Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-12" |  vypnout filtr
 
123456>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
12.01.2019, 23:48
 
 
Reakce na Boby49: Jo, právě Petu Přecechtěla jsem měl ko...
Jsi borec...
 
 
12.01.2019, 23:47
 
 
Reakce na boby49: Nezdá se mě,že bych až tak blbl. ;)...
Už nějaký rok zpět jsem dával příklad ze Sigmy. Tenkrát ( už nevím, snad 10 let zpátky? bylo to nějak v kolem doby nástupu Raka ) měla Sigma po 2 sezony hrozně zraněných. Vyměnili tenkrát komplet lidi v zázemí a ejhle, nemocnost byla jako mávnutím pryč
 
 
Beretto1 | Hockey Club Olomouc
12.01.2019, 23:34
 
 
Reakce na Boby49: Já bych se trochu zastavil u těch naši...
Koukni na realizační tým 3 doktoři fyzioterapeut masér. Já myslím že dostatečne
 
 
Boby49 | srdce bíločervené
12.01.2019, 22:28
 
 
Reakce na apollo: No já si nemyslím, že je boby tak úpln...
Jo, právě Petu Přecechtěla jsem měl konkrétně na mysli......
 
 
apollo | Vošvec na plac !
12.01.2019, 22:23
 
 
Reakce na ijari: No jestli ona nebude chyba na vrátnici....
No já si nemyslím, že je boby tak úplně mimo. Já, když tam vždycky vidím toho pana Přecechtěla, jak se všem snaží nějak pomoct, tak mi připadá, že je to taková holka pro všechno. Ostatní kluby mají široký realizační tým, skvělé podmínky k regeneraci a my to vše děláme v hodně úzké sestavě.
 
 
boby49 | srdce bíločervené
12.01.2019, 21:57
 
 
Reakce na ijari: No jestli ona nebude chyba na vrátnici....
Nezdá se mě,že bych až tak blbl. Smajlík
 
 
bol | Dub nad Moravou
12.01.2019, 21:52
 
 
Teď jsem mluvil s chorchojem a vypadá to, že mu začala zabírat léčba Smajlík Smajlík Dobré hergot Smajlík Smajlík
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 21:44
 
 
Reakce na Boby49: Já bych se trochu zastavil u těch naši...
No jestli ona nebude chyba na vrátnici. Pan Karel nedovře pořádně dveře a průvan může způsobit takováto zranění. Neblbni.
 
 
Boby49 | srdce bíločervené
12.01.2019, 21:00
 
 
Já bych se trochu zastavil u těch našich z zranění a ptám se: máme kvalitní fyzioterapeuty,maséry, kondiční trenéry, odpovídající lékařské zabezpečení apod.?Tak mám trochu strach, že ne a od toho se ty naše problémy asi odvíjejí.Rad bych se mýlil,ale obávám se, že ne.
 
 
12.01.2019, 19:35
 
 
Reakce na apollo: Tak když je to vedení tak chytré, tak ...
No je také možné, že ten zdravotní stav bude u mládežníků jako v Áčku !
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 19:33
 
 
Reakce na apollo: No já jsem to zde před dvěma zápasy už...
No nezapomeň na to, že v tomto úplně nefunguje přímá úměra, ty body si budou ty týmy, až na výjimky, brát navzájem. No ten odhad bodů na předkolo asi tak nějak bude, ale ve hře je těch bodů 54. Pokud vyhrajeme polovinu, což je 9 zápasů, jsme v klidu. Ale jak jsem říkal, bude se to hodně přelévat.
 
 
12.01.2019, 19:30
 
 
Reakce na novaplecharena: že tomu tak je lze vyhodnotit ...
Myslím, že problém opravdu leží v těchto věcech. Ale jsme zase u toho úzkého kádru. Přímo ze Šance ligy je opravdu těžké někoho přímo vzít, to souhlasím i s Berettem. Je třeba ty hráče sledovat a smluvně zavázat na soupisku ale nechat je tam třeba 2 sezony hrát a občas si je vyzkoušet na výpomoc. Nejgeniálněji to dělá Brno. Skoro všichni odchovanci prošli Třebíčí. Někteří i několik let pendlovali mezi Třebíčí a Kometou nežli se vyhráli na EL úrověň aby mohli být použitelní nebo byli odejiti. Vzpomeňme Kucseru, Sturze,Koloucha, nevím jestli i Roman se u nás mihl z Vítkovic? Ti co zde byli jako mladí ze Zlína hrají všichni EL. I Třinec u nás měl pár jmen na rozehrání nežli začali plnohodnotně v extralize. Zde jde i o čas, chce to nějaký rok zkoušek. My ale máme je základ a pár hráčů co s bídou by na 1. ligu stačilo. Snad Jergl byl výjimkou, který se rozehrál v 1. lize
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 19:26
 
