Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ondrash77" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ondrash77 | HC Olomouc
20.03.2019, 13:31
 
 
Reakce na sturma: to nebylo příliš mnoho hráčů :)) To...
I kdyby 13, nic to nemění na tom, že 7,5minuty do konce, ve chvílích co by mohli rozhodovat o osudu utkání, nevyloučí hráče za vysokou hůl , i když se na tu situaci dívá ze cca 4 až 5 metrů, bez toho, aby mu někdo zavazel ve výhledu. To jsou právě ty procenta, které v rozhodujících chvílích dávají ( ač nevědomě či vědomě) sudí těm potřebným - čti nepotřebným. Jestli to nevidíš nebo nechceš vidět, je věc druhá.
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
20.03.2019, 13:27
 
 
Reakce na kafka: Samozřejmě. Já blbnu... :) Přiznám ta...
Dělá to určitě občas i někdo z našeho týmu, občas( nejsem naivní, ale pokud to budu brát z pohledu fanouška,jasně že zaujatého, tak si tedy vážně nemyslím, že by celkově náš tým byl simulacema proslaven-myslím si,že by to jak trenéři , tak vedení rázně tiplo- a dle skladby týmu, ani takové hráče vedení nepřivádí,ba naopak). Nechápu však , proč to dělá on, takovej hokejista, v tolika případech, do to se hádá s rozhodčíma -jasně je to kapitán-ale tohle? Nechápu ho. Smutné je, že nikdo, nebo moc málo sudích má ty koule ho vyloučit, nebo né vyloučit, vylučovat (ne jen ho samozřejmě, beru to všeobecně i na ostatní z jiných klubů).
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
20.03.2019, 13:14
 
 
Reakce na dimmuborgir: Ondro, Půlpán je bek....
Jo, tak to mně ušlo.... Smajlík to vše vysvětluje ,i to že takovej gol dá jednou za karieru, netvrdím že se trefit puk nesnažil,ale z tisíce takových puků, to takto trefí jednou- ale co, naštěstí to nestačilo a máme zápas- ten jsme potřebovali a chtěli. Tečka. Gulaš = nic nového, jsem překvapenej,příjemně že se najde z druhého tábora někdo( viz jak někdo postoval z fora + kafka), kdo to přizná. Pan hokejista je to beze sporu ,tímto však jeho kredit u nezaslepenejch příznivců prudce klesá.
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
20.03.2019, 11:47
 
 
Přeju skoro všem(asi je zřejmé komu ne) krásný vítězný první jarní den. Včera to 40min nevypadalo, ale to znamená co.... Vůbec nic. Smajlík Nádherný obrat a teď takto pokračovat i v dvojzapase doma. Při včerejším sledování jsem si říkal, to není možné co ti plisnaci dají, za normálních okolností netrefí z metra ani vrata od stodoly(dobře, ten první ještě jakž takž, říkal že tam prej mířil.... Já taky říkám že někam mířím a je to metr jinde... Takže jakoby dejme tomu ok), ale ten druhej, Půlplán, nebo Hadraplan či jak se jmenuje, to z jedničky ihned po odrazu trefí, jak v životě snad nee(díval jsem se ze zajímavosti, jaký má statistiky= z posledních 7 sezón v ELH, má 22 gólů, útočník... 3goly v průměru na sezónu, z toho posledni 2 sezóny =2branky... Smajlík ). Naštěstí se vše zle v dobré obrátilo, konečně i to štěstí sedlo na naše hokejky a jedeme domů za stavu, ve který jsem tajně doufal a přál si.... Teď mám další tajné přání, ale..... Pssssst. A v pátek po našem, od podlahy, žrát led, puk i hokejky soupeře, mantinel a plexy ke snídani!!!
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
20.03.2019, 11:22
 
 
Reakce na kafka: Neutavili. V poslední třetině sme ( až...
No vidíš, my hráli 23minut a stačilo to. Smajlík
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
18.03.2019, 22:02
 
 
Zapomeňte, zítra znova. Ať si dají třeba 27 gólů, stav je stále jen 0:1. A zítra na novo. Ten Allen je k pousmani, ale už bychom měli být zvyklí,ne?
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
18.03.2019, 15:04
 
 
Přeju borcům hodně jak fyzických, tak psychických sil , s pokorou a s respektem, nikoliv však připosr.aně ( to ale i z těch rozhovorů je patrno, že tohle nehrozí) a splňte nám všem přání...... výročí 25 let se blíží , zopakujme tu tehdejší jízdu. Pamatuju se moc dobře,že stejně tehdy,jako dnes ,s náma nikdo nepočítal, zavazeli jsme tehdy, zavazíme jim i dnes...ale my je u toho necháme. Žádné velkohubé prohlášení, jen a pouze pokora, tvrdá práce, sebeobětování se pro spoluhráče, tým, věrné fanoušky, město i kraj. Hoši bojovat !!!! Nedejte jim ani centimetr prostoru!!! Bojujte za sebe, za nás, za Olomouc, za celou Hanou !!! Tentokrát už to musí vyjít !!! Kur.vaaaaaa MORÁÁÁÁÁ do níííích!!!
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
15.03.2019, 16:33
 
