Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "novaplecharena" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 17:22
 
 
Reakce na 1chorchoj: No,tak po přečtení asi 20 novinek u...
Ty bys mohl dělat šéfa u jezuitů. A tady ti přisluhovači jak by smet. Přirovnávat debatu o působení Knotka k Severní Koreji, tak to si již člověk říká, zda zde nemluví z blázny. Buď jste nadrogovaní anebo ožralí. Protože toto normální člověk z huby nevypustí.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 13:54
 
 
Reakce na amanter: kdyby sem Knotek nakoukl možná by těž...
Jasně, že je to jedno.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 13:26
 
 
Reakce na ijari: Psal jsi o rodišti a Venera je z Hranic...
Psal, ale ne u Venery. Venera se tam u toho nachomýtl, ale ve větě u něho o žádném rodišti nenajdeš ani smítko. Smajlík
Uvažuj, proč bychom chtěli Veneru vracet v jeho věku do Hranic, když se tam stejně žádná extraliga nehraje a ani hrát nebude. Vrátíme ho raději do místa jeho prvního působiště tj. Zlínsko, Zlín. Když už má odejít. Pokud vůbec odejde. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 13:06
 
 
A má to svoji logiku troubelíne. Co by dělal Venera v Hranicích? To až v důchodu. Hranice snad hrají házenou, ale extraligu v hokeji zatím ne. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 13:01
 
 
Reakce na ijari: Ty nedotažku. Kdybys nebyl takový jouda...
Jenže tvůj velký problém je ten, že o návratu do rodiště jsem psal pouze ve větě u Knotka. Venera a jeho návrat jsem jasně spojoval s počátky jeho trénování a to byl Gotwaldov (Zlín). Takže mi nepodsouvej obsah vět. A nyní si můžeš ukousat nehty joudo. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 12:45
 
 
Reakce na fansmora: Od 9 třídy ;) už ve Spartě není *4*...
Už toho nech, je to trapné. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 12:44
 
 
Reakce na ciconia: kdyby třeba odešel Brano tak bych bra...
Osobně bych bral spíš 2 vyrovnané gólmany, jako jednoho super gólmana a druhého out. Kdysi jsem tu psal o střídání gólmanů podle formy, aby byli oba ve hře.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 12:28
 
 
Reakce na amanter: Jj Knotek je sparťan, ale z nějaké ml...
Přesně, takto to stačí a není potřeba do toho mixovat osobní jízlivosti a potom se vyd.bat vlastními nedotažky. Nakonec sám v tom odkazu uvádí, že by do svého rodiště se jednou rád vrátil. Stejně tak, jako Konrád na Slovensko, Venera na Zlínsko atd. Prostě rodiště táhne, to je marné.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 12:19
 
 
Reakce na fansmora: Nezlob se ;) , ale k smíchu jsi ta...
No, zrovna jsem totéž chtěl napsat tobě, poněvadž ty jsi s tou Spartou taky neexceloval, že? Hoši, oba jste dost jízliví, chce to trochu více diskuzní pokory, poněvadž jinak se s vámi nebude nikdo dohromady bavit.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 12:12
 
 
Správně, Každý normální člověk si to tak dá do této souvislosti kromě ijariho, který si myslí, že je důležité operovat tím, za koho v té Praze hrál. A ještě to ví blbě, poněvadž tu Spartu neví. No to je k smíchu. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 12:04
 
 
Reakce na ijari: No jasně, to víš že jo. Mistr obratů. T...
Kurwa, já se zabývat hokejem tak do hloubky, jak to tady předvádíš ty, tak bych věděl, kde se narodila i Knotkova babička. Míň jízlivosti, víc pokory ijari. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:53
 
 
Reakce na ijari: Překombinoval? Ty jsi jouda. Psal jsi, ...
Problém je v tom, že ty jsi o Spartě nevěděl vůbec. Mlel jsi výhradně o Kobře. A o vracení do Sparty jsem takto typicky nepsal. Psal jsem, že hraje dobře a Sparta klidně po něm může sáhnout. Ale vyhledávat to nebudu. Prostě o Spartě jsem se zmínil a ty ne a v tom je to důležité a podstatné.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:50
 
 
Reakce na ijari: Ale tam to potom nemá smysl, protože by...
Ijari, tak vidíš, že ty tvoje vědomosti jsou tak napůl. Rozhodně ti nezadávají nárok na tu úvodní jízlivost. Byl i ve Spartě, nejen v Kobře.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:44
 
 
Takže za milion korun se dá nebo má smysl být první v ZČ. To je jasná věc.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:41
 
 
Reakce na Palecek.M: Jan Knotek je odchovancem HC Sparta...
Prosím tě, ty mi vléváš nové síly. Pokud je to pravda co píšeš, tak to ijari překombinoval. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:39
 
 
Přečíst si to o Knotkovi a znovu to tady odventilovat umí i malé dítě. Už se to tady objasnilo, tak proč se to tady znovu uvádí?. Trošku trapné ne?
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:36
 
 
Reakce na Andarist: Však Plzeň dostala pohár za výhru v ...
Je to dvojí vyvrcholení domácí soutěže, což je svým způsobem zvláštní. A když to mužstvo má hrát ještě navíc LM, tak je to podle mne předimenzované.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:31
 
 
Reakce na amanter: No a hlavně nějak postrádá smysl chod...
Mně se ten systém vůbec nelíbí. Co si pamatuji, jak jsem chodil na Moru v mládí, tak žádné PO nebylo a nikomu to nechybělo. Akorát bylo víc přátelských zápasů, to jsme tu již vzpomínali s Oldoxem, který si to vše parádně pamatuje. To slavné PO se dá přeci nahradit LM, což je pro lidi atrakce. Ale muselo by tam být v tom víc peněz, aby na tom kluby vydělaly. Ne, aby to bylo prodělečné.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 11:21
 
 
Já to chápu tak, že správně by to mělo být, že vítěz ZČ získá titul a tady ty zápasy navíc je nesmysl. Teď si představme, že bychom tu Plzeň, která jasně zvítězila v ZČ vyřadili. No tedy, to by bylo vrcholně nespravedlivé, podle mého soudu. Stejný nesmysl je, když nějaká strana vyhraje volby a není schopna sestavit vládu tím, že nezíská důvěru. Podle mne má vítěz brát vše a tady ty hohcapinky jen vše zdržují. Takže rád to chápu vše blbě, aspoň mám svůj ucelený názor na věc. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.03.2018, 10:42
 
 
Reakce na fansmora: Lenost tebe a takových podobných. :...
Tys někdy viděl, aby zábavu lidi pojímali jako povinnost? Prostě jsem šel tolikrát, kolikrát mne to uspokojilo. Uvedu příklad. Šel jsem na Zlín a potom ještě jednou jsem byl přemluven, ale nic mi to již nedalo. Potom jsem šel na Kometu, to byl vynikající zápas. Nicméně na Plzeň jsem nešel vůbec, poněvadž mi bylo jasné, jak to dopadne. A taky to tak dopadlo. Měli jsme míň rozdílových hráčů. Vedení si asi myslelo, že to umlátíme silou vůle, ale to bylo naivní. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.