Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
21.07.2019, 13:43
 
 
Reakce na Šťoural: Nemáte naději. ;)...
Proč by neměli naději, co je to za blbost? Naději mít můžou a mají, že se naděje nemusí naplnit je něco jiného.
 
 
dronte | Chomutov
27.01.2019, 16:45
 
 
Reakce na radis94: Ten váš Gut má lepší statistiky v jun...
Je to ještě horší, marodi se poobědě rozrostli na sedm kusů základní sestavy. Nejhorší je, že bude chybět dobrý gólman. Rychle ještě dejte pár tipů aspoň za kilo Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
27.01.2019, 13:59
 
 
Reakce na dimmuborgir: https://www.youtube.com/watch?v=Q...
Ahoj, dnes to pro nás vidím černě. Z beztak úzkého kádru marodí čtyři hráči základní sestavy a o náladě v kabině víš...Aspoň si zahrají mladí kluci: "...dnes zažije premiéru Michal Gut. Šestnáctiletý útočník bude na centru čtvrté útočné formace." Na Tipsportu dobrý kurz...
 
 
dronte | Chomutov
19.12.2018, 09:01
 
 
Reakce na fansmora: Mediální blábol, jak umí Bureš zblbn...
Znáš tu písmičku Statistika nuda je, má však cenné údaje? Na mediální bláboly nedám, podle toho, co píšeš, budeš nejspíš obětí ty. Nechci se furt otírat o Kalouska, ale paměť mi slouží. To on rozpustil v rozpočtu rezervy po Sobotkovi a rázem byl "nejlepší ministr financí". No a pamatuješ, jak si Topolánek "půjčil" 50 či 60 miliard z důchového účtu a nikdy je nevrátil a jak ten účet předtím Klaus vybílil úplně s tím, že důchody se přece platí z rozpočtu a jak poseroutka Nečas prohlásil, že minimální mzda poroste jen přes jeho mrtvolu a jak zastavili růst penzí a jak...?

Dnes se vymlouvají na to, že byla krize, ale když o přicházející krizi mluvil Paroubek, chtěli na něj podat žalobu za šíření poplašné zprávy. No a Kalousek v tv vyprávěl pohádku o tom, že "jsme odsouzeni bohatnout, jen budeme bohatnout o něco pomaleji". Teď vám na PŠM říkají, že rezervy rozpustil Bureš. Legrační, nechce se mi věřit, že to myslíš vážně. Jak říkám, podívej se na statistické údaje a netlachejte o ekonomice po barech.
 
 
dronte | Chomutov
19.12.2018, 07:46
 
 
Reakce na Biker.: Nějak pořád v tvé odpovědi nevidím tu...
Promiňte, že vám do toho vstupuju. Nejsem babišofil, ale k odpovědi na tvou otázku, co dobrého Babišova vláda udělala: Už jako ministr financí za Sobotkovi vlády si počínal dobře. Kontrolní hlášení se ti nemusí líbit, ale zavést ho bylo nutné, protože v málokteré zemi je obcházení placení daní takovým sportem jako u nás. Potom EET ze stejných důvodů a na příjmech rozpočtu se to hned odrazilo. Klesá státní dluh, rozpočty i přes navržený schodek začínají být vyrovnané, nebývale kromě platů roste i minimální mzda a důchody.

Můžeš namítat, že je to tím, že ekonomika roste. Ano, ale největší zásluhu na tom má domácí spotřeba. Lidé se nebojí utrácet, nikdo je nestraší, že dopadneme jako Řecko. Kalousek jako ekonom je opravdu diletant. Náplní jeho práce je sloužit "horním desetitisícům". Sám řekl, že to dělá, protože je pravičák. K pravici mají ovšem naši "pravičáci" daleko. Ve vyspělých zemích by určitě například nechtěli bohatým odpoustit daně z dividend jak o to usiloval on. To mě napadá jen v krátkosti, přece jen i u vás je toto fórum hlavně o hokeji Smajlík Věř mi, že jsem byl moc rád, když u nás šli komunisti od válu a poměrně dlouho jsem naivně věřil, že Klaus a jeho spolek to tu dá dohromady. Z mého pohledu, ale i z objektivních statistik je lepší, že to vzal do ruky Bureš Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
10.12.2018, 14:28
 