 
Reakce na fansmora: Tak on si myslí , že je budem mečova...
Ano, správně , tvrdě , tvrději a co nejtvrději, samozřejmě v rámci pravidel . On to totiž Gulášek nemá rád. A bude pláč, krokodýlovy slzy, neustále u rozhodčího,vztekání se, hulákání po čárových atd. , tak jak už to známe. Dobrý je, že těch kluků,co se nebojí do toho šlápnout ,máme relativně dost( Škura, Ondruš, Švrča, Knoťák, Strapy, Káňa, Laš)
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
15.03.2019, 13:18
 
 
Slavia s Chelsea Smajlík
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
14.03.2019, 13:51
 
 
Reakce na pavil: uz mam vse hotovo zaplaceno jenom vytis...
Paráda, vidíš že to šlo. Smajlík
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
14.03.2019, 09:01
 
 
Reakce na pavil: nevyte nekdo jak sezenu listky na perna...
Neber to zle,ale umíš číst? odkaz nevím jak lépe to vysvětlit.... Máš to tam krok za krokem, nejdůležitější je,být zaregistrován v ticketportal.cz, bez toho se nehneš. Pokud i nadále nevíš, tak napiš co konkrétně, ale z toho návodu to musíš zvládnout i kdyby si to viděl poprvé.
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
14.03.2019, 08:33
 
 
Reakce na amanter: A diváků na derby se Šternberkem tam ...
Jo to byli časy.... Pamatuju i zápas v Unicove Česko - Rusko, mladí kluci, 16tky???
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
13.03.2019, 19:52
 
 
Reakce na fansmora: Mimo Vyškova , ano tam je zimák :))...
Hlavně derby se Sumperkem, to bylo žrádlo!!! Dodnes vzpomínám, narvanej zimak, hrál se myslím Tipsport Cup a Uničov hrál o třídu níž jak tehdy Šumperk, prohráli buď nějak ke konci utkání, či snad v prodloužením, dodnes na to vzpomínám. Myslím že tehdy za Uničov hrál Pavel Handl pamatuju utkání taky myslím ze Sumperkem a v poslední minutě jel sám na gólmana a dal takovyho vymetaka vinglu, že málem spadl stadion. VUnicove je vidět odevšad a mají nové mantinely, plexi, osvětlení, kabiny, jen ten zimak jako celek by chtěl opravit, zateplit, schody, sedačky a je to stadion jak lusk. Dobrej led a veřejný bruslení za 20kc osoba, nádhera, je to tam fajn.
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
13.03.2019, 12:37
 
 
Reakce na kafka: Já mám na sektor hostí ve Zlíně ty nejl...
A je to pravda nebo kafka??? Smajlík
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
13.03.2019, 12:35
 
 
Reakce na Kohi.jirka ze včerejška : Měl jsem na mobilu rozepsáno po 6 utkání jako reakci na tvůj komentář proč si myslím , že PV nepostoupí( při odesílání mne to opět na mobilu hodilo hlášku, zadejte přihlašovací udaje atd a zkuste o znovu, tak jsem se na to už vybodnul). Na necelé 2 lajny to nemohli dát, ve hře 5 na 5 lajna Divíšek , Nouza neviditelná (přesilovky jim šli ,to klobouk dolů), pan reportér Dočkal na twitteru vychválil Venkrbce( jeho lajna snad ani nehrála,jesti jsem si je všimnul 2x? ), s jednim golmanem to je málo a obrana bud starší a nebo moc mladí,střední generace jim chybí. Chorchoj psal v neděli o Luňákovy, kam to chce dovést(pamatuju si to cca 4 roky zpět ten rozhovor,no a následující sezonu skoro spadli... ),ale extraliga je pouze zbožné přání, na to prostě nemají-maximum je semifinále a i tam by dostali od Dukly na gatě. Jejich revír je Chance liga, mezi 4 až 8 místem, na víc nemají-dle mého názoru.
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
13.03.2019, 11:56
 
 
Reakce na Moony: No ty ses taky pekne vybarvil teda. Gla...
Kašli na něj, nemá to cenu. Kdo Tě zná,ví jak si to myslel. U mně seš pořád stejnej darebák, ať k něcemu poňoukáš či nee. Smajlík
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
13.03.2019, 11:52
 
 
Reakce na Boby49: Že by i v Plzni byli normální lidé? *2...
Tomu nevěřim..... Smajlík
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
11.03.2019, 20:34
 
 
Reakce na radis94: Vůbec to nefunguje...se.ru na to nech...
Jde to v pohodě, prihlásit se, pak v pravo pod prihl. Jménem je odkaz permanentky, vybereš koupit, pod tím je i uvolnit lístky, vybereš HCO a už to tam musíš mít. Jediné opruz je, ze musíš kupovat po jednom lístku, teda já jsem na to nepřišel koupit lístek na patek a sobotu naráz. Ale zaplať panbuh že nemusíme do Olomouce k pokladně.
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
11.03.2019, 10:56
 
 
odkaz tady je ten Řezníček z idnesu.
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
10.03.2019, 18:45
 
 
Reakce na fansmora: Kdo :)) :)) :)) MORÁÁÁÁÁ *4* *4*...
To tady v prostě offě pár jedinců se snažilo křičet, nikdo takřka neodpovídal.... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.