Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "novaplecharena" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
novaplecharena | Olomouc
01.12.2022, 12:19
 
 
Reakce na Kohi.jirka: A vůbec nejhorší je zlomenina v ob...
Navíc v poslední době hodně zápasů rozhodli obránci. Ondrušek a Dujsík, to jsou bombarďáci podle mého gusta. U Škurka to tak střelecky vyzrálé není, ale vcelku si účast v áčku asi zaslouží. Nic lepšího momentálně není na skladu. Při nějaké bitce občas svojí přítomností vystraší ty, kteří v tom chtějí pokračovat. Komentátoři se nemohou shodnout na jeho váze. Někdy říkají 106 kg a také už jsem slyšel 111 kg. To je obrovská váha a chudák ten, který je tímto naražen na mantinel. Musí mít asi žebra z oceli. Naštěstí nositel této váhy je obvykle umírněný a nijak ji nezneužívá. Mora je opravdu letos mimořádná. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
01.12.2022, 12:08
 
 
Ještě že se drží Káňa, musím zaklepat. A daří se ten kádr doplňovat, ale v některých případech jen doplňovat. Lukáš v podstatě " vydělal" na absenci Konráda. Kdyby se tak nestalo kdoví, zda by při tom střídavém sezení na lavce tak povyrostl. Jsem zvědavý, jestli odejde Sedláček nebo ještě prodlouží. Odchod DK paradoxně mužstvu prospěl. Asi zase tak výrazné osobnosti týmu neprospívají co se týče jeho scelení a zastupitelnosti. Nicméně pro rozhodování zápasů je zapotřebí to proložit hráči typu Orsavy, to zase ano., On určitě není jako DK, ale rozhodně to není průměrný hokejista.
 
 
novaplecharena | Olomouc
01.12.2022, 11:57
 
 
Reakce na Boby49: Tam je problém koleno a to je vždy del...
Ať už je to koleno nebo kotník, tak je to kloub a ten se hojí hůř jak zlomenina. Z té trojice posil je největší "trvalka " Anděl.
 
 
novaplecharena | Olomouc
01.12.2022, 07:51
 
 
Reakce na daqvid77: no nevím vrátil se sice Musil ale bu...
Klíčový hráč Orsava. Ani nevím jak to s ním vypadá. Kdy se vrátí. Od klubu se člověk nic nedozví.
 
 
novaplecharena | Olomouc
01.12.2022, 07:48
 
 
Reakce na ChochoIoušek: Dnes v obou odpoledních utkáních...
Včera Polsko bez šance a postupuje. Ale na Francii stejně nemá šanci.
 
 
novaplecharena | Olomouc
30.11.2022, 15:01
 
 
Reakce na amanter: No... :)) včera jsem tedy nějakou kor...
Na tento zápas jsem nic nedal, poněvadž jsem prohrál taky v předešlém zápasu. No a s tím Třincem váhám.
 
 
novaplecharena | Olomouc
30.11.2022, 09:48
 
 
Reakce na ChochoIoušek: Ano....
Včera jsem se díval na Anglie Wales a vítěz je vcelku silný. Uvidíme, co odpoví Senegal.
 
 
novaplecharena | Olomouc
30.11.2022, 09:47
 
 
Dobrý bod z ledu soupeře. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.11.2022, 14:08
 
 
Reakce na amanter: Nová hala v Olomouci už dostává obrys...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.11.2022, 12:12
 
 
Reakce na Kohi.jirka: Já si myslím,že tenhle tým by zasl...
Úplně přesně jsi to napsal. Je to tým. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.11.2022, 12:11
 
 
Reakce na fansmora: Odpověď je jasná, Honza v bráně to z...
Taky si nemohu pomoci, ale jak chytá Lukáš tak je dost často dobrý výsledek. Asi pozitivně působí na celý tým.
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.11.2022, 07:29
 
