Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
gijoš | TIPOVAČKA
12.09.2019, 15:43
 
 
Naposledy vkládám tipovací otázky. Možnost napsat své tipy máte do zítřejšího úvodního vhazování 1. kola v zápase Vítkovice x HCO. Tímto se opět na delší dobu loučím a přeji pevné nervy, dostatek dechu a síly v hlasivkách a radost, kterou nezkazí ani prohra Kohoutů:

1) Kolik hráčů posílí HC Olomouc mezi začátkem soutěže a koncem přestupního období?
2) Kolik startů za A-tým nastřádají dohromady v základní části A. Rašněr, J. Podlaha a M. Matiaško?
3) Tipni 4 mužstva, která budou hrát předkolo play off
4) -a) napiš 3 své favority na nejlepšího střelce ZČ
b) a svůj tip na přesný počet gólů jež vstřelí
5) -a) napiš 3 své favority na nejlepšího nahrávače ZČ
b) a svůj tip na přesný počet gólů na něž nahraje
6) -a) napiš 3 své favority na nejlepšího kanadského bodovače ZČ
b) a svůj tip na přesný počet kanadských bodů, jichž dosáhne
7) Kolik gólů padne v součtu domácí + hosté v následujících zápasech:
Olomouc x Plzeň (4.10. - 7. kolo)
Olomouc x Liberec (24.11. - 21. kolo)
Olomouc x Třinec (28.2. - 49. kolo)
 
 
Tomíno7 | Mora až na východě Čech
12.09.2019, 15:35
 
 
No tak v Perníkově do toho pěkně šlapou... uteče Locke,přijde Johan Harju..
 
 
Boby49 | srdce bíločervené
12.09.2019, 15:17
 
 
Reakce na kafka: To je v pořádku, je to přirozené. Každý...
Nech si svá tuto 😂😂😂moudra a poučuj si své dementy na vašem fóru!!
 
 
12.09.2019, 15:12
 
 
Rád bych touto cestou apeloval na lidi z kotle, aby se nechovali jako hovada - upřesním: aby neházeli pivo na fanoušky pod sebou, což se v minulé sezoně stalo nejednou. Dovedete si představit, že se soustředíte na hru a najednou vám na záda přiletí kelímek s pivem? Kromě mokrýho oblečení člověk ještě smrdí jako prase. Taky se mi to jednou stalo, a úplně mi to hokej zkazilo. Tito jedinnci nejsou slušní fanoušci, ale, s prominutím, čuráci Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
12.09.2019, 14:54
 
 
Reakce na morajura: OK , jen se nejednalo o mě že bych t...
Nezastávám se policie. Lehké to nemá. Nezasáhne - je to špatné. Zasáhne je to opět špatně. Děti za nic nemohou ale odpovědnost mají rodiče.
 
 
12.09.2019, 14:52
 
 
Reakce na novaplecharena: Co máš z toho, my dva to nevyř...
Ok. Mrknu na tu knížku taky.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.09.2019, 14:48
 
 
Reakce na duchodce47: Možná by bylo dobré kdyby kotel vy...
Už kdysi se jim taky cosi vytýkalo a to je to co říkám. Nelze naše fanoušky směšovat s hovady. Teoreticky to mohou být i lidi odjinud. Z jiného klubu. Víš asi z kterého. Smajlík
 
 
Cyp
12.09.2019, 14:46
 
 
Reakce na morajura: OK , ale tady se to nevyřeší nebo n...
Zkusím ti možná poradit. Všichni návštěvníci, opravdoví fanoušci, vedení klubu, trenéři i hráči samotní takové nevhodné chování těch co dělají bordel na stadionu vždy odsoudí. Všichni budou stát za vámi, za vámi kteří se chováte slušně, kteří udržujete tu správnou sportovní atmosféru fanděním a vytvářením chorea. Určitě víš konkrétně, kteří lidé narušují atmosféru kotle a které by jsi tam nechtěl mít. Na domácích zápasech se domluv s vedením a pořadateli, ať posílí pořadatelskou službu u vašeho kotle a případné excesy ať hned pořadatelé řeší třeba vyvedením ze stadionu. Myslím si, že návštěvní řád to umožňuje. Pokud se jedná o venkovní zápasy, tam pořádáte výjezdy, tak tyto lidi bych hned při přihlášení odmítl. Cením si na tobě, že to chceš nějakým způsobem řešit a myslím si, že tě to i samotného štve. Čím dříve se to s tím radikalizujícím jádrem vyřeší, tím lépe pro všechny a určitě tě nikdo pokud budeš chtít pomoci z výše mnou uvedených neodmítne.
 
 
duchodce47 | Olomouc
12.09.2019, 14:44
 
 
Reakce na novaplecharena: Tomu nerozumím. Chápu, že si k...
Možná by bylo dobré kdyby kotel vymyslel a skandoval něco vtipného proti těm bezmozkum namísto skandování hesla Prostějov. Básníka zde máme,tak možná něco nabídne. Nějak mi zde chybí názor někoho kdo se sám označí jako kotelník.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.09.2019, 14:41
 
 
Reakce na tttttt: Tak dříve to tak fungovalo. Bohužel kd...
Co máš z toho, my dva to nevyřešíme. Když už jsi tu, tak ti musím sdělit, že jsem si půjčil jinou zajímavou knížku Kletba Vikingů od Shirley Waters. To jen, že není jen Vondroušek. Smajlík
 
 
morajura | Po hokeji chci jen Orchestrion
12.09.2019, 14:38
 
 
Reakce na duchodce47: Řešení je jak jsem už napsal preve...
OK , jen se nejednalo o mě že bych tam vodil děti , jen jsem psal že tam bývají i malé děti a mezi ně posílat krvelačnou policii které je jedno koho zmlátí teleskopem není moc dobrý nápad.
 
 
kafka | pilshovado
12.09.2019, 14:37
 
 
Reakce na Boby49: Plzeň mě byla vždy ukradená. Ale od do...
To je v pořádku, je to přirozené. Každý někoho miluje, každý někoho nenávidí. Tak to bylo, tak to je...

