Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ijari" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ijari | Olomouc
22.06.2018, 15:41
 
 
Reakce na kafka: Můj názor Tě vůbec nezajímá, tak potom ...
Jak by na mě reagovalo forum fandů Plzně, kdybych tam trolloval jako ty zde. Asi podobně jako my na tebe. Co na tom nejsi schopen pochopit? Použiju nadměrný příměr. Snad to pochopíš. Kdyby za 2.sv existoval internet. Jak myslíš ze by se Němci chovali k diskuterovi z Ruska? Je to nadnesene, já k Plzni necítím nenávist, ale svůj k svému.
 
 
ijari | Olomouc
22.06.2018, 15:30
 
 
Ano všechno je všech. Je to marný, je to marný, je to marný.Viděl jsi tu statistiku co napsal morajura? To je pořad dokola.
 
 
ijari | Olomouc
22.06.2018, 11:25
 
 
Reakce na slacha: Podívej se, jedna věc jsou bl.bý pind...
Souhlas.
 
 
ijari | Olomouc
22.06.2018, 11:22
 
 
Reakce na kafka: Tak ses tu opět vyzvracel, zaurážel a z...
Blbe pleteš jablka s hruskami . Psal jsem, ze jsem te před zimakem asi viděl trpaslíku. To jen abych ten tvůj blábol poupravil. A jen mne zajímalo jestli ten skútr jsi opravdu ty. Nevím proč bych te měl oslovovat a už vůbec nevím o čem bych se s tebou měl bavit.
 
 
ijari | Olomouc
21.06.2018, 14:11
 
 
Reakce na kafka: A zase lžeš. Žádnej trolling. Já tady n...
Teď už tomu rozumím, ty nevíš co slovo trolling, trollovat... znamená. Tak si t dohledej na netu.
A jen k tomu pivu. Ty jsi mě zval na pivo? A kam jsem měl jako přijít? Co to blábolíš? Hm, tak to je mi novinka. Takže se kroť ve výrazivu trpaslíku Na pivo bych s tebou nešel a nevím proč bych se s tebou měl bavit. Znovu opakuji nemám k tomu nejmenší důvod. A abych si s tebou špinil ruce? Ne to opravdu ne. Na kraviny myslel tvůj otec, proto se narodil vůl jako jsi ty. Kdyby to tehdá raději hodil do kopřiv, hodně lidem by se ulevilo.
 
 
ijari | Olomouc
21.06.2018, 13:12
 
 
Reakce na kafka: Píšeš, že k sobě chováte slušně. Opěvuj...
Pokud by existovala učebnice trollingu tak jejím mentorem budeš ty. Ty přesně naplňuješ svojí činností to, co tento termín znamená v jeho krystalické podobě.
Dlouhou dobu jsem se k těm tvým špekům zde nevyjadřoval a pouze to sledoval . Zase budu pokračovat v tom, že tě budu ignorovat. Ale musím ocenit tvou hroší kůži, bezpáteřní přístup k jakémukoliv příspěvku a nezměrnou dovednost jež se nazývá řitní alpinismus. V tom jsi nepřekonatelný. A to že s tebou šlo pár zdejších na pivo a nabádají zdejší většinu k toleranci (ne kvůli modré barvě, klubu, ale kvůli tvým názorům( na našem i plzeňském fóru) a výše uvedeným dovednostem) k tvé osobě je pro mě zklamání, ale dá se s tím žít, každý máme svoje "chyby". Pro mě jsou součástí tohoto fóra. TY ovšem ne. To co co pro většinu zde jsi a znamenáš už tu bylo napsáno x-krát, nebudu to opakovat, je to pořád dokola a je to házení hrachu na zeď. Jen se potom nediv, když tě někdo u plechovky vyzve k tanci.
 
