Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-8-25" |  vypnout filtr
 
123>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
25.08.2018, 22:12
 
 
 
 
duchodce47 | Olomouc
25.08.2018, 21:11
 
 
Reakce na Tutann: Nechci cerit vodu. Ale pokud tahle ban...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
25.08.2018, 20:54
 
 
Nechci cerit vodu. Ale pokud tahle banalita bude duvod ke konci angazovani se UM v ultras aktivitach, tak se pochciju smichy. Copak jste tam vazne vsichni deti? Atmosferu delate dobrou, chorea kdyz chcete umite hodne pekny, saly a jine suvenyry mate taky dobry. Misto tehle prkotin venujte cas novym choralum a posouvejte se dal a dal.
 
 
ijari | Olomouc
25.08.2018, 19:54
 
 
Reakce na amanter: Pokud by byly ze stejné soutěže prosí...
Této debaty jsem se z tohoto důvodu neúčastnil. Nafouknutá bublina jen z toho důvodu, aby se někdo ujistil o své nepostradatelnosti. Taky jsem se na ty dvě holky díval, ale v zápase s Admiralem a v momentě kdy podporovali náš klub, mi to přijde jako nepodstatná věc. Chápal bych ten postoj v případě přítomnosti konkurenčních klubů, nedej bože při vzájemném zápase, ale takhle mi to připadne jako to o tom komárovi s velbloudem. Vsetín jsem nikdo moc nemusel, ale pokud by tam byla enkláva našich fanoušků, proč ne. Pamatuji si, že jsem v dobách našeho působení v nižších soutěžích také fandil týmu v ELH. Po postupu do ELH je ta doba pryč, ale proč ne?
 
 
25.08.2018, 19:02
 
 
Tvl co se tady resi za lejna, to jsem nezazil... V kotlu byli cizinci, byli vyhozeni - fajn. Pak se jich nekdo zastane a je problem a lejno na strese. What? Co to vlastne resime?
Kajo, vzdy jste jako UM rikali, ze kdyz ma nekdo problem, ma za vama prijit. Prisel, nebo dejme tomu "kontakt tam byl". Zase spatne... Proc si to nevyrikate na miste a zaplevelujete ostatnim fanouskum hlavu.
Za me na rovinu, jestli kvuli tomuto UM ukonci podporu, budu jenom rad. Ale reknu ti to tak, kotel nezanikne, jen vypadnou taci pseudotvurci problemu jako autor toho fb vzkazu.
PS: jsem rad ze sem raz za cas Kajo nakouknes a neco vysvetlis. Informovanost od UM je ale celkove mizerna. Zkuste na tom zapracovat hned po tom, co prestanete trucovat.
More zdar a ve ctvrtek je spil
 
 
25.08.2018, 18:23
 
 
Reakce na PandaBíločervená: To není o kooperaci, ta by s...
Pokud by byly ze stejné soutěže prosím, ale takto mi to přijde nafouknuté jen pro záminku k těmto výlevům
 
 
 
Reakce na amanter: Mně by se naopak líbilo kdybychom udě...
To není o kooperaci, ta by se mi taky líbila. To je o tom, že kotel je kotel a cizí symboly tam nemají co dělat. To je na stadionu tak málo míst, že musely zrovna do kotle? Ne, není. Takže kdyby si ony vážily našeho klubu, netahají do kotle šály svého týmu. To je naprostý nerespekt a opravdu na tom není nic, čeho by si člověk měl vážit.
 
 
25.08.2018, 18:07
 
 
Reakce na PandaBíločervená: Nevím, jestli je normální, a...
Mně by se naopak líbilo kdybychom udělali s někým kooperaci a zrovna Vsetín by byl jeden z nejvhodnějších. Za mne si vážím kohokoli kdo je na straně Mory a přijede jí fandit. Jen vice takových příznivců. Zcela jiná situace by byla, kdyby fandili proti Morávce, to by naopak byla silná káva a rovněž bych se přidal k vypuzení takových provokatérů
 
 
Machtann | Olomouc
25.08.2018, 18:05
 
 
Je to zcela jednoduché. Na každém stadionu je alespoň jeden sektor označen pro domácí fanoušky. Kdokoli jiný na daném místě nemá co dělat. Pokud se někdy stane že omylem koupí lístky právě tam (jsa negramotné hovado), tak cudně sklopí zrak a uteče někam jinam.
Pokud toto neučiní, tak se jedná o čistokrevnou provokaci. Šly tam schválně, protože chtěly provokovat a o hokej jim vlastně nešlo (jinak by přece šly na hokej svého týmu). Takže pokud se jich někdo zastával (přesto že mohly zcela jednoduše jít jinam), tak tak činil z falešné představy pseudo-ochrany slabých a sám se stal obětí provokace.
 
