Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PerKors" |  vypnout filtr
 
123456>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
18.07.2019, 09:42
 
 
Reakce na vlčák70: :||...
Je smutné, když se zneužívá nenaplněných přání a snů voličů (fanoušků) falešnými předvolebními sliby i když je autorům/politikům jednoznačně známá realita! V Olomouci (i v čele ČR) bohužel folklór, protože politický úkol číslo jedna je přece dostat se ke korytu, a to za každou cenu ... třeba i LHANÍM! Nic to nestojí, neboli to, dá se na tom dobře vydělat... a ve výmluvách proč to nejde by se naši politici mohli stát i mistry světa (teda pokud by taková soutěž existovala).
Ale třeba tato zkušenost některé voliče (fanoušky) trkne Smajlík .
 
 
03.07.2019, 15:00
 
 
A ještě jedna spekulativní otázka ohledně Ráčka, odkaz , pokud by byl ve formě, rád bych ho tu viděl, ale zákulisí neznám Smajlík .
 
 
03.07.2019, 14:09
 
 
Reakce na duchodce47: Tak to bych moc nedoporučoval prot...
Jedna technická Smajlík ...pozemky dle vizualizace patří ze 3/5 SK Sigma, ze 2/5 městu (zimák by kopíroval legionářskou). Lébr má pozemky vedle, takže by to mohl akorát tak z různých důvodů blokovat...
Ale za mě stále platí rekonstrukce stávajícího a přednostně malá hala. Smajlík
 
 
27.05.2019, 21:40
 
 
Reakce na fansmora: Co slovan vyhodili z KHL ?...
No už to tak vypadá odkaz
 
 
10.05.2019, 23:55
 
 
Reakce na Šťoural: Kovář, Kubalík, Simon. Plzeňští archi...
Jojo, hlavně Dominik Simon, to je echt Plzeňák Smajlík , ještě to hoď na fórum Sparty, aby věděli jak se věci mají Smajlík .
odkaz

 
 
06.04.2019, 15:15
 
 
Reakce na KubajsPLZ: To je jednoduché, je k popukání obč...
Ahaaa...tak jestli můžu doporučit jeden "takykomediální seriál", u kterého jsem se často neskutečně nachechtal pak klikni zde Smajlík : odkaz
 
 
31.03.2019, 16:47
 
 
Reakce na KubajsPLZ: Pokud vím, Plzeň má jeden z nejnižš...
Tak když to víš, pochlub se nám a napiš nám konkrétní částku vašeho rozpočtu na sezónu, ať víme za kolik dáváte sezónu dohromady, ať se máme čeho chytit a ještě tu naši tragédii vylepšit Smajlík .
Ale nelakuj nás, chci od tebe přesnou částku, když tvrdíš, že to víš Smajlík
 
 
28.03.2019, 20:16
 
 
Reakce na 1chorchoj: gulas,nebo jak se ten ocas jmenuje ...
No doufám že si gulá(a)š (i ten tvůj) někteří vychutnají dvakrát Smajlík
 
 
26.03.2019, 20:31
 
 
Reakce na Boby49: Kokrhel o zápas určitě nepřijde!! :)) ...
Aha...odtajněno Smajlík
 
 
26.03.2019, 20:26
 
 
Reakce na Moony: Tak samozrejme, ze budu dal verit na vi...
Nebudu ti psát že jsi hlupák (samo že vím jak to fansmora myslel Smajlík ), ale přijdeš o pěkný zápas, to mi věř Smajlík .
 
 
26.03.2019, 20:21
 
 
Reakce na lades01: Takze podle rozlosovani ten kdo posto...
U postupujících rozhoduje umístění v základní části, tzn. že se dvojice skládají z nejlépe umístěného s nejhůře umístěným (tedy teoreticky může dojít i k souboji Třinec - MB...pokud by embéčka dali Liberec a my nebo Plzeň s Kometou Smajlík ).
 
 
25.03.2019, 07:02
 
 
Reakce na apollo: No právě ženskou teď mám novou a nějak...
Nějak mi nejde do hlavy , když jsem si přečetl v tvé odpovědi D47, že: "...a nějakej hokej je mi úplně ukradenej... Bez nějakých zbytečných emocí... Nijak to neprožívám... Vždyť o nic nejde...", proč píšeš na fórum hokejových fandů?
 
