Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "apollo" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
apollo | Vošvec na plac !
04.05.2020, 11:51
 
 
Reakce na tttttt: Proč vám všem tak vadí Výtisk. Já jsem...
To je stejný, jako kdyby měl přijít do obrany Ševc. Smajlík Tady těm zabedněncům to nevysvětlíš. Jakmile je někdo trochu v něčem výraznější, provokatér apod, tak jsou na něj alergičtí. Ale že Strapáč je to stejný, to je v pořádku... Za mě však Výtisk také ne. To je stejný příběh jako Vyrůbalík, ročník 81, bilance 0+5, aspoň v tom R.Indexu nebo plus/mínus je lepší, ale Mora potřebuje tu obranu omladit. Prostě hráče 24-27 let, ať tady ještě pár let vydrží.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
04.05.2020, 08:59
 
 
Reakce na Ijari: A kteří to před těmi čtyřmi, pěti lety ...
Psal jsem tady, že pro budoucnost Mory je důležité přivádět hráče v ideálním věku (23-28 let), což se už v posledních letech vůbec neděje. Takže pro osvěžení paměti. Sezóna 2015/16 - Holec 27 let), T.Mikúš (22), Eberle (26), sezóna 2016/17 - Burian (2 Smajlík , Ostřížek (25), Strapáč (26), Fořt (24), sezóna 2017/18 - Dujsík (24), Káňa (25).
 
 
apollo | Vošvec na plac !
04.05.2020, 01:24
 
 
Reakce na slacha: hokej je hra a tak se to musí brát, to...
To už je tady třetí případ... Nejdřív, že Musil bude v Plzni tragickej, pak že Jaryn skončí ve Frýdku a nakonec i Irgl... Co to jako je? Místo toho, aby se naši bývalí hráči drželi v úctě, tak jim tady fanoušci naopak přejí jen to nejhorší. Smajlík
 
 
apollo | Vošvec na plac !
04.05.2020, 01:18
 
 
Reakce na daqvid77: To nikdo netvrdí že nováčci dají tol...
No já bych byl velice rád pozitivní. Kdyby před sezonou přišli dva kvalitní beci a tři desetigóloví útočníci, tak držím hubu, ani neceknu a těším se na sezónu. Jak říkám, má to rok od roku sestupnou tendenci. Čtyři pět let nazpět normálně přicházeli před sezonou kvalitní hráči v ideálním věku, což se dnes už děje minimálně. Buď jsou to přestárlí borci (Švrček, Klimek, Olesz) a nebo je to sázka na neověřené mládí (Hecl), od něhož se mnohé očekává, ale ambice nenaplní.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
03.05.2020, 21:45
 
 
Takže jestli dobře počítám, tak odešlo 37 gólů (Irgl, Musil, Jaroměřský, Skladaný, Laš) a přišlo 7 gólů (Kucsera). Jestli si fakt někdo myslí, že těch 30 gólů dá trojice Navrátil, Gřeš a Bambula... Smajlík Smajlík Fakt jsem rád, že zruší ten sestup. Aspoň bude další tři roky jistá extraliga a nebude se chodit na prales.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
03.05.2020, 18:17
 
 
Reakce na daqvid77: Já prostě nevidím důvod té hysterie ...
Tak to není hysterie, jen upozornění, že již několikátou sezonu po sobě ty příchody rozhodně nenahradí ty odchody. A taky se mi nelíbí, jak se najednou do budoucna hned znevažují výkony našich bývalých hráčů. Tím myslím to, že Musil bude v Plzni tragickej, Jaroměřský půjde do Frýdku apod. Jaroměřského si tam rozhodně nebrali na přesilovky. Brali si ho tam pro jeho defenzivní činnost, spolehlivost, bojovnost, obětavost při blokování střel apod. Prostě tento článek jim tam asi chyběl, tak si to doplnili do mozaiky. A že ti 4 mladší ho v klidu nahradí? Smajlík Smajlík Nevím... Rašner ještě není jistej, A.Rutar a Hlaváč, to snad nemyslíš vážně a L.Rutara už měli minulou sezonu dávno obouchávat v extralize jako sedmého beka. Akorát mu tímto zbrzdili vývoj.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
03.05.2020, 09:35
 