 
Reakce na duchodce47: Já zase vím,že se knedlíkum vyhýbá...
Já chci taky něco slyšet, na který kanál si mám přiložit ucho? Smajlík Včera to u nás byl pěknej rybník, oboustranně. Mně jste přišli o něco živější, my jsme možná měli o trochu víc šancí. Těch devět fanoušků Mory o sobě dávalo vědět, takových devět statečných. Repre pauza přijde každému vhod.
 
 
dronte | Chomutov
16.11.2018, 21:58
 
 
Congratulations Smajlík ,způsobili jste, že má radost je dnes dvojnásobná Smajlík Vzhledem k tomu, že mé padlé tělo potřebuje antibiotika, si ani nemůžu dát panáka.
 
 
dronte | Chomutov
01.11.2018, 08:40
 
 
Reakce na amanter: Narazil jsem na tento produkt a vzpom...
Kvintesence (z lat. quinta essentia, pátá jsoucnost) V současné kosmologii se pojem kvintesence používá pro jednu z interpretací tzv. hypotetické temné energie, způsobující zrychlené rozpínání vesmíru. odkaz To zírám, co všechno je možné u vás koupit! Kapky na rozpínání vesmíru Smajlík Při nejbližší příležitosti se u vás musím stavit.

pro NPA: nejlepší pektiny jsou citrusové, používáme je a v chuti produktů je značný rozdíl ve prospěch citrusových. Co se týče tvých snah zachovat vitamíny, je to marné. Všechny konzervované a sušené věci ( i ty čerstvé, správně uskladněné ) je po třech-čtyřech měsících ztrácejí. Akorát slivovice je stářím kvalitnější a tak do osmi let i víno. Chce to rozumnost, nehuntovat se moc, ale taky zbytečně neblbnout. Všichni nakonec umřou, ty taky, nic ti nepomůže. Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
26.10.2018, 16:21
 
 
Reakce na morajura: Jako děcko jsme měli před barákem na...
Po čase dravím všechny.
Nevěřím ti, tříletý kluk louská meruňková jádra... Smajlík Já jsem to dělal taky, ale to mi bylo o dost víc a pamatuju si, že to nebyla legrace. Tříletý kluk pracně šutrem rozbíjí jádra, tomu nevěřím, to vás tím rodiče strašili, to dítě zemřelo na něco jiného.
Nedávno jsem si je už vylouskaný koupil v internetovém obchodě, je to hořké jako sviňa, nevím, proč jsme to jako děcka jedli. Zkusil jsem je spařit jako mandle a ejhle, bylo to lepší.

 
 
dronte | Chomutov
12.09.2018, 15:31
 
 
Reakce na sentinel001: Gijoš psal, že se dostane max tak...
No abyste z Tomečka nebylo zklamaní. Předtím ve Varech hrál dobře, ale u nás se na začátku sezóny zranil, dlouho marodil a potom...nic. Odehrál 32 zápasů, ve kterých dal 1 gól a 3 body měl za přihrávky. Obránci jsou na tom líp. Bruslit umí, dokázal zavézt puk do útočné, jenže pak se často postavil k manťáku a tam ho samozřejmě někdo přimáčkl a puk mu vzali. Třeba mu změna prospěje.
 
 
dronte | Chomutov
01.09.2018, 18:05
 
 
Reakce na fansmora: admin wrote on 29. 7. 2018 at 12:14:...
No vidíš, my tam zavandrovali oba a kafka ne Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
29.08.2018, 11:47
 
 
Reakce na Beretto1: Tak jistě nic to neznamená Chomutov ...
Podle všeho jsme hráli stejně jako vy. Přihrávali soupeři, když náhodou sobě, tak na paty, motali se jeden druhému pod nohy, přesilovky o ničem a gólman z dorostu taky nic moc. Ve třináctné minutě to už bylo 3:0. Nehrálo sedm hráčů ze základu, trenér zkouší dorostence. Budiž, je to příprava, ale stejně mě to nazvedávalo Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
26.08.2018, 21:54
 
 
Reakce na novaplecharna: Hanba ruským okupantům a kolabo...
Měl bys to aktualizovat i když, ono to vlastně platí i dnes. Akorát trochu víc na východ.