 
ijari | Olomouc
21.06.2018, 11:07
 
 
Reakce na kafka: Zrovna od Tebe jsou slova o slušnosti v...
Mě do této debaty nevtáhneš trolle. Překroutil jsi to co jsem napsal.
Internetový hrdino. Ty jsi jako šváb, tebe nezničí ani radiace.
 
 
ijari | Olomouc
20.06.2018, 12:19
 
 
Reakce na boby49: Ti lidé, kteří s tebou chtějí debatova...
Přesně tak. Už se mi ani nechce na toho moulu reagovat a už dlouho to nedělám. Al ne jeho argument o většině se nedá napsat než to co jsi uvedl Ty. "Problém" je v tom, že k sobě se chováme slušně, proto se vzájemně kvůli němu nepošleme do zádele. Ani by mne to nenapadlo. Toho on využívá, parazituje a argumentuje veřejným fórem a všeobecnou místní tolerancí. Prostě využil naší slušnosti.
 
 
ijari | Olomouc
14.06.2018, 10:03
 
 
Reakce na Fanda:: Taky si na to vzpomínám. Zpočátku ješt...
JJ proto jsem to sem dal. A pokud se mrkneš na to video tak je tam i Ladislav Blažek. Další člen kádru mistrů.
 
 
ijari | Olomouc
13.06.2018, 09:32
 
 
Včera jsem se díval na toto video. Znovu se mi to vrátilo, byl jsem tehdy ještě kluk, ale opět mne zamrazilo. Bohužel i takový je někdy sport, nebo obecně život.
odkaz
 
 
ijari | Olomouc
03.06.2018, 20:30
 
 
Reakce na Maxim69: Předem se omlouvám za neznalost co j...
které myslíš?
 
 
ijari | Olomouc
25.05.2018, 12:13
 
 
Reakce na gijoš: Zrovna u té NHL su docela optimista. ne...
No tak chyba byla opustit to co máme hned po revoluci. Metodiku, systém a vůbec organizaci sportu jako takového. Celé se to rozpadlo a v tuto chvílí pořádně nikdo neví co a jak dál. To k tomu. Co se týče nasazování mladých. Jsou tu dvě možnosti, buď to můžeš dělat jako Liberec nebo Kometa a mít v podstatě svou farmu ve WSM a tam je nechat obouchat a pak je vzít zpět a nebo můžeš čekat co ti vyplodí juniorka a pak si jich pár vytáhnout. Ale vzhledem k tomu jak na tom ta soutěž je a kolik ji hraje týmů, jde to kvalitativně strmě dolů. A je to potom na trenérovi, jestli má koule na to nad nimi držet ochranou ruku a doufat, že se to povede. Ale uvědomme si, že tohle financují majitelé klubů a je to investice nejistá. Stát se v tomhle nepodílí na ničem. Ať už metodicky, nebo finančně. A to je ten kámen úrazu. Není to jen u juniorech, ale i o dětech. Není to jen o penězích, ale i o tom, kdo ty děti trénuje. Včera to byla typická ukázka. Jak se rozčiloval rodič, jak to má vše zvládnout a jak občas pomáhá s trénováním apod a jak jsou děti pod tlakem rodičů ..... Za nás byl trenér autoritou, žádný rodič ani nekvikl a při tréninku mohl sedět tak na tribuně. Byly sportovní třídy, trenér kontroloval prospěch ....... Přijď se podívat jak to na tréninku přípravky a žáčků vypadá teď. Kdo se na tom ledě potácí a co se ty děti mohou naučit. To je naše budoucnost a ta je prostě špatná, to že se na MS objevilo pár mladých na tom nic nemění a rozhodně je to vyhlídka nedobrá. Jo a ještě jedna poznámka k tomu včerejšku. Zazněla tam zajímavá věta. Hokej na světě zajímá cca 8 států. A my jsme na sedmém místě.
 
