Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "novaplecharena" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 14:28
 
 
Reakce na Dino.: Když už jsme u té návštěvnosti a USA, h...
To si vysvětluji tím, že v USA žije hodně latinskoamerických původních obyvatel.
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 14:24
 
 
Reakce na slacha: https://olomoucky.denik.cz/hokej_regio...
To muselo být pro hráče něco úplně jiného než na co byli zvyklí. To věřím. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 14:19
 
 
Reakce na Dino.: V návštěvnosti jsou ale některé zajímav...
Uvedl jsi pro mne zajímavé věci. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 07:03
 
 
Velká gratulace k úspěchu našeho hokejisty Lukáše Klimka. odkaz Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 06:49
 
 
S tím Slovanem to v mnohém obecně napovídá směrem ke každému klubu, který platí nájemné. Tedy i k našemu. Výše nájmu by měla být ze strany města vždy korektní, poněvadž chod klubu ve městě má zase pozitivní účinky na město jako takové. Na jeho prestiž a známost. Velmi dobře to platí u fotbalu v případě pohárů. Myslím tím Evropu. U toho hokeje to již tak znát není, poněvadž tady ty soutěže obdobné s fotbalem zatím moc nevyznívají zejména ekonomicky. Město se s takovou halou musí naučit správně hospodařit, aby nehledalo v nájmu hokejového klubu jediný zdroj příjmu z takové haly. Nakonec je tam víc uživatelů ( jiné sporty) a také veřejnost včetně různých programů z oblasti kultury. odkaz článek lze najít na hokej.cz
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 06:35
 
 
Reakce na boby49: Okénko pro pamětníky.Soupiska naešho m...
No jistě, že se pamatuji. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 06:34
 
 
Reakce na fansmora: Chtělo by se to přehoupnout nad 5 ti...
To by chtělo, ale ten důvod proč tomu tak není je stále opředený dohady. I když technický komfort v nové hale nebo rekonstruované by to mohl k té 5 tisícové návštěvě dotlačit. Zde to zase může tlačit dolů cena vstupenky, která asi bude vyšší. Ale tě pětce věřím.
 
 
novaplecharena | Olomouc
25.06.2019, 06:28
 
 
Reakce na Dino.: *2* Ještě že máme na začátku čísla tu č...
V té diskuzi tam správně psali, že s tou NHL je to nesouměřitelné. Takový New York stejný počet lidí vlastně víc jak naše celá republika. Jinak na stotisícové město je ta návštěva nízká v porovnání s menším Zlínem, který je před námi o prsa. Snad to zvedne nová hala, i když i to je polemické. Musí hrát stále o něco, tak to potom lze uvažovat, že se to zvedne.
 
 
novaplecharena | Olomouc
24.06.2019, 20:42
 
 
MORA je jedenáctá. Hurá. odkaz Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
24.06.2019, 10:27
 
 
Tah hrotem. Obsažný článek z prostředí Sigmy a úplně bez politiky. Smajlík odkaz
 
 
novaplecharena | Olomouc
23.06.2019, 09:13
 
 
Reakce na novaplecharna: Zdravím Tě bratranče. Protože s...
No nevím bratránku,
trpaslíky v oblibě moc nemám. My máme na zahradě vodníka, ale namísto u jezírka ho manželka má v místnosti. Zřejmě až bude zatékat, tak bude na správném místě. Já si ho nevšímám ani v něm nevidím nějakého konkurenta. Je mi to jedno a tobě to jednou bude vše jedno také, až dovršíš v manželství tolik let co já. Pokud jsme v trpaslících velmoc, tak je to jedině dobře, že alespoň v něčem jsme velcí. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.06.2019, 06:10
 