 
Reakce na Gijoš: Když jsme u té obrany, víte někdo kompe...
To taky nechápu, proč toho Rašnera nevezmou. Něco v tom musí být... V první lize je to nadstandardní bek, má zkušenosti s extraligou, s olomouckým prostředím, je v ideálním věku.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
03.05.2020, 03:28
 
 
Reakce na daqvid77: Apollo ty se mi zdáš Jary je i pro m...
Ano, díky tomu, že jsem takovej statistik, tak si můžu dovolit říci to, co jsem řekl. Takže za prvé. Jaroměřský, od té doby co sem přišel (2013) podává konstantní výkony a naopak se jeho výkonnost postupně zvyšuje. A toto je jen vyvrcholení. To, že jde do Třince mě totiž vůbec nepřekvapuje. Sám říkal, že měl těch nabídek více. To není náhoda. Každé mužstvo má svého analytika, který moc dobře sleduje všechny ty hráčské parametry. A mnohem důležitějším faktorem než kanadské body je statistika plus/mínus. Škůrek je v tomto většinou těžce v mínusu a ty body, co dělá, jsou právě z těch přesilovek. Ještě že v té obraně zůstal aspoň Ondrušek. Ale být o pár let mladší, tak nám ho taky někdo vezme. To je stejná stabilita jako Jaroměřský.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
02.05.2020, 21:46
 
 
Reakce na lades01: Ale je hloupost argumentovat s srovná...
Tak samozřejmě, že může být Musil v Plzni tragickej. To je stejná situace jak s Nahodilem. Pokud tito hráči budou hrát někde v Brně nebo Plzni třetí lajnu, tak je jasné, že neudělají tolik bodů, jako když v Olmiku chodí na přesilovky. To stejný Klimek. Ano, Furst má na hráče super čuch, ale jde o to, že ta kvalita kádru je rok od roku nižší. Hlavně se nebuduje ta střední generace (23-28 let) a to se v dalších letech hodně projeví. Dřív třeba přišli Eberle, Burian, Dujsík, hráči s extraligovými zkušenostmi v ideálním věku. To se v posledních letech již neděje.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
02.05.2020, 21:37
 
 
Reakce na 1chorchoj: víš,co je prd.el,odejde JARYN a píš...
Průměrnej bek? Tak pokud je Jaroměřský průměrný, tak co potom by musel být ten tvůj?😁😁 Bude rád, když zase neskončí někde v Třebíči... I když při té současné konkurenci asi těžko...
 
 
apollo | Vošvec na plac !
02.05.2020, 20:56
 
 
Reakce na duchodce47: Musil k nám přišel z Boleslavi,pro...
Tak Podlaha, to je trochu mimo. Mít jako ročník 1999 v první lize za 22 zápasů bilanci 2+0, to je hodně slabé. Navíc u něj nehrozí, že progres přijde s větší fyzickou vyspělostí, na to je už velký a silný dost. Jinak ano, Furst říkal, že je hráčů dost, ale pokud bude váhat, tak veškerý kvalitní materiál už bude pod smlouvami a spoléhat se na náhody na poslední chvíli typu Olesze moc nelze.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
02.05.2020, 20:50
 
 
Reakce na Ijari: A zítra končí přestupy? Nebo mas info, ...
Tak ano, může se něco stát sem i pryč-viz.Irgl. No a i kdyby Irgl zůstal, tak bude opět o rok starší... V současnosti však ten náš kádr moc konkurenceschopný není. Kromě Irgla dělala body jen první lajna, která s odchodem Musila zcela ztratí tvář. No a o té obraně ani nemluvím...
 
 
apollo | Vošvec na plac !
02.05.2020, 20:19
 
 
Reakce na lades01: No řekl bych ze útok bude okey ,. Ale...
No útok rozhodně OK nebude. Už v minulé sezoně jsme byli v útoku hodně slabí a teď to bude ještě horší. Odešel Musil (26 bodů za ne úplnou sezónu) a přišel Kucsera (14 bodů). Navíc nejisté je setrvání Irgla. No a příchody typu Navrátila, Gřeše nebo Bambuly nikdo z nás nemůže brát vážně. To je tak na úrovni Hecla, prostě výstřel do tmy. Snad ten Navrátil by se mohl časem chytnout, ale víc jak 15 bodů těžko udělá. Jediný post, který máme dobrý, nebo spíše výborný, jsou brankáři.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
02.05.2020, 16:46
 
