Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
apollo | Vošvec na plac !
11.02.2019, 12:38
 
 
Reakce na novaplecharena: To je nesmysl co píšeš. Možná ...
Tak z těch jmen, co jsi napsal, sem z Prahy šli pouze Lauda a Příložný. Ale to bylo díky té tehdejší době. V té době ještě nebyl tak výrazný rozdíl mezi Prahou a provinčními městy. Za komančů to bylo vše takové sterilní a jednotné. Teď máš v Praze luxusní butiky, luxusní restaurace atd., kam si ti dnešní zhýčkaní a nagelovaní fotbalisté zvyknou chodit a těžko se jim od tohoto stylu života odvyká. Tady v Olmiku nějaké vyžití sice je, ale ve srovnání s Prahou je to zde mrtvá zóna.
 
 
duchodce47 | Olomouc
11.02.2019, 12:38
 
 
Reakce na ijari: No to co píšeš je sice pravda, ale nezn...
Souhlasím. Dalo se ale při té přestávce očekávat,že tomu tak bude. Sigma byla dlouho ve městě středem zájmu a bylo by škoda aby šla do kytek. Ale třeba volejbalistky a házenkářky se také nedrží špatně. Dříve bylo ve městě více vrcholných soutěží,třeba Box,Basketbal muži i ženy házená muži a fungovalo to. Pamatuji návštěvy 3 000 diáku na házené v neděli v 10:30 na venkovním hřišti. To se už nikdy nevrátí a Sigma muže hrát klidně v Holici.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
11.02.2019, 12:31
 
 
Reakce na novaplecharena: Pro fotbalistu nebo hokejistu ...
V Olomouci s pražským platem... Smajlík Smajlík
 
 
ijari | Olomouc
11.02.2019, 12:28
 
 
Reakce na duchodce47: Tak jsem si pročetl tvé příspěvky....
No to co píšeš je sice pravda, ale neznám nudnější téma než je to o tuzemské kopané. Něco tak nezáživného abys pohledal.
Spíš by mě zajímalo jak si před poslední čtvrtinou stojíme v naší interní soutěži.
 
 
novaplecharena | Olomouc
11.02.2019, 12:28
 
 
Pro fotbalistu nebo hokejistu je Olomouc jedna z nejlepších adres v republice. Pokud má rodinu a děti, tak je to město na výchovu dětí bezpečné, dostatečně velké a jeho okolí je mimořádně hezké. Ceny jsou zde úměrné, co se týče cen za ubytování oproti Praze vyjimečně příznivé. Kultura dostatečná. Krom toho, takový sportovec stejně většinu času stráví na hřišti nebo cestuje po zápasech. Takže jediný rozdíl je v platech , ale zároveň ve výdajích. Když bych zde dal otázku, zda by někdo raději bydlel v Praze než v Olomouci tak? Zkusme to, jako téma.
 
 
Fanda: | HC Olomouc | HC Řisuty
11.02.2019, 12:26
 
 
Reakce na novaplecharena: Pokud mi ho napíšeš, já ti ode...
Už je to vyřízeno.
 
 
duchodce47 | Olomouc
11.02.2019, 12:24
 
 
Reakce na novaplecharena: To je nesmysl co píšeš. Možná ...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
11.02.2019, 12:23
 
 
Reakce na apollo: Víš, ono to má více aspektů. Vem si tř...
S tím souhlasím. Zda bude výkonnost Vacka slabá, tak to se teprve pozná. Jak Sigma,tak Bohémka má mladý kádr a zkušeného hráče je třeba. A navíc Vacek není až tak starý a zdravotně vypadá O.K.
 
