Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ondrash77 | HC Olomouc
12.03.2018, 12:22
 
 
Zkoušel někdo koupit lupeny přes permici na ticketportálu?
 
 
ijari | Olomouc
12.03.2018, 12:14
 
 
Reakce na novaplecharena: No a to nějak vylučuje co jsem...
Je to klasický ZS. A zima je tam jako ve svazu. Navíc tam chodíš na záchod do nerez žlabu a o elektronické permici si nechávají jen zdát. Zlatá plechovka.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 12:09
 
 
Reakce na Ijari: To je ale totální blbostí. Navštívil js...
No a to nějak vylučuje co jsem psal? To není blbost, ale to bylo řečeno na vlastní uši komentátorem. To jsou věci, které tobě unikají, když jsi na výjezdu.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 12:07
 
 
Teď nastává o Andráku, tak si přepněte, pokud je zájem a nerozptylujte se zde tím chytrým co pije Prazdroj, aniž ještě zblbnul. Ti co nepijí Prazdroj jsou u nich všichni blbí. Zajímavé členění inteligence na jejich fóru. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Ijari | Olomouc
12.03.2018, 12:02
 
 
Reakce na novaplecharena: K tématu návštěvnosti. Nevím, ...
To je ale totální blbostí. Navštívil jsi někdy ZŠ ve Zlíně? Tam je snad větší kosa než u nás.
 
 
kafka | pilshovado
12.03.2018, 11:54
 
 
Reakce na MeeraOL: Včera jsem zabloudil na Vaše fórum a ...
Asi takhle.
Na pilsfóru se drtivá většina píšících zná osobně a ještě ke všemu dost dlouho. Většinou tam do sebe rejou, mají takový dost specifický humor, který je pro náhodný a občasný návštěvníky nepochopitelný.
Samozřejmě, že se tam taky najdou blbcí v pravým slova smyslu, tak jako všude.
A většina tutěch blbců prazdroj nepije, takže se nemusíš bát. Můžeš ho klidně pít dál, nic Ti nehrozí... Smajlík
 
 
12.03.2018, 11:47
 
 
Reakce na fansmora: jj milé překvapení v play off , hraj...
Snad to nezakřiknu, ale Staněk do toho skočil a hraje dobře a hlavně dokáže hrát do těla, což bude velice potřeba :-)
 
 
duchodce47 | Olomouc
12.03.2018, 11:39
 
 
Reakce na MeeraOL: Měli bychom na něho být hodný...... ...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
MeeraOL | Olomouc
12.03.2018, 11:25
 
 
Reakce na duchodce47: Taky jsem na to právě kouknul. Mus...
Měli bychom na něho být hodný...... Smajlík Ještě má mozek.....
 
 
duchodce47 | Olomouc
12.03.2018, 11:07
 
 
Reakce na MeeraOL: Včera jsem zabloudil na Vaše fórum a ...
Taky jsem na to právě kouknul. Musím říci,že to je opravdu rarita. O hokeji se tam skoro nepíše,ale zato se to hemží urážkama a ubohostí. Je to totální hnus.Tak se chová jedině boží hovado. Kafka snad není ani ze Plzně si tuto říkám.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 11:07
 
 
Reakce na boby49: Copa Plzeň,tuto musí každý milovat!Jej...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 11:06
 
 
K tématu návštěvnosti. Nevím, teď přesně, ke kterému zápasu se to vztahuje, ale byl to zápas Mory ve Zlíně. Tam se nějak rozebírala jedna z nejslabších návštěv v celé historii Zlína a bylo to na extraligu. Přišlo tam 1 600 diváků a víte čím se to mj. zdůvodňovalo? Poruchou vytápění haly, kdy údajně teplota byla kolem 0 stupňů Celsia.
Takže toto uvádím těm, kteří na našem zimáku sedí při stejných teplotách a mnohdy nadávají, když přijde jen 4 tisíce diváků.
Až tak hluboko jsme v Olomouci klesli , že nutíme chodit lidi do nulových teplotních hodnot a stále nejsme schopni do této doby s tou halou nic v tomto směru dělat. Takže podle Zlína má teplota haly vliv na celkovou návštěvnost, to je dokázáno zcela objektivně na případu jiného klubu.
 
