Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ondrash77" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
12.10.2019, 15:39
 
 
Reakce na jardator: není nějakej odkaz na sream?? nejede...
Tipsport, Chance
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
12.10.2019, 15:23
 
 
Poprosím.... Příště zavřete celej stadion a nechejte ho těm modrejm blbum!!! Permanentkar a cítím se jak největší onuce. V zatáčce u Vídně nás tam je.bnou do klece 3x3metry, s hajzlama venku, security idi.oti a tady jim ještě vylizeme pr.dele. Jděte se bodnout!!!
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
06.10.2019, 18:52
 
 
Reakce na beeeeeda: Tak jsme nedali 8 třetin gol...
Přesně na vteřinu 160minut Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
06.10.2019, 18:40
 
 
Tak, vážení a milý. Už nám to začíná, velkej problém dát gól, přesilovky jalovy, tu chybu v obraně prostě uděláme a nějakou branku dostaneme, hráči na marodce přibývají a s příchodem chladnějších dnů v našem ledovém království to lepší nebude, hráčů navíc za zraněné mnoho nemáme (spíš takřka nikoho), výhled zápasu a soupeři v nich nevěstí mnoho bodů, branek v síti soupeře a jak jsem si tak vsimnul, tak prostě nestíháme v tempu. Jak si tak pročítám pár příspěvků, bohužel i ta smůla se nám lepí na čepele a klukům to taky zrovna nepřidá na pohodě (zápas jsem radši nesledoval, ať se netrápím a nemám z toho nervy, stačil pátek a ještě teď nasr. anim dřu zuby, jak tam nechali šu. lina guláše jezdit jak se mu zamane (přitom stačilo něco obdobného, jak když v 1tr vylezl nas.ranej Rosťa z trestné a rozmaznul Mertla ten byl pak poloviční ). Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
18.09.2019, 14:37
 
 
Pěkný rozhovor s Milanem Novým a chválí nás Smajlík odkaz
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
17.09.2019, 22:01
 
 
Plus samozřejmě doma v pokojíčku s uchem prilepenym k radiu. Je škoda že není ČRo Sport :(
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
17.09.2019, 21:58
 
 
Reakce na dimmuborgir: Tohoto pořadu je škoda , při čten...
Mám to stejně. Nastoupen v plné polní, tuším od 19h po zprávách, deníček, tužka a už to jelo. Mezi 19-20h přicházel táta z druhé práce a u dveří už jsem hlásil výsledky, kdo dal góly, jak vypadá tabulka, v nedeli jak hrála Sigma, výsledky formule 1. Psal jsem si tabulky doma, venku, celkově. Když začal vycházet časopis, no spíš ve formě zmenseneho formátu novin, mám za to že Hokej se to jmenovalo, to bylo něco pro mne. Tam už bylo o dost víc informací, sestavy, rozhovory, statistiky. Jo to byli časy. A s mikrofonem za hokejem, fotbalem či sportem jsem ladil při jakékoliv cestě autem, přes to nejel vlak, i když jsem vezl plný auto bab (žena, 2 dcery). :-)
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
17.09.2019, 21:46
 
 
Reakce na fansmora: I Snehulák Bartošák hodně pomohl. :...
Tak, kdyby takhle stříleli i naši borci, máme 6 bodů. To bylo jak přes kopirak krásně na lapacku od tyčky, tam by mohl být kdokoliv stejně bez šance (ale chyby teda strašný od 3nečáků).Zatím mne tedy Vitky prekvapuji, ale je to začátek, všichni nabušeni, plní sil. Uvidíme v listopadu, prosinci a hlavně v lednu, kdy je plno zápasů rychle po sobě. Pak jsem zvědav.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
17.09.2019, 18:36
 
 
A jéje, ci.kán dává góla.... Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
17.09.2019, 18:20
 
 
Dnes Poprad (Vošvec)- MAC Ujbuda (Halász) ve 12min 2:0
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
15.09.2019, 07:27
 
 
Reakce na vlčák70: Dobré ráno *2* *2* *2*...
Dobré, dobré.... Dneska by to šlo, co říkáte? Už se těším na plnou plechovku, pevně věřím v podstatně lepší výkon. A jsem zvědav, s čím přijde Ševc, prtavec. Smajlík
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
15.09.2019, 07:18
 
 
Kotvan na 2mesice s opcí do konce sezony do Liberce :(
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
14.09.2019, 00:07
 
 
Utrpěli jsme výhru, občas jsem kluky nepoznaval... Nemohu si odpustit výtku k sudim, fauly domácím nepiskali, obzvláště v posledních minutách 3 tř., v první jasnej ofsajd, seděl jsem přímo na modré ( někdo z našich mával, jak na manifestaci a nic), zakázané uvolnění v situaci 2 na 1 domácího cca 3,5min do konce 3tr., vyloučení tuším Strapyho se mi nepozdavalo-nejak těch chyb bylo na můj pocit, priveľa... Ale body se počítají, Rosťa gól, Brano podržel, Vyrub láme hokejky dál, co víc si k pátku 13,přát. Jo a Galvi asistence v 1 soutěžním utkání za Jukurit (prohra 2:3 po prodl.). Dobrou
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
13.09.2019, 15:37
 