Ale není v pořádku a není normální, pokud fandíš jeden den Spartě, druhý den fandíš Moře a třetí den fandíš Prostějovu... Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.09.2019, 14:37
 
 
Reakce na tttttt: Tak dříve to tak fungovalo. Bohužel kd...
Dříve. Já kdysi chodil na hokej a tam jsme se smáli vtipům několika jedinců, kteří byli mezi námi vážení a měli přirozený respekt. Boby49 asi ví, co mám na mysli. To bylo ale dříve. Dnes je dnes. Smajlík
 
 
12.09.2019, 14:35
 
 
Reakce na novaplecharena: Tomu nerozumím. Chápu, že si k...
Tak dříve to tak fungovalo. Bohužel když bude bordel tak se nebude rozlišovat, ale bude to bordel celého kotle. Třeba se to uklidní, uvidíme.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.09.2019, 14:34
 
 
Reakce na duchodce47: Řešení je jak jsem už napsal preve...
Takto ano, tomu již rozumím. Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
12.09.2019, 14:33
 
 
Reakce na morajura: OK , ale tady se to nevyřeší nebo n...
Řešení je jak jsem už napsal prevence a nedopustit podceňování. Nikdo nechce aby v kotli docházelo ke konfliktum s touto skupinou. Ale upozornit policii nebo poskytnou svědectví je nutné. A pokud vodíš malé děti do kotle,tak to neděláš dobře Morajuro.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.09.2019, 14:31
 
 
Reakce na tttttt: Odjakživa si kotel dělal pořádek mezi ...
Tomu nerozumím. Chápu, že si kotel usměrňuje svoji činnost. Ale nechápu, proč by měl mít na starosti hovada. Předpokládám totiž, že se s takovými lidmi nedá ani jednat. Dokonce předpokládám, že samostatně tyto lidi nějak usměrňovat je nebezpečné a z právní stránky dokonce nepřípustné. Na to je policie a ochranky. Ty by jsi sám měl chuť se z hovady rvát? A riskovat případně zranění? Podle mne by měl klub nahlásit tuto skupinku na policii, ať se na ně zaměří. A DÁT POKYNY VLASTNÍ OCHRANCE. To je podle mne účinné opatření. Ale výkon práva vlastní silou je dle mého názoru nesmysl.
 
 
Boby49 | srdce bíločervené
12.09.2019, 14:27
 
 
Reakce na kafka: Tuto mě nepřekvapuje. Opravdový fanda f...
Plzeň mě byla vždy ukradená. Ale od doby co tady otravujete vy dva šasci ji díky vám přímo nenávidím 🤗🤗!!
 
 
morajura | Po hokeji chci jen Orchestrion
12.09.2019, 14:23
 
 
Reakce na Cyp: Jestli jsi si dobře všiml tak to slovo fa...
OK , ale tady se to nevyřeší nebo nevím jak
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.09.2019, 14:22
 
 
Dnes jsem vyslechl jeden rozhovor ( Idnes.cz) a tam se dokonce zauvažovalo o uzavření extraligy. No a vyplynulo z toho i to, že kromě složení určité jistiny by se musely stanovit závazné věci pro všechny kluby a také stanovit úroveň stadionů. A zde mne to již zamrazilo. Naštěstí uzavření extraligy je jen v jedné z úvah, ale znáte to. Tak jak se zrušila baráž a kluby nadávají( některé) tak i toto se může stát. A vezměte si to tak, že bychom se také mohli dočkat toho, že v Olomouci by extraliga mohla být zrušena touto nesportovní cestou kvůli zimáku. Určitě jste se dočetli, že Erik Furst žádal o vyjímku stran kamer pod střechou, loni ji dostal a letos již ne., Takže musely se instalovat pod prohnilou střechu. Dále se dočtete, pod diskuzními příspěvky Grolla a Sentinella , že město plánuje investiční akce v hodnotě kolem 950 mega a po dotacích má stoupnout jeho zadlužení o 450 mega. Takže pokud nedostaneme dotaci na halu, tak vlastní silou( z rozpočtu) budeme toto zadlužení ještě víc zvedat. No samozřejmě se to nebude ostatním líbit a svým způsobem právem. Stále se vše odkládá, ale určité nebezpečí z těchto odkladů zde je. Takže takováto nějaká skupinka, která se radikalizuje by měla být bonbonkem pro naši policii. Zde jsou daleko důležitější věci a hlavní je stabilita extraligy jako takové. Nezahrávejme si s časem, aby jsme jednou všichni nezaplakali. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Olomouc
HC Dukla Jihlava