Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
duchodce47 | Olomouc
30.05.2020, 10:59
 
 
Stav konta je k dnešnímu dni 29 829,- Jen za včerejšek přispělo 7 lidí pruměrnou částkou 828,60 ,- Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
30.05.2020, 10:43
 
 
Reakce na novaplecharena: To máš pravdu. Včera jsem dřel...
Když jsi včera vydával hodně energie tak ti bude chutnat něco méně zdravého ale kaloricky vydatného. Asi by to chtělo pro uvolnění Okénko šéfkuchaře. Předseda se už vrátil od vody a věnuje se další bohulibé činnosti. K obědu ti přeji dobrou chuť.
 
 
vlčák70 | --- / .-.. / --- / -- / --- / ..- / -.-. /
30.05.2020, 10:43
 
 
Reakce na Boby49: Zase nepochopení. Nikdo ho nevyhani, p...
Samé hokejové příspěvky, jen co je pravda a je to jen malý výběr, ale něco to ukazuje. Napřed si zameť před svým prahem a pak tady kádruj!!!

Čekal jsem, že některý ze zdejších politologu nám objasní včerejší prohlášení jednoho ekonoma v ČT, že se musíme smířit s tím, že jsme 17.spolkovou zemi Německa. Asi to všichni už berete jako neměnný fakt.

No sláva, vítal je na letišti Kalousek? 😂

Proč vypl? Čt seznam se sislavym Šídlem je lepší?!

teď si představ, kdyby tu pomoc poslali Američané. To by tam stála celá kavárna, Parkanová by zpívala vítej prapore hvězd a pruhu a možná by tam americkou vlajkou mával i amanter! Smajlík Smajlík

Ano,ale Hřib a cela kavárna to málem zhatili, pitomci!

Z úst snad všech opozičních politiku je vláda bombardována vytkami, že n vlnu pandemie reaguje opožděně a že nezajistilstila s předstihem dostatek respirator a roušek. Tato kritika je natolik laciná, že si to snad už uvědomuji i bystrejsi z těch kritiku. Na světě neexistuje jediná země, která by nebyla epidemií takového rozměru zaskočená a ktera by mohla prohlásit, že na vývoj událostí dokázala reagovat s předstihem. Jak může naší vládě vytýkat někdo, kdo idi situaci v Itálii, Španělsku nebo v Německu. Dokonale zaskočený byl i Brusel a přesto nikdo z našich hrdinnych kritiku nevycita nic on der Le nové. Pokud by naše vláda reagovala tak zmateně jako EU, nebylo b jejím kritikům co vytknout.
 
 
Boby49 | srdce bíločervené
30.05.2020, 10:39
 
 
To je pro pro NPA, ne pro o o individuum, na které omylem reaguji. Smajlík
 
 
Boby49 | srdce bíločervené
30.05.2020, 10:38
 
 
Reakce na amanter: Tak, tak. Ona zmiňovaná koruna není a...
Zase nepochopení. Nikdo ho nevyhani, pouze jsem měl na mysli a to jsem také napsal, že toto je H O K E J O V E fórum, tak jsem doporučil, aby si pro své negativisticko filozofické názory našel jiné fórum. Projdi si jeho příspěvky a příspěvky podobně postiženého amantera, kolik je tam o hokeji?!? P. S. Také mám zahradu, hodně velkou, příjem asi takový jako ty, ale svým skromným dílem jsem přispěl a ještě do srpna každý měsíc přispěju.
 
 
duchodce47 | Olomouc
30.05.2020, 10:38
 
 
Reakce na vlčák70: To přece ví každý, ty, boby a přidal ...
Děkuji za odpověď,ale ptal jsem se amantera.
 