Co se týče hokeje, sice mě to moc netěší, ale vypadáte dobře Smajlík Nevím, kdo bude na jaře v baráži. Na play-out tip mám, vy tam nejste, spíš to hrozí nám. Utěšil mě ale trenér když řekl, že letos náš tým i bez Vondrky horší než loni nebude. Dobrou
 
 
dronte | Chomutov
06.06.2018, 13:30
 
 
Reakce na kafka: Nezdá. Svýho času každýmu naskočilo, že...
Nebýt Veverkova projektu, (3K) Kadaň by nejen dávno v 1.lize nebyla, ale pravděpodobně by tam hokej skončil úplně, nebo by hráli akorát ten kraj. Město k hokeji vstřícné není, sponzoři taky a fanoušků je pár. Po postupu Varů by se snad Kadaň jako farma Chomutova i Varů nějak udržela, ale zhatil to prodej klubu těm dvoum likvidátorům.
 
 
dronte | Chomutov
14.01.2018, 15:25
 
 
Reakce na bol: Okénko šéfkuchaře: polévka houbová, řízeč...
Zdravím, dnes žádnou básníčku nenapíšu, posledně jsem se blamoval, ale něco k vašemu okénku šéfkuchaře. Papkáte si dobře, já jsem skoromnej člověk. Mně většinou stačí jídlo chudých lidí a pastevců, kozí, nebo ovčí sýr, olivy, víno a trochu chleba. Občas si dopřeju i něco z tradičního jídelního a nápojového lístku Smajlík Smajlík Smajlík Dnes by bodík být mohl, jenže intuice mi nějak slábne, párkrát mě už vypekla.
 
 
dronte | Chomutov
11.01.2018, 14:40
 
 
Reakce na kafka: Těžkej dvojboj a pro Vás i důležitej. ...
Kdyby se jim to, že hrajou dobře a prohrajou, stalo 1-2 krát tak ano, to se občas stává, ale oni prohrávají často. Z třiceti sedmi zápasů mají 10 výher, z toho 4 v prodloužení, takže za 3 body jen 7 zápasů. Můžeme říct, že Dukla má výbornou kondičku a že do toho dávají všechno. To je sympatické, ale tomu mančaftu něco chybí. Stačí se podívat na soupisku. Bojovnost kvalitu nahradí jen částečně, nebo jen proti někomu, ale ne dlouhodbě. Jenže když nemají na 2-3 dobré hráče peníze bude to těžké, ale baráž by svým přístupem k zápasům dát měli.
 
 
dronte | Chomutov
11.01.2018, 00:06
 
 
Reakce na 1chorchoj: Nabíráme nové členy našeho fóra....
Za Laca přišli dva hráči, na hostování do konce sezóny obránce Tomáš Dvořák(předtím Vary) a útočník Jiří Smejkal. Dvořáka hned v Litvínově zranili a Smejkal si vede celkem dobře. Předtím přišel Knot z Bolky za Dlapu a taky si vede dobře, stejně jako Dietz na kterého v Litvínově nadávali. Jedničkou v bráně je mladý Lukeš(brácha litvínovského) a vede si moc dobře. No a jestli si myslíš, že Růžička má nějaký vliv, tak doma snad ano a u Pirátů taky, ale jinde nic, ani se stížností na sudí, nebo faulující hráče neuspějeme. Takovej Hodek se nám posledně se Zlínem normálně poškleboval.
 
 
dronte | Chomutov
09.01.2018, 23:27
 
 
Pro pána, vy tu ale máte zábavu, ty recepty a hlášení o jídle jsou mnohem lepší Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
06.12.2017, 21:38
 
 
Zdarec chlapci, moc si nefanděte. Jak napsal bol, utrpěli jste vítězství. Hokej hroznej oboustranně, první branku jsme hezky tečovali do vlastní, možná i druhou, musím se podívat. Až tak čtyři minuty před koncem jste se trochu snažili. No, když jsem viděl, že jsme začali jen bránit, bylo mi jasné jak to dopadne. Jestli budeme my i vy pokračovat v podoných výkonech, může to dopadnout špatně. Ale vy máte aspoň dva body.

Někdo tu napadl Lauka že skočil. Není to pravda, měl jsem to před očima, váš hráč mu tam nechal nohu, jinak by Lauko jel do brány. Je to mladý kluk, je rychlý, on nefilmuje. Od vás makal se mi zdá Strapáč, zato Laš byl úplně marnej. Chvílema vypadal jakoby si cvaknul.
 
 
dronte | Chomutov
06.12.2017, 10:16
 
 
Reakce na ciconia: já ho měl rád :) když jsem u nás vi...
On tě taky měl rád? Konec konců proč ne, láska je láska, ať žije Petřín, jak zpívá Bílá.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.