 
Když jsem psal,že Hradec je mým neoblíbeným mužstvem,tak se to naplnilo proč. Ta bitka byla ubohá a oni se nedokáží vyrovnat s tím,že jsme je přehráli. Ale proč jsme je přehráli? Poněvadž oni nemohli dát branku a trochu mi to připadalo jako my na Kladně. Vše nám tam padalo a skóre narůstalo. Jen nevím, jestli my jsme byli tak dobří a oni špatní. No a teď asi zase prohrajeme, poněvadž budeme žít na vlně euforie a nebudeme hrát důsledně. Ale snad ne.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.11.2022, 10:29
 
 
Hradec je mým nejméně oblíbeným mužstvem samozřejmě po Plzni. Zde tedy netipuji výsledek, poněvadž s nimi hrát musí naštvat každého hráče. Ale na druhé straně pokud se správně naštvou, tak Hradec porazí. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.11.2022, 10:15
 
 
Reakce na Boby49: Ano, neměli bychom být fanoušci úspěch...
Nevím, jestli jeho jméno nepíši špatně s tím w.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.11.2022, 10:07
 
 
Pouze 2 mužstva potvrzují stabilně své tabulkové vysoké postavení. Vytvářejí si pomalu i značný bodový odskok. Od 3. místa se tam seřazují mužstva s již kolísavým výkonem a my tam patříme. Proto někdy tleskáme a někdy zase jsme nemile překvapeni jako včera. A tak to asi bude, pokud např. v našem kádru vždy vypadne nějaký obzvlášť důležitý tahoun jako byl Orsawa. Takový hráč dá nečekaný gól a mužstvo začne v zápase dýchat. Marodka je každoroční bolestí našeho mužstva. A také obvykle vysvětlením proč jsme někdy tak nahoře a proč také dole. Málokdy hraje kompletní sestava a navíc s přibývající zimou na zimáku zažívají hráči ne dost příjemnou tréninkovou anabázi. K tomu si mohou všechny dosavadní Radnice poblahopřát.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.11.2022, 09:56
 
 
Spíš vede k zamyšlení, jak je možné, že do té doby poslední Kladno předvedlo výkon hodný tak 2. až 3. místa v tabulce. Oni totiž nevyhráli úporností, ale umem. Třeba ten Kubík jak se prokličkoval, tak asi něco musí umět. A co se tedy dělo v tom mančaftu, že byl téměř na tabulkový odpis? To je mi téměř nevysvětlitelné. Možná jsou to vždy nějaké "tajné" kádrové vzpoury, poněvadž ti hráči opravdu umí. Nyní se uvidí, zda pojedou tabulkou nahoru. Mělo by se to stát.
 
 
novaplecharena | Olomouc
26.11.2022, 09:40
 
 
Fakt je ten, že dokud budeme v tabulce tak vysoko, tak bychom měli být jako fanoušci víc tolerantní k výpadku v utkání. Problém je v tom, že se na to nedalo dívat. A tady je nutno být zase tolerantní k fanouškům.
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.11.2022, 19:31
 
 
Dnes končím. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.11.2022, 12:04
 
 
Reakce na amanter: mám 0...
Na oplátku ti dám svůj tip co jsem dal. Plášek dá gól a Olomouc. Kurz 10,0 taklže za dvacku dostaneš 200 korun a máš na dárek pro manželku. No a když nevyhraješ, tak ji nic nedáš. Aspoň budeš mít výmluvu a dobrou. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.11.2022, 08:23
 
 
Myslím si, že jakmile zase nastoupí Orsava, tak již budeme v přesilovkách zářit. Přátelé uvažte, že Dujsík,Orsava, Káňa, Plášek, Ondrušek, pokud někdy nastoupí pospolu a to jsem zapomněl na Navrátila, tak to bude taková kanonáda, že to snad ten archaický zimák vydrží. A kde máte ještě Bambulu. Nebo Nahodila. Spíš se mi zdá,že v těch Pardubicích už z nás mají těžkou hlavu s tím jejich titulem. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
HC Olomouc
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Olomouc
HC Oceláři Třinec