 
Ba naopak chválím všechny přispívatele za tu část politických příspěvků v době okurkové sezony, kde jasně ukázali, že se dovedou orientovat v současné situaci. Politické dění v naší zemi úzce souvisí i se sportovní stránkou života fanoušků. Nelze se jen bavit o hokeji a přehlížet tyto důležité veřejné situace. Ostatně jeden důležitý odkaz zde mohl ještě být navíc. Jedná se o zřízení národního dotačního centra vedeného bývalým významným hokejistou Hniličkou. Toto bylo podrobeno drtivé kritice pana Kalouska. Přitom právě takovou dotaci očekáváme na úpravu našeho ZS a je to také možné zahrnout do politiky. Prostě je patrné, že opozice kritizuje každý krok současné vlády. Proto jsem také včera jasně napsal svůj názor na většinový volební systém. Nevím, jak ta vláda má pracovat, když se jí vyslovuje nedůvěra. Opravdu nevím za co.
 
 
novaplecharena | Olomouc
19.06.2019, 05:56
 
 
Reakce na Dino.: Už tu byl i jiný odkaz kde si hokejista...
O tom vím, ale dal jsem to jen proto, poněvadž si daqvid77 stěžoval na naše fórum, jak je špatné. K tomu bych jen řekl tolik. Nemyslím si, že tomu tak je, jak on to vykresluje. Co sem pravidelně píšeme, tak nemůžeme za to, že ti tkzv. " rozumní " nedají žádný příspěvek . Natož hokejový v tuto okurkovou dobu. Kritika je vždy ta nejlevnější varianta . Kdybychom se zde na to všichni vy.rali, tak nevím, nevím. Ta údajná koncentrace na kafku je taková, že on přeci má svoje fórum, kde se může koncentrovat. Prostě nemám chuť obětovat našeho Dina pro fanouška, který se koncentruje tam, kde není jeho domovská sféra zájmu. Až podrobí kritice fórum někdo, kdo zde dává pravidelně a ve velkém množství příspěvky, tak potom s takovým mohu částečně souhlasit. Není špatné, jen má hodně pasivních kritiků. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.06.2019, 18:20
 
 
Reakce na daqvid77: Naše forum dopadlo fakt špatně za po...
Tak tady máš něco o hokeji. odkaz
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.06.2019, 13:43
 
 
Reakce na slacha: nevím, mělo se jen jednat o prodloužen...
Díky. Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.06.2019, 13:43
 
 
Tak to je velmi dobré. Smajlík Smajlík Smajlík odkaz odkaz
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.06.2019, 13:29
 
 
Reakce na slacha: promiń, ale ty už jdi fakt do p.i.č.e....
Prosím tě, bylo něco včera na zastupitelstvu co se týče našeho klubu?
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.06.2019, 12:27
 
 
Reakce na Biker.: Většinový systém by znamenal zánik men...
Totéž co jsem psal v příspěvku níže. K té migraci z Afriky jen tolik, že žádný politik si nevezme za svůj cíl k nám do české kotliny zvát statisíce migrantů. Tím by se odepsal a s ním celá strana. Pokud EU měla určité záměry v tomto směru, tak to je přesně to, na co naráží ve svém programu Klaus mladší. Dosáhnout toho, aby EU se vrátila do stavu před Lisabonskou smlouvou. Tedy nechtít z EU vystupovat, ale zvýraznit právo na sebe rozhodování. V tom ta Trikolora může být zajímavá, pokud bude razit důraz na vlastenectví.
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.06.2019, 12:26
 
 
Reakce na rudolfmrva: Mno zavést většinový volební systé...
Tak to co jsi naznačil by bylo na komplexní diskuzi, kde pevně věřím, že by se řešení našla. Zde na tomto fóru to určitě není možné. Přesto bych k tomu poznamenal, že bych se těchto strašáků nebál, poněvadž to lze ošetřit ústavním zákonem. Na který by nedosáhla ani vládní strana. Určitě se jedná o 2 věci. A tím je členství v NATO a EU. Ústavní zákon by přesně specifikoval, za jakých podmínek lze takováto členství zrušit. Takže proti dlouhodobým zájmům státu by nemohlo být nic provedeno. Musela by to být všelidová referenda s účastí blížící se ku 100 %.
 
 
novaplecharena | Olomouc
18.06.2019, 07:00
 
 
Většinový systém by se zavedl i do komunálních voleb.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.