 
Reakce na lades01: Za mě musím souhlasit s Gulasem . Po ...
Sportovní stránka bude v klidu zachována. Do předkola play-off půjde i 12.tým tabulky, takže stále půjde o co hrát. Ať už o postup do první čtyřky s přímým postupem nebo dole o postup do předkola. Já budu jedině rád, že se to na chvíli uzavře, protože vzhledem k tomu kádru, co teď má Mora, myslím tím jeden z nejslabších útoků ligy a po odchodu Jaroměřského a celkovém stárnutí obrany (Vyrůbalík, Švrček, Ondrušek) bude i slabá obrana, tak by to mohlo smrdět průserem. Příští sezonu tam nebude vyložený outsider jako letos Kladno. Budějky měly už v první lize nadstandardní kádr a ještě posílily. A všichni si dobře pamatujeme, co nastane u tradičních klubů (Pardubice, Vítkovice, Litvínov), když jim teče do bot. Být v takové chvíli dole v tabulce Mora, tak nás to pěkně semele. To už jsou chvíle, kdy tzv. silnější pes mr.dá Smajlík , a přiznejme si to, Mora moc silný zákulisní ani finanční hráč není. Takže buďme rádi za uzavření a za rozvoj mladých talentů našeho kádru.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
02.05.2020, 16:37
 
 
Reakce na beretto1: Jak jsem zde uz psal je jich dost v ...
Taky si myslím, že to uzavřou. To by jinak už nebyl tak podrobný koncept na čtyři roky dopředu. Nejdřív si zjistili postoje klubů k tomuto, aby se později neztrapnili a jde už jen o to to oficiálně schválit.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
30.04.2020, 21:44
 
 
Reakce na fansmora: To se ptáš vážně ? O titul bude hrát...
Však bylo jasně řečeno, že po 4 letech se to vše vrátí do normálu. Smajlík No a pokud jde o nějaké kvalitní hráče, tak už dávno je jasné, že i těch 14 týmů je na extraligu příliš.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
30.04.2020, 21:26
 
 
Reakce na fansmora: https://www.hokej.cz/uleva-pro-extra...
V sezóně 2022/23 by měly přímo padat jen dvě mužstva a třetí do baráže. A v čem konkrétně vidíš to znehodnocení soutěže?
 
 
apollo | Vošvec na plac !
31.12.2019, 18:11
 
 
No a k tomu Škůrkovi... Všechno je to relativní... V poslední době se začaly vyzdvihovat výkony našeho Jakuba Galvase ve finském Jukuritu, jak tam sbírá body a kdesi cosi, ale v současné době má ve statistice plus/mínus nasbíráno 17 mínusových bodů, nejvíce z celého týmu Jukuritu...
 
 
apollo | Vošvec na plac !
31.12.2019, 18:04
 
 
Reakce na slacha: tak já znám tolik lidí, co se jim oper...
To máš pravdu. Ale rozdíl vidím v té zodpovědnosti za tu práci. A v tom, že sportovci jsou veřejně známé osobnosti, na které je pak logicky vyvíjen o to větší tlak. A pokud jsou ti sportovci za tu práci tak dobře placeni, tak by ten tlak měli ustát. A pokud ten psychický tlak neustojí nebo na tu práci nemají schopnosti, tak by tu práci dělat neměli. To platí ve všech oborech lidské činnosti. Takový doktor Cvach v tom slavném seriálu se také držel zuby nehty, ale nakonec musel na té pozici skončit. Smajlík
 
 
apollo | Vošvec na plac !
31.12.2019, 17:09
 
 
Rád bych vyzdvihnul Jirku Ondruška. Ať si říká kdo chce co chce, je to pro mě už teď největší legenda celé historie olomouckého hokeje. Strávil zde celou svou kariéru a kdyby to nebyl na ledě takový introvert, co se nerad baví s rozhodčíma, tak by byl dávno kapitánem. K dnešnímu dni odehrál za Moru 760 soutěžních zápasů a přeji mu, ať mu drží zdraví a někdy v osmatřiceti ať pokoří tu bájnou tisícovku. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc
HC Kometa Brno