 
boby49 | srdce bíločervené
12.03.2018, 10:55
 
 
Reakce na novaplecharena: Tak nás to s amanterem zajímá ...
Copa Plzeň,tuto musí každý milovat!Její objektivní a slušní diváci,vedení,které vždy s uznáním kvituje výroky sudích a při odchodu z ledu jim vždy dojatě děkuje ,fair play hrající hráči,kteří nezraní ani jednou,byť neúmyslně soupeře a navíc vždy pro pobavení publika sem tam nastoupí takový vousatý pidimužíček s č.44,který po ,ledě lítá jak zběsilý,ale nikdo mu zatím neřekl,že hokej se hraje s pukem.Tož tak asi k té tebou zmiňované Plzni. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
MeeraOL | Olomouc
12.03.2018, 10:43
 
 
Reakce na kafka: Na fóru rudý chátry se najdou i opravdu...
Včera jsem zabloudil na Vaše fórum a asi jsem pochopil, že si jdeš rád pokecat jinam. To je teda dílo. Mohl bys nám, čistě z přátelství, dát vědět jestli tento mentální úpadek náhodou nezpůsobuje Plzeň 12 ? Byla by to tragédie, pivo je to skvělý, ale asi by pak bylo lepší to přestat pít. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 10:43
 
 
V podstatě jde o to, že pokud by se určení vítěze extraligy vrátilo do kdysi daných norem, tak by zřejmě bylo odbouráno menší nasazení celků v úvodu soutěže. Také mi možná dají za pravdu pamětníci mezinárodních zápasů Mory např.s Djugarden Stockolm . A dnes? Díky nabitému scénáři PO téměř nic, snad před začátkem nového ročníku se tu objeví nějaký tým ze Slovenska. Trochu málo pro diváka a nakonec i jako odměna pro hráče po skončení sezony. Určitě se tento systém nezmění, ale PO je jasný úkaz určité ekonomické "nenažranosti" Svazu, jak prodlužovat objektivitu pro vítěze donekonečna, ačkoliv objektivita byla solidně zabezpečena v ZČ.
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 10:17
 
 
Nacházíme se před čtvrtfinálovými boji a abych se přiznal, mně se ten celý systém PO moc nezdá. A sice to, že první celek nebo druhý v pořadí může být dokonce vyřazen 7 až 8 týmem.
Domnívám se, že pořadí ZČ by mělo být směrodatné a konečné pro určení mistra a více mistra extraligy a dalšího pořadí. Totéž potom konec tabulky pro baráž.
Spíš bych se přikláněl pro zařazení přátelských zápasů celků extraligy zejména se zahraničními celky. Pokud totiž s Plzní prohrajeme oba zápasy, tak návštěva bude určitě průměrná, rovna event.,. přátelskému zápasu. Pokud Plzeň porazíme nebo dokonce vyřadíme, tak je to popření dlouhodobosti jejího vedení během ZČ. Nevím, co k těm překombinovaným modelům PO, POut vedlo. Snaha objektivizovat objektivní, což je dlouhodobé umístění a vedení extraligy během ZČ? Smajlík
 
 
kafka | pilshovado
12.03.2018, 09:53
 
 
Reakce na Biker.: Ze sparťanskýho fóra: 83.jpg SpartaCor...
Na fóru rudý chátry se najdou i opravdu velcí expertí! Smajlík

Jeden tam dokonce píše, že je posílí bek Šťastný ze Zlína... Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 09:44
 
 
Reakce na boby49: Ono si vedení Mory poradí i bez našich...
Tak nás to s amanterem zajímá a proto o tom hovoříme. Neradíme vedení, ale vyslovujeme se diskuzně k dané problematice, což je demokratický princip podstaty diskuze. Ty jsi zase specialista na plzeňskou problematiku, v čemž ti fandím a již dopředu se těším na tvoje originální výroky. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
12.03.2018, 09:38
 
 
Reakce na Andarist: Jestli máš čas a chuť zastupitelstvo...
Určitě bych přišel, ale doléčuji se. Díky. Smajlík
 
 
12.03.2018, 09:11
 
 
Reakce na Andarist: Jestli máš čas a chuť zastupitelstvo...
Právě. S těmi volbami se trošku obávám aby se zase vše nezastavilo na slovech o potřebě bechat rozhodnout nové zastupitelstvo. No a to bude minulé rozhodnutí revokovat, začne se odznova a tak dokola...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.