Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "novaplecharena" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
novaplecharena | Olomouc
21.08.2019, 07:23
 
 
Řekněte sami, že vás nepotěšilo číst, že MORA vyhrála ve znění dalších výsledků ostatních týmů. Zaráží výsledek asi slabého Kladna, i když i my jsme kdysi obdobně schytali podobný výsledek. Třinec bude asi velmi silný, když tak zatočil s posílenou Kometou. No a náš 4. útok ve složení Laš Handl a Hecl je perspektivně zajímavý. Handl bude zřejmě bojovný a bude dobře sbírat puky. Teď záleží na tom, jak Laš s Heclem toho dokáží využít. On se ten Hecl teprve rozkoukává, to bylo vidět. Mrzí mne, že do konce září těch zápasů uvidím jen málo. Ale Kometu u nás již ano. To bude utkání, po kterém se bude dát již hodnotit vážně.
 
 
novaplecharena | Olomouc
21.08.2019, 07:05
 
 
Reakce na Dino.: Potom jich je hodně v tom odkazu. Že by...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
21.08.2019, 07:03
 
 
Reakce na ciconia: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/...
Jsou ke koupi, ale pro ty manažery, kteří si nechali rezervu. Pokud se někdo ukvapil a nakoupil rychle, tak se nyní musí jen dívat. Myslím, že u nás jsme to trošku uspěchali s nákupem do obrany. Do útoku je to v pořádku. Olesz by asi dobře zapadl, ale někdo by musel z kola ven a kdo by to byl? Jako díky marodce mít takového hráče, tak to neutáhneme. Velmi by mne překvapilo, kdyby se Olesz u nás nakonec objevil a k tomu ještě Kotvan.
 
 
novaplecharena | Olomouc
21.08.2019, 06:52
 
 
Reakce na sentinel001: V přípravě se počítá spíš předved...
Tak hra byla poplatná počtu zápasů v přípravě a taky se přizpůsobili soupeři. Nepamatuji se, kdy by proti Zlínu zahráli dobře. Hecla jsem pozoroval pečlivě. Měl tam dvě až tři pěkné přihrávky ( mluvím o 3. třetině). Jinak nic a hlavně ne nic individuálního co sliboval. Klimek nijak nevyčníval. Naše hra se znovu opírala výhradně o naše zkušené borce a velmi dobře se mi jevil Ostřížek se Strapáčem. Na nějakou velkou kritiku ten výkon však není, je to příliš brzy na vážné rozbory. Zdá se mi však, že toto mužstvo bude opět válčit se Zlínem, Kladnem a Pardubicemi. Do 10. místa je vidím určitě, šestka by byla výborná.
 
 
novaplecharena | Olomouc
20.08.2019, 20:33
 
 
Reakce na vlčák70: Moráááááááááááááááááááááááááá!!! Přes...
Jo, vítězství se počítá. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
20.08.2019, 19:49
 
 
Reakce na Boby49: Klimek 13,Hecl 24...
Moc děkuji. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
20.08.2019, 19:47
 
 
Jaké má číslo Klimek a Hecl?
 
 
novaplecharena | Olomouc
20.08.2019, 19:35
 
 
Reakce na fansmora: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga...
To tedy je.
 
 
novaplecharena | Olomouc
20.08.2019, 14:37
 
 
Reakce na Fanda:: Máš své fórum modrý závisláku....
Fando, teď jsem si vzpomněl, že jsi nedávno dělal na oběd nebo večeři ( není podstatné kdy) žampiony. A poněvadž jsme přátelé zahradníci, tak si myslím, že je dobré, aby jsi nabral trochu té teorie a tím se vyhnul tragédii odkaz
 
 
novaplecharena | Olomouc
20.08.2019, 14:22
 
 
Reakce na gijoš: písničky o hokejistech Rostislav Maros...
Taky něco pro tebe. odkaz
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.08.2019, 14:17
 
