Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ondrash77" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
09.03.2020, 12:59
 
 
Reakce na PandaBíločervená: V tom Zlíně jsou fakt nebety...
Psal jsem email s dotazem na vedení HC Ovce a zatím odpověď žádná. Psal jsem i na vedení našeho týmu a odpověď pana Milana Ministra přišla obratem, za což mu děkuji.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
09.03.2020, 09:13
 
 
Reakce na duchodce47: Na břichabol ti pomuže švestkový n...
Za prvé řídím a za druhé, chlast na břicho fakt nee (teď je to z napětí a nervozity, ne zdravotní problém). Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
09.03.2020, 09:11
 
 
Reakce na 1chorchoj: takových picí je i mezi politiky.kd...
Zdarec, aplikují to co my, nebudou je vpouštět na jiné sektory než na C, potud v pořádku. Haj..zlovina je, že oni mají 1/4stadionu(my z tribuny B budeme jak č. uraci obcházet celej stadion, na haj. zl budem chodit ven, při odchodu samozřejmě zastaví nás a nechají je jít jako první a my v davu se budeme s.rat opět přes celej stadion k východu. Doteď jsem nepochopil, že nikoho jak z vedení, tak z hlídací agentury nenapadlo, 2minuty před koncem zahradit schody od hostů, zábrany oddelat, my domácí normálně odejdeme a poté, tak jak to je normální všude jinde, můžou jít hostující příznivci.... Ne, u nás vymejšlí vymyšlené, domácí fanoušci ať se mackaji ve frontách na vstup, na prichod, WC, občerstvení i odchod ze stadionu... Vše pro hosty), my kobku v rohu a zbytek se koupit nedá. Smajlík jsem zvědav, jak to vyřeší.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
09.03.2020, 08:57
 
 
Vyprdnete se na virus, řešme hokej. S pokorou věřím, doufám a modlím se... Jsme v dobrém rozpoložení, kvalitní výkony a výsledky, tudíž míček by měl být na naší straně. Bude to boj, o každý kousek ledu, golmany a obranu máme lepší, útok momentálně o chlup taky. Už mne začíná od rána bolet břicho z nervozity 😲😁
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
07.03.2020, 13:04
 
 
Reakce na palecek.m: Prosim HCO, poslete ty hnupy z Tick...
Tak ten poplatek je už nějakou dobu, druha věc, že jsou to undy s k na začátku. Mají to bez práce, vytiskne ti doma za svoje a ještě naúčtují 5kc.Blba 5ti koruna ale jde o princip, dě. vky pražský. Jestli můžete napište ať to opraví, to kupování po jednom. Já jim asi 2x psal když něco nešlo a dali to do pořádku.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
07.03.2020, 12:26
 
 
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
07.03.2020, 12:16
 
 
Reakce na beretto1: Nevím, jaké mají na stránkách s přes...
Očekávám konec Vyruba , možná Jaroměř, z útoku Zbyna a Rosťa. Jsem zvědav jak to dopadne s Musilem, to by byla ztráta. Jinak bych řekl vše zůstane.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
07.03.2020, 10:30
 
 
odkaz tak Kašík se prej těší na zlutomodre peklo ale zato v Olomouci.... No.... No... Takové nic moc prej. Tak se tes na pondělí, šašku, doufám že budeš ty puky z kasy vyhazovat tak vysoko , jak vodu z flašky.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
05.03.2020, 08:33
 
 
Já hlavně doufám, že nebudu muset pro lístky do Olmika, ale že si to koupím doma přes internet a vytisknu.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
28.02.2020, 18:27
 
 
Pokud uzná i pokud ne, tak přesně takhle na vypadat práce u brankoviste útočníka.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
23.02.2020, 19:50
 
 
Reakce na fansmora: 7 bodů je moc, 7 flek by byl super ...
Proč? Mají Liberec a Plíseň z vrchu a ze spodu hrajíci na krev Litvajz a Jajdu. My máme samý slabčáky.... Popeláři a Litvajz doma , venku Technické služby se sekačkou a body z Billy. Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
23.02.2020, 19:45
 
 
Drtivé vítězství Mory a Sigmy. Smajlík Smajlík Smajlík Krásnej konec týdne!!!! Akorát mne nakakali na Tipsportu, sestřih branek a u 2:2 přenos ukončí, p1čusové . Smajlík Viděl jsem poslední 2 minuty, tak proto mne nas..... Plzeň kozí brankou ubránila těsné vítězství. Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
21.02.2020, 19:39
 
 
Ty černý z. m. rdi to teda řídí. Liberec začíná pomaloučku prasit, sudí nic. Očekávám na 3 tř a konkrétně posledních 5-10min při nepříznivém stavu pro hosty, maximální praseni. Názorně nám to předvedli Šmíd a ten druhej nevím, kdo byl, zezadu pod krk.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
21.02.2020, 02:19
 
