Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ijari" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 21:44
 
 
Reakce na Boby49: Já bych se trochu zastavil u těch naši...
No jestli ona nebude chyba na vrátnici. Pan Karel nedovře pořádně dveře a průvan může způsobit takováto zranění. Neblbni.
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 19:33
 
 
Reakce na apollo: No já jsem to zde před dvěma zápasy už...
No nezapomeň na to, že v tomto úplně nefunguje přímá úměra, ty body si budou ty týmy, až na výjimky, brát navzájem. No ten odhad bodů na předkolo asi tak nějak bude, ale ve hře je těch bodů 54. Pokud vyhrajeme polovinu, což je 9 zápasů, jsme v klidu. Ale jak jsem říkal, bude se to hodně přelévat.
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 19:26
 
 
Reakce na lades01: No tak sem si to troslu procetl a rek...
No Kovařčíci a Ciencala jsou trochu jiný případ. To jsou hráči Třince a byli v Ch lize na to, aby získali zkušenosti v mužském hokeji. Ty bys sem stejně nedostal. Mora není klub, který by si držel farmu jako například Třinec nebo Liberec. Je to podobné jako my máme naše junky v Havířově. Aleu Třince a FM je to daleko provázanější. Pokud se pak máš porozhlédnout po Ch lize a někoho si odtud vzít pak to musí být hráč patřící tomu klubu a to to ještě nesmí být lídr, a ani to ti nezaručuje to, že se nějak výrazněji prosadí. Proto ten pláč ohledně špatné práce našeho GM je trochu mimo. Jen si vzpomeň třeba na Dostálka a kde je mu konec.
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 17:39
 
 
Reakce na apollo: Já teď spílám Motákovi a GM, že nevezm...
Tak uvidíme zítra, jak to bude vypadat. Já jsem jako obránce odehrál pár zápasů v dorostu ve 4 a to bylo dobré peklíčko. Zápas dva se to dá, i když na konci se klepeš jako ratlík. Opravdu to berme jako extrém a bude líp. Vím, že to včera byl mazec, ale i takové zápasy jsou a nejsme jediní koho to potkalo.
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 17:24
 
 
Reakce na radis94: Snad i ty uznáš, že pokud je ELH a Ch...
No v podstatě ano. A když už se dostaneme k tomu, že tu brečíme nad tím, že GM nebere hráče z CH ligy, tak raději zalepení sestavy hráčem z juniorky. N druhou stranu souhlasím s tím, že ta úroveň není prostě taková. Ale tím, že si k tomu přičichnou, se jejich výkonnost může jen zlepšovat a ty zkušenosti jim nikdo nevezme. Paradoxní je to, že dříve se nenasazoval žádný (mimo JG) a spílalo se tu Venerovi, proč to nedělá. Teď to Moták dělá a spílá se GM, že je neschopen někoho stáhnout z CH ligy. Těžko zvolit ideální řešení, aby se to líbilo všem. ZA mě je toto nouzový a dočasný stav, znovu bych se opakoval, ale trpělivost a bude líp. Nemyslím si, že je teď ten čas tu histericky vypisovat, jaká je to naše vedení banda lemplů. Chápal bych to, kdyby to v manšaftu vypadalo jako v Pardubicích. Nebo pokud by se lilo horem spodem a výsledky byly jako na Spartě.
 
 
ijari | Olomouc
12.01.2019, 15:32
 
 
Někteří z vás jsou tou Chance ligou úplně postiženi. Vždyť je to nebe a dudy. Když si vezmete Top hráče s Ch ligy, tak mají problém se v E- lize prosadit, nebo jsou průměr či podprůměr (Dostálek, Ferenc, Čachotský, Anděl...). A ty ty kluby stejně nepustí. MArodka je velká, ale snad to už bude jen lepší. Vůbec nerozumím některým anonymním tlučhubům, že se vozí po GM. Ono to fórum má jednu obrovskou výhodu. Můžeš tu házet co tě napadne. Ono plácat o tom, že by se mělo něco dělat je velmi jednoduché, ale když není co brát, pak musíš pracovat s tím co máš. Kdyby byl někdo, kdo má pro tento tým smysl, volný, tak tu určitě bude. Ale stačí pár zápasů a zase se tu objeví mudrcové co přesně vědí jak na to a co by oni dělali, kdyby byli GM. Bude líp a není třeba panikařit.
 