 
Reakce na kohi.jirka: "Za Doležala sice nebyly velké hák...
A to vše Pelta? Nemáš těch souvislostí v jeho prospěch nějak moc? Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.08.2019, 14:04
 
 
Reakce na kohi.jirka: "Běžný fanda v tom má trochu zmate...
No právě, že žádné velké vize nemáme. A vysvětluji, proč.
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.08.2019, 13:59
 
 
Pokud budou hráči odcházet až po ukončení smlouvy tak jako například Jergl, tak klub za ně dostane pouze tabulkové odstupné, což je skoro nic nebo minimální částka oproti přestupní částce. Totéž platí u fotbalu. Proto si všimněte, že Sigma nyní nabírá jen volné hráče po ukončení smlouvy. Jednou ji zadarmo utekl Doležal, pamětníci ví. Ale u toho hokeje je to vše jaksi podsazené, klub si sám svoji šikovností moc toho nevytváří. Samozřejmě , že nejprve musíte vychovávat poptávané mladé hráče a k tomu musíte mít malou halu. Zatím to moc nefunguje. Proto získávat drahé hráče typu Olesze bude čím dál tím víc složitější.
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.08.2019, 13:49
 
 
Reakce na Beretto1: Proč my žádné problémi nemáme...
Tady nejde o problémy, to vím také. Ale jde o to, že o svém klubu nevíš nic nebo jen málo. Dokonce ani nevíš, jaký máme rozpočet. Spíš se dočteš, jaký ho má Barcelona. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.08.2019, 13:02
 
 
Ukažte mi jediný obdobný článek o Moře za posledních 5 let. odkaz
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.08.2019, 12:50
 
 
Proto se jak správně uvedl Kohi.jirka zde probírají hraboši, Sigma, žrádlo a ryby, poněvadž v období okurkové sezony se zde o našem klubu nedá jinak bavit. Myslím tím zajímavosti stran ekonomiky jako třeba u té Sparty.
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.08.2019, 12:44
 
 
Příkladně Sparta za přestupy v předchozím období získala 4 miliony. No to je tedy velmi málo oproti fotbalu. A zde je kořen problému. Když Sigma prodala Chorého , tak měla téměř dvacku. Pokud budou hokejové přestupy tak málo cenově ohodnocené, tak si klub jako Mora nikdy nepomůže na navýšení rozpočtu. Krom toho Sparta trží za pronájmy, nevím tedy které. Inkasuje velké částky za reklamu, opět nevím kolik to sype Moře. Vůbec neznám rozpočet Mory, jestli ho má příjmově progresivní nebo zda stagnuje. Takže úvahy o Oleszovi jsou zřejmě z kategorie pouze úvahových a nemají žádnou vypovídací hodnotu. Za zmínku stojí, že vyjma Sparty a dalších tkzv. lepších klubů se o našem klubu v médiích dozvíte v tomto směru jen pramálo, skoro bych řekl vůbec nic. Ostatně, proč by fanoušek měl takového něco vědět. Jeho úkolem je povzbuzovat a zaplatit vstupné. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.08.2019, 13:31
 
 
Reakce na amanter: Když jsem jako malý hltal knihy, bylo...
No jistě. Jen by mne ještě zajímalo, jak se ti čápi dozvědí v takovém množství, že je hodně hrabošů u Vrbátek? U lidí existuje výběr z nabídky na internetu. Ale ti čápi ? Prostě řada věcí v přírodě je nevysvětlitelná. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.08.2019, 11:32
 
 
Reakce na Fanda:: Moravské přírodní okénko: Obří hejna h...
Jestli to není nakonec řešení celé hraboší invaze. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
14.08.2019, 06:28
 
 
Novináři z Deníku začínají používat pojmenování trenérů. Mladší z trenérů, tím myslí pana Tomajka. A to mně tak trochu připomíná novinářskou a vlastně i praktickou věc u sovětských trenérů. Tam, byl mladší a starší trenér. Ale to nebylo kvůli věku, ale určovalo to pozici trenérů u kádru.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.