 
 
Reakce na fansmora: Ano to je v podstatě pravda , ale že...
Přesně tak. Kamkoliv jinam ok, ale do kotle fakt ne...
 
 
 
Reakce na MoraKaja: Jak sem psala, ikdyz fandili třeba c...
Chápu že vás to štve, ale děláte dobrou práci a většina lidí to oceňuje. Vždycky se najde nějaký pitomec, co bude mít hloupé řeči, hlupáků je bohužel na světě spousta. Byla by škoda ukončit tu práci kvůli někomu, kdo nechápe základní pravidla slušnosti a že s cizí šálou se do kotle prostě neleze. Chtěla bych vidět, jak by ty dvě dneska vypadaly, kdyby takhle vlezly třeba do sektoru Komety... Ale jak jsem řekla, taky bych byla naštvaná.
 
 
25.08.2018, 18:02
 
 
Reakce na MoraKaja: Jak sem psala, ikdyz fandili třeba c...
Dovolím si reagovat. No a po tomto vysvětlení jsem konečně pochopil o co šlo. Kdyby takovéto vysvětlení bylo na počátku, snad by se ani nic nepřetřásalo. Určitě je to ale podle mého před startem sezony dost nedůležitá situace a nezdá se mi adekvátní vzdát se podporování a povzbuzování týmu. Hráči přece za nic nemůžou?
 
 
25.08.2018, 17:50
 
 
Jak sem psala, ikdyz fandili třeba celej zápas, tak šály mohli nechat doma nebo si jít třeba sednout. Já jim to slušně u bufetu o přestávce řekla a nic. Dostali bídu od vlastních fanoušků a ať už si to řeší mezi sebou. O nic jinýho nešlo, to že se jich zastali naši rádoby fans tak respektuji že jsou fans jinýho táborů přednejsi takže se to bez nás obejde.
 
 
fansmora | Olomouc
25.08.2018, 17:20
 
 
Reakce na PandaBíločervená: Nevím, jestli je normální, a...
Ano to je v podstatě pravda , ale že nevadilo, když jezdili ještě na 1 ligu komeťáci do kotle mory a měli své šály a dresy. Ale souhlasím, nedělá se to. Do kotle patří jen vlajky a šály jednoho týmu.
 
 
 
Reakce na fansmora: A kdo to byl? Že tam neměl co dělat....
Nevím, jestli je normální, aby někdo do kotle domácích tahal šály Vsetína. Kdyby byly kdekoliv jinde na stadionu tak ok, ale v kotli... Tady teda souhlasím, jestli se teda jedná o ty dvě nanynky s šaláma Vsetína, že v kotli opravdu symboly jiného klubu nemají co dělat a divím se, že je někdo nevyprovodil už dřív. Vždyť to je i o slušnosti, taky nepolezu do Vsetínského kotle s šálou Mory, bože...
 
 
fansmora | Olomouc
25.08.2018, 16:58
 
 
Reakce na MoraKaja: Ty dvě s jinými symboly jako má Mora...
A kdo to byl? Že tam neměl co dělat. Já se s něma o přestávce normálně bavil a nevím, že by něco měli proti morávce Smajlík
 
 
25.08.2018, 15:27
 
 
Reakce na fansmora: Vždyť to byly tvoje slova , tak neví...
Ty dvě s jinými symboly jako má Mora hodně chápaly, o co šlo. Proto říkám, stát se tohle v jiným táboře krom Teda Liberce ti si nechají stát ve vlastním sektoru každého, tak letí až na led. Tady je dost velká zrada toho, že se vlastní fanoušci zastávají někoho, kdo tam neměl co dělat. Tam nešlo vůbec o nic jinýho.
 
 
fansmora | Olomouc
25.08.2018, 15:00
 
 
Reakce na MoraKaja: Opravdu zhulená? Já nepožívám žádné ...
Vždyť to byly tvoje slova , tak nevím. A že by ho někdo "dostal" od vlastních fanoušků, tak toho jsem si nevšiml. Spíš většina kolem nechápala a stála za ním, co ses s ním dohadovala.
 
 
fansmora | Olomouc
25.08.2018, 14:56
 
 
Reakce na PESIcz: Taky se mi nelíbí jisté věci, co se dě...
Nevím o urážení, jen konstatování co bylo na zápase.
 
 
25.08.2018, 14:04
 
 
Co je to zase za de.bilní pravidlo 2 minuty za dres v kalhotách.
Tihle progresivisti mě už fakt se.ro.u.
Jakej má dres v kalhotách vliv na hru? Teda kromě toho, že podle tohoto pravidla to v rozhodující fázi zápasu kdy se hráči soustředí na hru a zapomenou na dress code budou vyloučení a může to změnit výsledek zápasu.
Za chvíli budou kontolovat zda jsou hráči slušně ostříhaní, oholení a zda použili před zápasem antiperpirant. OMG.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec