Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rudolfmrva" |  vypnout filtr
 
1234567>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
25.06.2019, 23:43
 
 
Super za to youtube, nemáte někdo doma někde ještě tu semifinálovou bitvu s Kladnem? Nikde jsem to nenašel..
 
 
25.06.2019, 17:04
 
 
Teda něco je v té Bratislavě odkaz k tomu si můžeme přičíst pád FK Inter Bratislava...
 
 
18.06.2019, 09:27
 
 
Mno zavést většinový volební systém by jistě napomohl situaci ,protože by pak například odpadli ty handly při sestavování koalic, kdy mnohdy partaje,které se do sněmovny dostali kvůli dvoum hlavním bodům programu, je pak vpod záštitou koaličníchústupků buď vůbec nerealizovali,nebo dokonce realizovali pravý opak. Jedniný problém vidsím v tom,jak zabránit aby v průběhu těch 5 let, by se dostala jistá strana k moci a dělala taková opatření,která nelze třeba už pak vrátit zpět, nebo by byly proti zájmům a suverenitě ČR a jak by se dala pak takováto strana svrhnout,nebo jak by se dala vyslovit nedůvera vládě a například předčasné volby. chápu,že v Praze by se opět vesele demonstorvalo již po týdnu vlády strany,která by pražákům nevoněla,leč absolutní moc má své úskalí a pakliže by zase byla omezena,pak by to nebyl většinový systém,takže otázka,jak to co nejefektivněji nastavit. p.s při většinovém volebním systému by pak ostatní poslanci mohli 5 let houpat nohama takže má to své úskalí, ale stejně papaláši nedopustí takovouto změnu,takže to je irelevantní to řešit...
 
 
17.06.2019, 16:48
 
 
Reakce na duchodce47: Pánové. Domníváte se,že kdybychom ...
Smajlík Smajlík mno spíš mi to přijde,že by spíš šlo o disciplínu házení sklenic :-) Ale můžete navrhnout setkání:-)
 
 
17.06.2019, 13:44
 
 
Reakce na Biker.: Mě to prostě opravdu baví. Když si člo...
Teda Vy jste mě pobavil jako dlouho nikdo,:-) Nejsou fanatičtí a provedli reflexi ve straně to myslíte vylučování vlastních členů,kteří měli jiný názor než vedení,v tom je ta demokratičnost? Děkuji pěkně. Já žádný babišovec nejsem,jen ctím výsledky voleb na rozdíl od demokracie ve Vašem podání - nikdo neříká,že nemůžete kritizovat vládu,to se dělalo vždycky,ale napadání zejména fyzické kdy Vaší přívrženci buď napadnou člověka tak,že skončí ve špitále,nebo vyhrožují podřezáním prezidenta případně když jsem měl tu čest jít do hospody ,kde byly tito Vaší příznivci,tak jste měl slyšet,jak se o lidech s jiným názorem vyjadřovali,nadávali jim do lůzy a spodiny apod. Takže nám tu nekažte o nějakém lehounkém otření,to jsou fakta pane a když Vám někde řekne jiný názor ,tak pak u Vás demokracie končí..takže tak.
 
 
17.06.2019, 13:02
 
 
Reakce na Biker.: To: Boby 49- Zvláštní je že každej kdo...
Není na tom nic těžkého k pochopení, nemusím být ani příznivec ani volič AB, jen respektuju výsledky svobodných voleb , kdy vítězná strana ať se nám to líbí nebo nelíbí vyhrála volby o parník a kecy od sluničkářuů a jejich stran, že to není většina,je pravda,ale třeba Topáci a strostové by měli nejmíň co kecat ,nebýt Prahy, skončili by v propadlišti dějin ,ale na organizování a placení demonstrací na to je užije. Než tuhle sebranku mít u kormidla,tak raději přežiju toho AB i když to není opravdu ideální ,nicméně on byl hlavní tváří vítězného hnutí a voliči i přesto nějak rozhodli,že to ráádoby demokrati nechtějí respektovat a hledají jakoukoliv záminku a příležitost jak se ke korytům dostat je logické, nejprve se kopalo do prezidenta, tam to ve volbách projeli,tak teď by se rádi dosstali zpátky a AB jim v tom hoodně zavazí a to je ta podstata a princip o co jde..
 
 
17.06.2019, 08:36
 
 
Mno čistý úsudek ,nevím porovnávat napadení Jakla v MHD,který byl napaden notabene dvakrát a skončil ve špitále s roztrženou košilí u přiožralýho Feriho moc objektivní není. A k těm jmenovaným kauzám připočtěte kauzy jako , Promopro, Chemapol, Izip, Opencard, Kauzy na ROPkách a spousty dalších,které jste opoměl
 
 
28.03.2019, 17:24
 
 
Tak zatím teda děs,běs, buď mají zakázáno střílet,nebo nevím, s tímto výkonem dneska finíto..
 
 
28.02.2018, 19:53
 
 
Paráda kluci, to teda jsem čučel jak puk
 
 
19.01.2018, 09:32
 
 
Mno změna je život,ale škoda ho..
odkaz
 
 
02.01.2018, 10:08
 
 
Nejžádanějším nevím,ale jedno vím jistě,jako trvalá výměna by to byla chyba,psal jsem že na jeden měsíc ok,ale aby z toho nebylo pak do konce sezony a následně natrvalo..
 
 
02.01.2018, 09:41
 
 
Mno na měsíční výměnu dejme tomu,ale jinak nebrat,Vlach má ještě nějakou perspektivu, Irgl za rok,nebo dva to zabalí..
 