 
ijari | Olomouc
25.05.2018, 08:46
 
 
Reakce na beretto1: Ano, jsem rád, že nemusíme hrát o zá...
Ano a na svazu teď objevují Ameriku ve smyslu sportovního vzdělávání, hokejových akademií ve Švédsku a co bych chodil daleko i to co tu fungovalo v dobách ČSTV (jejichž produktem jsou právě tebou zmiňovaní hráči) . A než to ti chlapíci pochopí je dalších 20 let našeho hokeje v pasti. Za mě ještě zdaleka nejsme na dně.
 
 
ijari | Olomouc
25.05.2018, 08:43
 
 
Reakce na gijoš: Naopak, osobně jsem to ocenil. Konečně ...
No velkohubá prohlášení založená na ničem jsem tím samozřejmě nemyslel. Ale my jsme teď v době, kdy se nám, jako fanouškům maže med kolem úst s příslibem něčeho lepšího v budoucnosti. Vypráví se pohádky o restartu apod. Ale to není pravda.
Druhá věc. Úspěchy klubů v LM s tím nesouvisí. V klubech hrají cizinci a o budoucnosti našeho hokeje ti to zrovna moc neprozradí. A s těmi hráči v NHL? Spočítej si kolik jich je, kolik jich v blízké budoucnosti může být a jaké role ve svých týmech hrají. Nechci být negativistou a říkat, že je vše špatně. Ale alibistická prohlášení před MS a tlachání o tom, co musíme udělat nás nikam neposunou. V
 
 
ijari | Olomouc
25.05.2018, 08:16
 
 
Reakce na beretto1: A nepovedlo?...
Tobě to připadá tak, že se povedlo? Mě teda ne. V momentě, kdy jedeme na MS a hlavní trenér prohlásí, že úspěchem bude čtvrtfinále, je asi něco špatně.
 
 
ijari | Olomouc
25.05.2018, 06:30
 
 
Reakce na amanter: Za to Hnilička se krásně změnil do ni...
To je jedna vec. Ale kdyz si uvedomíš jak se tam placalo po zadech jak se to letosni MS vlastne povedlo a jak ti borci ze svazu vlastni z niceho co tu je dokazali včera vytvořit tlachanim to, ze je to vlastně vse v poradku bylo az k pláči.
 
 
ijari | Olomouc
24.05.2018, 22:44
 
 
Teď jsem se dodíval na Jílkovou a pořad Máte slovo. Krásný obrázek o tom, jak na tom náš hokej vlastně je. Musím říct, že ač ho nemám rád, je Pešán asi jeden z mála, kdo to má v hlavě trochu srovnané.
 
 
ijari | Olomouc
23.05.2018, 15:05
 
 
Reakce na michal.lar: Přiznám se, že to je jeden z hráčů...
Mě se líbil už v KV. Koncovka není úplně jeho parketa, ale rychlý a technicky vybavený hokejista to je. Snad se mu povede restart a ukáže že měl EF šťastnou ruku. Stejně tak v to doufám i u Koloucha.
 
 
ijari | Olomouc
23.05.2018, 12:15
 
 
Reakce na dimmuborgir: https://hokej.idnes.cz/vojtech-to...
Hm, pěkný rozhovor a nás čeká několik měsíců čekání. Už aby to zase začalo.
 
 
ijari | Olomouc
18.05.2018, 14:26
 
 
Reakce na michal.lar: Bohužel jakákoliv diskuze tady se ...
Závěr mě pobavil, existuje vůbec ještě Zelený Raoul? Dlouho jsem neměl v rukou Reflex. A jen zpět k tomu co jsi napsal. Mě je Plzeň úplně jedno, PO je dávno za námi. Taky to tak vnímám a těším se na další. Nicméně vždy máš volbu jak se k něčemu můžeš postavit. Já ta modrá moudra vnímám jako problém a s jako takovým jsem s tím chtěl něco udělat (není to jen o tom, co píše zde, ale co píše i jinam a jak vystupuje). Ale máš pravdu už se těším až tu budeme řešit zápasy, hráče apod.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.