 
Reakce na lades01: No tak sem si to troslu procetl a rek...
No Kovařčíci a Ciencala jsou trochu jiný případ. To jsou hráči Třince a byli v Ch lize na to, aby získali zkušenosti v mužském hokeji. Ty bys sem stejně nedostal. Mora není klub, který by si držel farmu jako například Třinec nebo Liberec. Je to podobné jako my máme naše junky v Havířově. Aleu Třince a FM je to daleko provázanější. Pokud se pak máš porozhlédnout po Ch lize a někoho si odtud vzít pak to musí být hráč patřící tomu klubu a to to ještě nesmí být lídr, a ani to ti nezaručuje to, že se nějak výrazněji prosadí. Proto ten pláč ohledně špatné práce našeho GM je trochu mimo. Jen si vzpomeň třeba na Dostálka a kde je mu konec.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
12.01.2019, 19:21
 
 
Reakce na amanter: No na plný stav to zatím nevypadá. A ...
No já jsem to zde před dvěma zápasy už psal. Že je třeba uhrát z 20 zápasů cca 20 bodů, které by nám teoreticky mohly zajistit předkolo play-off. Teď už je situace, že z 18 zápasů 19 bodů... A jak bude končit soutěž, tak do toho ty týmy budou šlapat, takže to nebude nic jednoduchého, ani proti těm relativně slabším ze spodku tabulky, tam to s vyjímkou Pardubic za chvíli taky bude řežba.
 
 
12.01.2019, 19:08
 
 
Reakce na beretto1: A k těm posilám. Stále si nemyslím, ...
No na plný stav to zatím nevypadá. A že budou zdraví na konec soutěže to může znamenat play ouot a o to nám fandům nejde
 
 
12.01.2019, 19:01
 
 
Reakce na slacha: Tak ve ctvrte lajne je to na houby, po...
Ale ne pokud je mu 16 a schazi mu veskere proporce . pokud se budeme bavit o matiaskovi a podlahovi klidne
 
 
slacha | olomouc
12.01.2019, 18:52
 
 
Reakce na lades01: No tak sem si to troslu procetl a rek...
Tak ve ctvrte lajne je to na houby, pokud daji jednoho do druhe, tak by ho ti zkuseni meli podrzet a posunout...
 
 
apollo | Vošvec na plac !
12.01.2019, 18:44
 
 
Reakce na lades01: No tak sem si to troslu procetl a rek...
Tak tak, já to zde tvrdím celé odpoledne. Ale bohužel v Liberci na Matiaška ani Podlahu to místo ve čtvrté lajně jaksi nezbylo... Smajlík
 
 
12.01.2019, 18:41
 
 
No tak sem si to troslu procetl a reknu to takhle . : Ja si rozhodne nemyslim ze nekteri hraci s ch ligy jsou spatni. Mala ukazka jsou hraci jako Fort , Pak v ch lize se vyhrali jak Kovarcici tak Cincinela nebo jak se menuje to jrn namatkou. Pokud hledas tak slusneho hrace najdes. A ted k tem junkum ; ono je sice pekne ze pouzivame nase junky ale je junior a junior . Jestlize nase vedeni zaplacava diru v sestave 16 letym Hlavacem a Handlem tak si rikekte co chcete ale to proste neni adekvatni nahrada. Stacilo se podivat jak v hrsdci tak proti brnu jak se dostal k puku hlavac tak po nem vsichni sli jak po uzenem a dopadlo to jak se cekalo . To ze Handl maximalne protecuje puk za modrou a hraje v druhe lajne na tom je asi neco spatne ne ? Nemam nic proti zarazovani junku ale ti junci se maj otrkat nekde ve 4 lajne a ne ze frajeri v druhe musi jezdit jeste za jednoho hrace . a na konec ; nejak si nemyslim ze by vedeni bylo spatne ale v tuhle chvilku zaspalo . mnoho zapasu ted hrajeme na par lidi a rict ze se za chvilku vyleci a konec sezony bude ok to je teda paradni argument . ono ne nadarmo se riks stesti preje pripravenym ne ?? Ostatne si myslim ze zrovna Matiasko a Podlaha svoji kvalitu maji a budou prinosem pro nas ale jednak hraji malo a druhak prece neni nic spatneho na tom aby se omlatili ve 4 lajne ne ?
 
 
1chorchoj | Sternberk
12.01.2019, 18:12
 
 
Reakce na apollo: Ty jsi chorchoji fakt blázen. Tvá slov...
Strašně rád převracíš význam slov v dialogu a dávno víš,co si na to odpovíš.
Je těžké s tebou vést dialog....😣
Promiň
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.