokrytec, pouze si chrání své soukromí Smajlík .
 
 
duchodce47 | Olomouc
31.12.2018, 22:52
 
 
Reakce na Boby49: To co ti nyní napišu nemyslím zle, ale...
Dívám se na ten hokej s Dánskem. Jsme hrozně pomalí v hokejovém myšlení. Galvas nehraje tak jako za Moru. Asi se moc snaží ukázat.
 
 
Boby49 | srdce bíločervené
31.12.2018, 22:34
 
 
Reakce na novaplecharena: A ještě k jedné věci. Když se ...
To co ti nyní napišu nemyslím zle, ale opravdu v dobrém.Navstiv psychologa nebo psychiatra, ukaž mu své příspěvky,řekni mu o svém chorobném nutkání pořád psát a vyjadřovat se ke všemu.Snad ti.pomuze pokud už neni pozdě.Ostatnim.se omlouvám za tento příspěvek a do roku 2019 přeji vše nej!!!
 
 
boby49 | srdce bíločervené
31.12.2018, 22:32
 
 
Reakce na novaplecharena: A ještě k jedné věci. Když se ...
To co ti nyní napišu nemyslím zle, ale opravdu v dobrém.Navstiv psychologa nebo psychiatra, ukaž mu své příspěvky,řekni mu o svém chorobném nutkání pořád psát a vyjadřovat se ke všemu.Snad ti.pomuze pokud už neni pozdě.Ostatnim.se omlouvám za tento příspěvek a do roku 2019 přeji vše nej!!!
 
 
bol | Dub nad Moravou
31.12.2018, 21:48
 
 
Hodně štěstí, zdraví a pohody všem.....přeje bol
Tož tak MORA... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
31.12.2018, 20:54
 
 
A ještě k jedné věci. Když se tady dimmuborgir nepřímo snažil na mne navěsit odchod Gijoše z fóra, tak se k tomu vyjádřím. On totiž neví, že já jsem informován o tom, že Gijoš odešel do Prahy do kláštera. Takže to bylo jeho rozloučení, nikoliv proto, že zde nemohl jaksi snést nějaký příspěvek. Kdyby tomu tak bylo, tak by odešel již dávno. Takže v podstatě, pokud to nechal bez svého komentáře, tak je pokrytec, což u těchto pánbičkářů je mnohdy pravidlem. Opakuji znovu, že za svůj odchod z fóra může jedině sám a je to jeho věc. Co se týče toho Marleu, divím se panu Perkorsovi, že zde oživuje odchod z velmi dávné doby. A tady ty stesky, že sem málo píše bol nebo chorchoj, to je čistě jejich rozhodnutí, takže opět nebylo nutno podsouvat. Prostě beeeedo opět jsi předvedl svoji černou práci jako obvykle. To je tak asi vše k vaší před novoroční diskuzní činnosti.
 
 
novaplecharena | Olomouc
31.12.2018, 20:44
 
 
Reakce na PerKors: Ach jo, s vámi je to fakt těžký. Možn...
Vzkazuji vám jedno. Nechte si ty svoje moudra pane Perkorsi. Mám takový dojem, že jste ještě nedorostl mne takto poučovat a ten váš odkaz považuji za drzost.
 
 
gijoš | Sbohem a šáteček
31.12.2018, 20:41
 
 
 
 
31.12.2018, 20:38
 
 
Reakce na PerKors: Proč odešli ví přesně jen oni, ale z ...
No já mám velký smutek nad světem kam se řítí, ale také z něj nevystupuji.. Smajlík
 
 
gijoš | Sbohem a šáteček
31.12.2018, 20:37
 
 
Když už jsem byl zmíněn, dovolím si měsíc a půl po oficiálním konci diskuzní kariéry ještě jeden exhibiční příspěvek. Přeji jedné a jednomu každému z vás přebytek a hojnost naděje, pokoje a lásky v roce 2019 i následujících, zejména ať ve svých manželstvích a rodinách máte pořád spoluhráče a nikoliv soupeře, natožpak rozhodčí! A gijoš je vždy s vámi, i když není vidět (sice to není povzbuzení, ale ať to víte Smajlík ). A tož nechť naše životy směřují k převzetí hlavního poháru za naplněný život a pavučinou play off všech jeho nástrah projdeme jako vítězové. Požehnaný nový rok a teď už definitivně sbohem zde na DF. Modlím se za vás furt a vymoženosti techniky dovolují i "setkání" vyššího druhu Smajlík
 
 
31.12.2018, 20:21
 
 
Reakce na beeeeeda: ono těch dobrejch kluků v podstatě o...
A tak ti dva velcí (Chorchoj je ale přeci jen o chlup větší Smajlík ) fanoušci
úplně neutekli, občas napíšou a až bude play off, tak si myslím že budou i častěji Smajlík .
 
 
beeeeeda | olomouc
31.12.2018, 20:07
 
 
I přesto Vám všem bez rozdílu přeji v Novém roce 2019 hlavně pevné zdraví, dále pohodu a trochu štěstíčka v pracovním i osobním životě, přeji vám aby jste kolem sebe měli samé přijemné a usměvavé lidičky, kteří dokážou vytvořit hezkou atmosféru kdekoliv! Déle přeji spokojené žití a mnoho lásky ve vašich rodinách mnoho zdraví vašim dětem, vnukům atd. V neposlední řadě Vám všem přeji, abychom se jen veselili nad sportovními výkony nejen naší milované Mory, ale také všech jiných Olomouckých sportovců! MNOHO ZDARU PŘEJE BÉÉÉÉÉÉÉDA!!!!!
 
 
31.12.2018, 20:07
 
 
Reakce na dimmuborgir: Byl to důvod odchodu Gijoše...
Škoda ho kluka..., třeba to tu aspoň čte, nechceš mu sem prdnout jeden Dimmusong Smajlík ?
 
 
beeeeeda | olomouc
31.12.2018, 20:00
 
 
Reakce na PerKors: Proč odešli ví přesně jen oni, ale z ...
ono těch dobrejch kluků v podstatě odešlo víc! Málo už i Bol a Chorchoj dva velcí fanoušci a návštěvníci hokeje
 
 
beeeeeda | olomouc
31.12.2018, 19:58
 
 
Reakce na PerKors: Ach jo, s vámi je to fakt těžký. Možn...
Já se ti divím, že vůbec reaguješ! A zítra to začne nanovo! kdo koho urazil, kdo komu měl odpovědět a kdo neměl, kdo se koho zastal, kdo se koho nezastal, kdo komu napsal, kdo komu nenapsal, kdo kamarádí s kým a kdo nekamarádí s tím, s kým se už do smrti bavit nebude a ským jo, atd atd
 
 
31.12.2018, 19:52
 
 
Reakce na amanter: Pokud by tyto věci měli být důvodem k...
Proč odešli ví přesně jen oni, ale z Gijoše jsem měl v poslední době jeho přispívání pocit smutku nad atmosférou na fóru (ale je to jen moje domněnka).
 
 
31.12.2018, 19:43
 
 
Reakce na novaplecharena: No a já Vám zase vysvětlil sv...
Ach jo, s vámi je to fakt těžký. Možná kdybyste si příspěvky přečetl pozorněji nebo opakovaně, snad byste mě pochopil...z vašich odpovědí, v případě vašeho nesouhlasu na mě čiší prchlivost, potřeba rychlé reakce, napsání momentální myšlenky, která vám ve finále může být na škodu.
A konkrétně k vaší odpovědi:
Stanovisko k mým (nehokejovým) příměrům (zahrádkáření, Kafka, jidlo, politika) jsem ve vaší odpovědi nenašel.
Dále píšete o sporu, který následně definujete. Já nic o sporu nepsal, psal jsem o půtkách (def. odkaz A v tom je významově docela rozdíl. Samozřejmě jste mě nežádal o soudcovství, ale řečnicky jste se dotazoval, zda jsem nějak zasáhl při "útocích" na vás a Apolla. To jsem okomentoval že ano s odkazem na můj (samostatný) příspěvek z kraje března t.r. , který byl však určen oběma stranám. A na základě tohoto dotazu jsem také napsal nejen vám, ale i protistraně (nevím kolik čítá kolektivistů, tak nebudu jmenovat, abych náhodou někoho nezapomněl nebo nepřipsal), že si své musíte vyřešit mezi sebou. Nebudu se totiž zastávat ani jedné strany, protože si myslím, že mají máslo na hlavě obě.
A tak to zkusím s odkazem ještě jednou a naposled: odkaz

Ostatním sorry za elaborát Smajlík .

Hezký, radostný a úspěšný rok vám všem Smajlík .
 
 
Fanda: | HC Olomouc | HC Řisuty
31.12.2018, 18:48
 
 
Přeju fanouškům Mory krásný nový rok a mnoho osobních i hokejových radostí. Smajlík Smajlík
 
 
31.12.2018, 18:48
 
 
Reakce na PerKors: Reagoval jsem na apolla s jeho názore...
Pokud by tyto věci měli být důvodem k odchodu jmenovaných z fóra? Nic jim přece nebránilo psát o hokeji a jistě by se k tomu mnozí přidali. Na každou hokejovou zmíňku se zde reaguje, proto mi připadá takový odchod spíše z pocitu nějakého zneuznání, že jiní píší i o svých nápadech a tématech
 
 
19k66 | Zábřeh
31.12.2018, 18:13
 
 
Tak chlapci Vám a celé Moře vše nejlepší do nového roku hodně zdraví a štěstí hodně splněných přání a hlavně všem kamarádům ze sektoru B2. Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.