 
18.03.2019, 23:29
 
 
Reakce na Sturma: Tak já na rozdíl od vás se nevysmívám....
Alespoň si zjisti fakta, ty Křídlo vlasti Smajlík odkaz
 
 
07.03.2019, 08:51
 
 
Reakce na fansmora: A titul ;) , že by to zopakoval i ...
No bylo by to skvělé Smajlík .
A ještě bys mohl svým optimismem nakazit i pana pochybovače Smajlík .
 
 
06.03.2019, 22:37
 
 
Reakce na apollo: Ano, důležitý je konec a výsledek. Já ...
Honza Lukáš - loňská sezóna Smajlík
odkaz
 
 
03.03.2019, 09:45
 
 
Reakce na novaplecharena: Těžko se diskutuje s někým, kd...
No já 47ce fandím a myslím si, že být aktivní ve vyšším věku je nejlepší lék na stáří Smajlík . Pojistit se dá téměř na vše... Klekne auto, zavoláš na českého asistenta a někdo přijede, šlápneš na ježka a na pohotovosti tě ošetří, atd atd... Kdo chce, ten si poradí a věř mi, že jsem potkal spoustu schopných "staříků" a naopak x marných mladíků, kteří bez Google v mobilu nejsou schopni téměř ničeho Smajlík .
 
 
28.02.2019, 18:47
 
 
Reakce na Beretto1: ano projekt je hotový modernizovaný ...
No nevím zda jsi se zveřejněním té prezentace neunáhlil... píšeš, že je projekt zaktualizovaný, ale přeci jen, jsou tam neopravené věci Smajlík , resp. mě přijde opravený pouze datem a pár drobnostmi... Po shlédnutí: kubík vody nestojí 60kč, nevím nevím, zda budou chtít zvedat střechu (na to jedna přestávka mezi sezónami nestačí), aktuální názor na rozměr ledové plochy je přechod na parametry NHL, ale v projektu je nynější, sektor pro kotel je na sezení (před ním je na ploše stage, takže zbytečně jsou tam plánovaná sedadla) atd..., ale to by bylo na osobní diskuzi. Etapy, jak jsou rozepsány v zadání, se jeví každá cca po roce, tzn. že malá hala až za 4-5 let od zahájení. To je podle mě pozdě a hlavně pokud by během výstavby velké haly něco krachlo (termíny, firma, statika, došli peníze...), pak by bez malé haly byl OL hokej v prd...li Smajlík . Ale toto už psal Chorchoj... A pro NPA s ekonomickým hlediskem: dotace města na Aquapark ročně cca 47mega, bazén 13mega, zimák cca 16mega... a multifunkční hala ????
Za mě prezentovaná studie není špatná, ale určitě není aktuální dnešním požadavkům (plocha, sektor kotle apod.)
Tím nechci prezentovat názor, že rekonstrukci nechci, ale za mě je na prvním místě malá hala s kompletním zázemím pro mládež (akademie) a pak kvalitní rekonstrukce zimního stadionu.
 
 
22.02.2019, 11:23
 
 
Reakce na Boby49: Tak těm číslům u Vytiskla nevěřím ani ...
Vybavuje se mi TV zápas Vítkovic, kdy spolukomentátor (tuším že to byl Petr Hubáček) okomentoval akci: "útočník hostů NASTŘELIL Honzu Výtiska a ten si připisuje další bod do RI"...tak třeba i takto Smajlík .
Ale čert aby se v tom vyznal.
odkaz
 
 
19.02.2019, 12:10
 
 
Reakce na tttttt: Np s těma junkama je to docela průser ...
Jojo, megaprůser to je... ale myslím si že je to megaprůser uveslapolitiků tohoto města, kteří sice plánovali a plánují (stále mám pocit že hubou) s megadluhama v městské pokladně mamegahalu za megaprachy a neřeší zprovoznění té malé Smajlík
 
 
19.02.2019, 09:49
 
 
odkaz ...že by měli kritici rozhodčích i občas pravdu? Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Olomouc
HC Oceláři Třinec