 
11.02.2019, 12:16
 
 
Reakce na fansmora: Kdyby to pískali sudí vždy , tak by ...
Hlavní problém férovosti soutěže je v neúplném počtu videí na zápasech. Není možné aby někde bylo a někde ne, to je regulernost soutěže v pytlu.
 
 
novaplecharena | Olomouc
11.02.2019, 12:16
 
 
Reakce na apollo: Víš, ono to má více aspektů. Vem si tř...
To je nesmysl co píšeš. Možná teď s tím Ševčíkem, Vackem a dalšími to tak je. Ale to není vina města Olomouce. Olomouc je krásné, klidné město, kde žít je absolutní pohoda. A určitě ti nemusím vypisovat hráče, kteří sem velmi rádi šli. Jen namátkou Lauda, Příložný, Bokij, Reiter, Knap, Baranek a další. A klidně z Prahy jak je podle jmen patrno. Takže to není městem, ale tím, jak je Sigma v současnosti vedena a kam spěje.
 
 
Fanda: | HC Olomouc | HC Řisuty
11.02.2019, 12:13
 
 
Reakce na nehygienix: https://www.sport.cz/hokej/ostatni...
Ty jim vytřeli zrak. Když to slovenské řády umožňují, tak se týmy podle toho chovají Smajlík
Vyhráli i druhý zápas. 7:2.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
11.02.2019, 12:03
 
 
Reakce na duchodce47: Domnívám se,ale možná se pletu,že ...
Víš, ono to má více aspektů. Vem si třeba teď Petra Ševčíka ve Slavii. Ten teď má našlápnuto k tomu strávit hezkých pár let ve Slavii, když mu to půjde, tak se třeba dostane i do zahraničí, ale v závěru kariéry, kdy už ta jeho výkonnost bude slabší, jako třeba teď v případě Vacka, tak se nevrátí do Olomouce, ale spíš půjde někam do Bohemky nebo Dukly, prostě bude chtít zůstat v Praze, kde si zvykne jeho panička, jeho děti apod. Olomouc je prostě provinční město, navíc na Moravě, kam se ti hráči obecně těžko přivádějí.
 
 
Fanda: | HC Olomouc | HC Řisuty
11.02.2019, 12:03
 
 
Reakce na apollo: Tak to potom nechápu, že si ho vzal Ha...
Asi jednoho takového zkušeného mezi mladé chtěl.
 
 
nehygienix | Loučany
11.02.2019, 12:02
 
 
odkaz

taky vtípek od našich sousedů Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
11.02.2019, 11:56
 
 
Reakce na morávka72: Z fora Sigmy tě zase vyhodili že sv...
Tak jsem si pročetl tvé příspěvky. Ať hledám jak hledám-k hokeji ani slovo. Jen urážky a napadání. Uber plyn a vrať se na zem. Jen si všímáš přispívatelu a sám nic kloudného nevymyslíš.
 
 
apollo | Vošvec na plac !
11.02.2019, 11:56
 
 
Reakce na lades01: Mozna proto ze u nej videl jine vlast...
No prostě se tomu divím. Hašek tu Bohemku má postavenou na mladých hráčích, které si může vychovat k obrazu svému a vyhořelá hvězda typu Vacka mi prostě do té Bohemky nějak nesedí. Pokud to měla být náhrada za jeho syna, tak teda nevím...
 
 
ondrash77 | HC Olomouc
11.02.2019, 11:44
 
 
Tak dnes Jajda opět nee. odkaz Nevadí, pojedeme se (snd ) juknout i bez Jajdy (že Kohi.jirko.... Smajlík )
 
 
duchodce47 | Olomouc
11.02.2019, 11:43
 
 
Reakce na lades01: Co jsi pamatuji , tak Vacek na tom te...
Domnívám se,ale možná se pletu,že ze Sigmy mnoho hráču v dobrém neodcházelo. Proto se asi snaží mít co nejvíce hráču pod smlouvou.Je ale škoda,že se nikdo nehrne spět,kde fotbalově vyrustal. A tam je asi ten zakopaný čokl.
 
 
11.02.2019, 11:37
 
 
Co jsi pamatuji , tak Vacek na tom technicky byl docela slusne a rekl bych ze zrovna Hasek vi co dela . ja bych se vlastne ani nedivil ze o nej tady nikdo moc zajem nemel . A jestli se nepletu on se taky nerozesel tady uplne v dobrem ne ? Tak mozna ani on nemel moc zajmu sem jit . Nevim no tezko rict .
 
 
11.02.2019, 11:34
 
 
* nez
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.