 
30.12.2017, 18:16
 
 
Mno dneska nedáme gól ani kdybychom hráli dvě hodiny..
 
 
25.10.2017, 20:04
 
 
Ahoj, nevíte někdo co je s Davidem Bucem??
 
 
13.09.2017, 17:36
 
 
Reakce na novaplecharena: pro rudolfmrva To slovo multif...
Tak já předpokládám, že tím výkupem pozemků odpadl problém s případnou rekonstrukcí stávající haly,tak aby bylo dosaženo nezbytných oprav a úprav. Začalo to budováním zázemí v podobě vířivek a předpokládám,že střecha a opláštění budou postupně opravovány. V prvé řadě,ale musíme udržet EHL a hrát tam důstojnou roli,jinak bude zase chodit necelá tisícovka lidí na WSM..Jinak s Vámi souhlasím,že tu je víc sportovních mančaftů,ale to je i v jiných městech srovnatelných s Olomoucí . Zlín, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň,Liberec ti všichni mají ve svých městech více než jeden sportovní tým v první nebo druhé nejvyšší soutěži. A to oslovování těch národních korporací, když to dokázal Hradec Králové z Maundfieldem, Pardubice z ČSOB, Festinou, Zlín z PSG, RI, Barumem a teď s Aukrem, proč bychom to nemohli dosáhnout i My? Je to jen o tom umět někoho oslovit,mít snahu tu něco vybudovat - kdyby nebylo Dopity, nikdy by tu EHL nebyla ptž před tím když pominu období kdy jsme zmizeli z hokejové mapy hrála asi 17 let 1 liga a pokud současné vedení něco nepodnikne i z výhledem do budoucna,tak tam zase skončíme...Na kafe, či pivko zajít můžeme,ale změníme tím něco ??:-)
 
 
13.09.2017, 15:14
 
 
Reakce na novaplecharena: Ale teď vážně. Nevymlouvám se ...
Já si myslím,že hala je naprosto podružný problém pro hráče, nakonec Kladno mělo podobný stadion a v době výluky jací tam hrávali hráči včetně Jágra..Pro hráče je důležitá smlouva a takéčas strávený na ledě, parta v kabině a případně jak si sedne z trenérem. To že to není multifunkční hala bez atmosféry, beru hl díky té atmosféře spíše jako plus. Co se týká sponzorů, psal jsem to už i pan Fürstovi, že nní možné se spoléhat na ty dva hlavní sponzory - MMol určitě něco přispívat bude,ale to nemůže a nesmí být důvod proto,aby se nehledali další sponzoři,kteří ten rozpočet navýší. Zmínil jste Babišovu Olmu, určitě, lae co další Honeweel, Edvards, Gorenje, Ferona - pak možnost oslovit Tip sport, Fortunu, Creditas, Exekuce - Ranták., obchodní řetězce a spousty a spousty dalších možností.- zajímalo by mě zda vůbec si někdo dal tu práci to zkusit oslovit a domluvit se aby byla vidět snaho sem někoho nového po těch letech přivést. Pokud by to Město, nebo Endl zabalil,tak končíme a to je špatně a ti to dva jsou málo, to je tak na chvost tabulky a žádné perspektivní vyhlídky do budoucna..
 
 
13.09.2017, 12:25
 
 
Reakce na novaplecharena: Asi momentálně Zlín je lepší a...
Zdravim. Uz je to trochu ohrane s tim stadionem. Hledat duvody naseho neuspechu ve stadionu je usmevne. Daleko vic bych se zameril na to,jaky mame rozpocet a proc od vstupu do EHL mame temer porad ty stejne sponzory,kdy spolehame jen na Endla a Mesto. Hokejovy klub ma byt financne nezavisly,nebo jen minimalne na mestu a ma si shanet sponzory,to se nedeje a proto budeme chudy klub,ktery bude hrat vzdy druhe housle. Co odesel Dopita,tak to funguje samospadem a nevidim to moc ruzove..Nakonec za soucasneho majitele jsme si o EHL mohli nechat jen zdat a jak vidno ukazuje se proc..
 
 
03.05.2017, 08:11
 
 

odkaz

Mno mám smíšené pocity, přesně jak to napsal pán v diskusi pod článkem. Když už jsme ho celou sezonu platili,tak mohl být trochu shovívavější a pokusit se tu loňskou sezonu nám vynahradit...Ale i tak děkuji Hugo, jsi výborný obránce a přeju ti jen to nejlepší!!
 
 
01.05.2017, 16:18
 
 
Mno tak s takovou to předkolo play off jak pan Tomajko sebevědomě hlásí opravdu nebude. Zatím pouštíme nejlepší hráče překvapivě. U J Mikúše jsem to čekal, Skrbek dejme tomu šlo to i bez něj,navíc teď příjde starej Galvas,ale proč se proboha zbavujeme Rašnera s Mataiem??!!Hlavně že jsme podepsali hráče, který celou sezonu snad nehrál -bez takových by jsme byli v koncích:-)
 
 
01.03.2017, 15:00
 
 
Reakce na Biker.: Tak, tak - Sparta to uhraje, ale Vara...
Zdravím, no já né že bych našim nevěřil Kometa má velké výkyvy,ale myslím si,že Sparta x Plzeň bude 02 ze sázkařského pohledu. Spartě už o nic nejde. .A že Varani vyhrají ve Zlíně je taky utopie nechci tu vytvářet pesimistické nálady,ale myslím,že je to dáno a pokud vezmu naší výkonost za celou sezonu,tak je to asi spravedlivé ..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Olomouc
HC Verva Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Olomouc
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 16:00 | Dor.
Hockey Club Tábor
HC Olomouc