 
Reakce na fansmora: Kde to hledas ? Kde je nejmenší prov...
Mapy Google v mobilu, kam chci jet, nabídne Ti na výběr trasy a když mi ukazuje vyznačeno trasu, tak zároveň tam mám bublinu, teda měl jsem +6 min oproti normální situaci. Teď mi to píše 1.50h pob D1, 1.18 h po sjezd Kocourovec po dálnici, tam sjet a po staré se na dálnici vrátit u Velkého ujezdu, ale asi to udělám jak chorchij a beru to na Lipník po staré a pak zpět na D1. Na waze hlásí velká kolona
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
13.09.2019, 11:51
 
 
Tak dement z plísně dostal 2 zápasy stopku. Waze ukazuje zpozdění 7 minut a nejlepší cesta po dálnici, zatím.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
13.09.2019, 11:45
 
 
Reakce na Boby49: O inteligenci plzeňskych fandu se nejl...
Kašlem na ně. Dneska do Vítek a ...... počkáme a uvidíme. Jinak doprava mi na google mapách ukazuje momentálně nejvhodnější cestu po dálnici a čas + 6 minut oproti klasické době dojetí do Ostravy, ale předpokládám, že s postupující dobou se ten čas bude prodlužovat. Tak uvidíme.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
13.09.2019, 11:35
 
 
Reakce na 1chorchoj: Neurážej Ryana,to byl ferovej fraje...
Ryan v civilu asi bude pohodář,ale .....s pukem toho příliš neukázal, za tu dobu , co hrál v Extralize a jezdil do Olomouce. Co jsem velmi často zaregistroval bylo to ,že ,zhruba od půlící čáry se bez snahy jakkoliv získat puk ,rozjel a někoho sestřelil. Jestli tohle se někomu líbí, nebo to někdo považuje za dobrej styl hokeje, tak .......tak jo, no.
Pozor, tím nechci říct, že je to nehokejista !!! jeho důrazná hra v mezích pravidel, jeho velmi dobrá hra v oslabení byla pro jeho tým neocenitelná.
Nicméně, slyším plísní fandy ( viz včera Houdek- mám stejný názor jako Ty, byl tam přímo vyslán trenerem , z jeho hlavy -Houdka, to není ) , že takový jako Ryan a Houdek jsou třeba -na to odpovídám,když se minulou sezonu střetl Švrča a Němec, tak to bylo takřka od plísnáků na vyhlášení 3.světové +jak byli byti v play off , tak najednou všichni jsou proti nám, voni to nepískaj , helé, koukéj, tuti !!!
Když jsou byti , sráženi, napadáni soupeři, bylo to v ořádku. Jak jsou byti oni, tak hle, najednou to vadí!!!
Ať si táhnou a přeju si, ať jim ve vzájemných utkáních kluci ukáží, co je to tvrdá, ale férová hra.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
13.09.2019, 11:22
 
 
Reakce na sentinel001: Nechápu proč všichni brojí proti ...
Povím Ti dlouhý příběh.....zaregistroval jsem se na tom jejich tutaním fóru a asi po 4 příspěvcích mne ten jejich manták bloknul a vyhodilo mne to na stránky Disney v Paříži ( asi pokus o vtip?.....od plísních výškrabků?.....nevím).Podotýkám, nic sprostého jsem nepsal. Konec dlouhého příběhu. Víš kam mířím? Prostě a jednoduše, fakt nás ve většině nezajímají problémy, stesky, tipy, rady, doporučení od bílo-modro prde.lníků. Nikdo neříká , že sem nemůžou psát, ale aby sem psali 691 x víc jak na jejich forum + plus byli x krát požádáni, že pokud chtějí psát to, co tady občas píšou, tak od toho je jejich forum. Předpokládám, že kdyby někdo od nás, dnes a denně jim psal na forum, s občasnejma hov.nama co tady plodí , tak dostanou okamžitej ban ( a předpokládám, že nikdo nemá tolik času, aby se každej den 3 x registroval s novým mailem a přihl. údaji na jejich forum).
To že to 2 modro-bílý nechápou, je už zase jiná pohádka.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
12.09.2019, 23:12
 
 
Reakce na Šťoural: Budeme, Milan Gulaš totiž jasně převy...
No u nás teda ne, opravdu ne. Posery nebereme, hérečky už tuplem nee. Jen si ho v tom plesnivym doupěti nechte.
 
 
ondrash77 | Litovel + HC Olomouc
12.09.2019, 21:10
 
 
Reakce na 1chorchoj: je to označený,vyvede te to podle z...
Že bych to vzal spíš skrz město, ale to zas lidi jsou z práce, děcka že škol, nakupovat atd., tak to bude všude lidu, jak na prvního mája.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 18:00 | Jun.
Rytíři Kladno
HC Olomouc