 
ijari | Olomouc
11.01.2019, 19:49
 
 
Reakce na 1chorchoj: Kluci,tak to tak nedramatizujme.pol...
No taky mi z toho není dobře po těle. Trpělivost a urvat co se dá. Marodi se vrátí a bude líp.
 
 
ijari | Olomouc
11.01.2019, 18:44
 
 
Reakce na sentinel001: teží z toho, že tady kluci hrají ...
Jistě a s ním i prezident a pár ministrů.
 
 
ijari | Olomouc
11.01.2019, 18:26
 
 
Reakce na fansmora: No sudí řádí :)-...
To je síla
 
 
ijari | Olomouc
11.01.2019, 18:14
 
 
Reakce na Boby49: A pak že nemáme posily!Vydarený už hra...
A brácha Reného.
 
 
ijari | Olomouc
11.01.2019, 18:10
 
 
Reakce na fansmora: No sudí řádí :)-...
To teda, trest za bodyček. A za nás hraje František Vydarený. Ten bonbón je osel.
 
 
ijari | Olomouc
09.01.2019, 14:24
 
 
Reakce na apollo: Vsaďte se, že Kašík ve Zlíně chytne fo...
To není třeba se sázet. To tak bude. Takže proti Zlínu to bude klasicky jako do zdi. V Kometě se s tím nesrovnal, ale doma, ve Zlíně, to bude jiná soutěž. Je to prostě ten typ hráče, který je odsouzen hrát v jednom klubu. Jinde by se mu to muselo sejít a to je loterie. On si svoje ještě odehraje.
 
 
ijari | Olomouc
09.01.2019, 11:30
 
 
Reakce na Moony: https://hokej.cz/zlatahelma Vseci hlaso...
Splněno. Smajlík
 
 
ijari | Olomouc
08.01.2019, 21:32
 
 
Reakce na duchodce47: Dnes hodně lidiček zde na foru ček...
Přesně a je to parádní výsledek. Každý bod je ze zlata.
 
 
ijari | Olomouc
08.01.2019, 20:23
 
 
Reakce na theKuře: já si dnes z Brna přál alespoň bod, z...
No to by byla třešnička na pomyslném dortu.
 
 
ijari | Olomouc
08.01.2019, 20:21
 
 
Tak ti, kdož nevěřili do řady a naliskat si.
Smajlík Smajlík nádhera.
 
 
ijari | Olomouc
08.01.2019, 11:55
 
 
Reakce na apollo: Však počkej ijari, přijde doba, kdy i ...
No co k tomu rict. Třeba. A ty tu k tomu budeš zase plácat a plácat. Stejně jako teď.
 
 
ijari | Olomouc
08.01.2019, 11:47
 
 
Reakce na 1chorchoj: Ale to tady bylo před x lety,podepi...
To je pořád dokola. Vy co tam makáte, zasloužíte obdiv. Držíte to pohromadě silou vůle a vlastním nasazením (viz chlazení, rolba...). A pak Ti tu nějaký moula začne kázat o tom, že máš tlačit na své nadřízené.
 
 
ijari | Olomouc
08.01.2019, 11:40
 
 
Reakce na tttttt: Tak až nám svaz zakáže na tomto stadio...
Ale jasně. Já jsem pro. Ty si tam jdeš sednout jednou týdně na zápas. Já tam trčím obden a o víkendech třeba v 7 hodin ráno. To je očistec. Pamatuji si, jak jsem jako kluk při tréninku musel jít do chodbičky vrazit ruce do topení. A od té doby se toho moc nezměnilo. Když půjdeš nahoru do rozhlasu, tak zatočíš klikou o x let zpět. To vše mě taky trápí. Ale beru to tak, že se to musí pomalu postavit na nohy. Malým vítězstvím je pro mě to, že to vypadá, že bude opět hokejová základka. To že se snad postaví tréninková hala. Nová hal je pro mě sci-fi. A mlátit to tu pořád dokola nemá nejmenší smysl. A pak mě tady ten trouba nazve odpadem společnosti.
 
 
ijari | Olomouc
08.01.2019, 11:34
 
 
Reakce na apollo: Víš co, ty se raději neozývej, musím s...
Co si to doluješ ty tlachale? Jaké vaší společnosti? Společnosti tlachalu a hnidopichu. Tak to ano. Meleš tu něco o tom, co by kdo měl.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.