 
Reakce na Beretto1: Vždyť to už není hráč ani pro top tý...
A ruku na srdce, my jsme top tým ligy? Proto by ten rok tady klidně dal.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
20.02.2020, 16:58
 
 
odkaz ještě rok si dej a pojd za Zbynou k nám.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
14.02.2020, 20:48
 
 
Nic jsem nevidel, co je Svrcovi a Branovi?
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
08.02.2020, 09:16
 
 
Jsem zvědav, co tuto na to plzenskej.... Já stojím za Dinem. Kohy.jirka Vám může říct, co se mnou dělá pouhé vyslovení názvu toho města na P, či čehokoliv co se toho města týče. Zvedá se mi tlak, když pomyslím na to, jak se přecházeli homelesovi rozjezdy pro hvězdy přes půl hřiště bez absolutního zájmu hrát hokej, Kudroč a jeho lokte do hlav našich hráčů, ubrecenej guláš, Mertl, tuny faulu které se jim nepiskali, nepiskaji, Kratěna (Bros to samý) co zapomel odkud šel do světa, hnusný město plný ho. ven, dementní rádoby fanoušci,ještě dementnejsi sekuritka na stadionu atd atd. Nechtějte vidět, co se mnou dělá, když potkám tady jednoho v Litovli, co fandí modropi. cusum, krif se ve mně vaří. Mam to od té doby, co jsme v ELH a potkáváme se s něma. Pravda, Dino by to mohl zahustit do 2,3 mesidží, ale to by pak nebylo ono. Když chci přeskočím, když ne čtu a přiznávám se, že se občas řehtám, až se za kolena mlatim. P. S. - pro důchodce47 - sem nevěděl, že věk je zásluha.... Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
04.02.2020, 04:50
 
 
Reakce na novaplecharena: Poněkud překvapivé vyjádření ...
Krupp byl zdeden od předchozího vedení. Jak víme, ve Spartě se proměnilo ve vedení snad vše, ale trenér ne a oni ho úplně tak nechtěli. Takže se čekalo na nějaké větší zaváhání a dočkali se.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
04.02.2020, 04:43
 
 
Ono je to rozdíl už jen z počtu lidí, žijících v těch městech, případně městských oblastí (Detroit cca 670tis,aglomerace cca 4,3mil. Los Angeles cca 4mil a městská oblast cca 10mil), proto budou mít naplnenost haly ve většině nad 80-85%.Permice mají podíl minimálně 50%a víc kapacity stadionu (jakože fakt nestojí 150$ na sezónu, jak na Moru Smajlík ), Ti lidé v US a Kanadě jsou v globálu bohatší, když nepřijde tenhle, přijde jinej, těch lidí co chtějí NHL shlédnout, je stále dost a kapacita volných vstupenek, které se před zápasem dají koupit, není nějak zavratna. Před utkáním diváci nakoupí merchandise (jedna z důležitých položek příjmu klubu, proto mají každou 3-5 sezónu úpravu tam barvy, loga, charitativní akce a jiný dresy, xx druhů čepic, ksiltovek, triček atd, na zápase si koupí za 10 dolarů 0,4litrovy něco, čemu říkají pivo, popcorn, hambáč, vše samozřejmě s velkou prirazkou, oproti cenám mimo stadion, no a z toho má ten klub, teeeeezky prachy). Mám kamaráda, co žije v aglomeraci Toronta, sehnat lístek na utkání Maple Leafs základní část +nenechat tam majlant, problém. Na play off? Nereálné. To se radši jednou za čas sebere a jede do Buffala, kde ten lupen sežene za pár babek, udělá si vejlet na Niagarske vodopády či jinou zajímavost v okolí a ušetří(mimochodem Vodopády krásný, plavba lodí pod nima zážitek, jinak všude z toho stříká business, prachy prachy prachy-kasina, automaty atd.) Bohužel, nebo bohudík?, kluby v Česku žijí z peněz sponzorů a až na par výjimek (Sparta, Libe, Brno) Maj něco zajímavého z prodeje suvenýrů, za mořem většina příjmu ze vstupného, merchandisu.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
01.02.2020, 05:10
 
 
Reakce na Sarkas: Jak to, že Vítky vydali prohlášení o p...
A kdes to četl, že udělali Vitky prohlášení o přestupu č. 25? Já četl akorát článek na hokej.cz, že se šušká, pak že to po zápase naznačil sám hráč, ale na www, ani Facebooku Vítkovic, nic o přestupu nebylo. Pak sem někdo dal odkaz na www Vítka, kde Pavlík oznamuje, že přestup Erik zatrhl. Tak tady nedělej zbytečný vlny, že my(HCO), potažmo Erik, je největší trouba. Zbyna si myslel že je hotovo, dokud to nepotvrdí šéf, tak je hotová akorát polívka na dnešní oběd.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.