 
Matheo28 | Olomouc
30.05.2020, 10:29
 
 
Jsme jediný klub v extralize, který má stále starou soupisku. Mohla by ji redakce prosím opravit? Děkuji.
 
 
novaplecharena | Olomouc
30.05.2020, 10:29
 
 
Reakce na duchodce47: Nikdy jsem nezpochybňoval tvého ko...
To máš pravdu. Včera jsem dřel jak bulhar, dnes sedím doma a už zase bych šel něco dělat. Musím to však vydržet do středy v paneláku. Předseda asi sedí u vody, ten se má. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
moravka72 | Olomouc
30.05.2020, 10:26
 
 
Reakce na vlčák70: To přece ví každý, ty, boby a přidal ...
😂😂😂😂 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
vlčák70 | --- / .-.. / --- / -- / --- / ..- / -.-. /
30.05.2020, 10:22
 
 
Reakce na duchodce47: Mužeš napsat kdo jsou ti tři cenzo...
To přece ví každý, ty, boby a přidal se david, který mě nemůže odpustit, že nemám rád jeho statistiky! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
30.05.2020, 10:16
 
 
Reakce na amanter: Tak, tak. Ona zmiňovaná koruna není a...
Mužeš napsat kdo jsou ti tři cenzoři ?
 
 
duchodce47 | Olomouc
30.05.2020, 10:12
 
 
Reakce na novaplecharena: Máš pravdu v tom, že jsem naps...
Nikdy jsem nezpochybňoval tvého koníčka zahradu a vím co to obnáší a vím že to stojí dosti peněz,ale ty to děláš protože tě to uspokojuje a baví. Neřekl bych ,že se nudím. To,že Vlčák poslal 1,- je recese. Ale,že zde demotivuje lidi a celou akci odsuzuje je spíše projev antifanouška.Já ho nevyhazuji.ale sám si o to svým zpusobem říká. Přihlašovat Plzeňáka na druhé forum je také recese. I ta recese má své hranice.
 
 
duchodce47 | Olomouc
30.05.2020, 09:58
 
 
Reakce na amanter: Tak, tak. Ona zmiňovaná koruna není a...
Davida znám osobně a proto prosím. Řeš si tady své široké spektrum názoru,ale ještě jednou prosím Davida vynech. Neznáš ho. Moc děkuji.
 
 
slacha | olomouc
30.05.2020, 09:51
 
 
Reakce na amanter: Tak, tak. Ona zmiňovaná koruna není a...
víš co, vem si účelovku a jdi se hádat s Babišem Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
30.05.2020, 09:32
 
 
Reakce na amanter: Tak, tak. Ona zmiňovaná koruna není a...
Velmi racionálně vyjádřeno. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
30.05.2020, 09:30
 
 
V tomto odkazu se lze dočíst, že koruna je v podstatě velmi významné platidlo odvozené od latinského názvu corona. A je používána v řadě států.
Mezi její podstatné vlastnosti patří, že posiluje, ale i oslabuje. Z toho plyne, že vlčákova70 koruna poslaná v tomto časovém období může oslabit nebo také posílit. A to druhé by způsobilo, že Vlčák 70 poslal na transparentní účet vyšší hodnotu jako tu kritizovanou původní. To je nutno si také uvědomit. Smajlík odkaz
 
 
amanter | pohledy bez růžových brýlí
30.05.2020, 09:21
 
 
Reakce na novaplecharena: Máš pravdu v tom, že jsem naps...
Tak, tak. Ona zmiňovaná koruna není ani předmětem sváru. Je tou pomyslnou holí na bití psa. Ti tři cenzoři ( Daqvid 77 nevím zda se přidal trvale ) ji uvítali jako nástroj k vyplísnění a kádrování s nimi nesouhlasících. A k Vlčákovi. 19.5.2020 jasně sdělil svůj postoj k příspěvku na účet. Takže hon na něj je jasná účelouka, která nemá s racionalitou nic společného
 
 
novaplecharena | Olomouc
30.05.2020, 08:56
 
 
Reakce na duchodce47: Ale toho zaměstnaného ubožáka se s...
Máš pravdu v tom, že jsem napsal a jak uvádíš sklidil posměch o penězích, které vrážím do zahradničení. Ten kdo má zahradu, tak asi ví o čem mluvím. Letos ještě navíc přišly jarní mrazy v takovém rozsahu, že zmrzla réva, meruňky , švestky a včera jsem nenašel na stromě jedinou třešni. Takže zůstala pouze dřina. A to je to o čem chci psát. Kdo má nějakou práci, tak se nenudí a v podstatě nemá čas se dohadovat na diskuzním fóru. Pokud vůbec zde byly nějaké větší debaty, tak to bylo v době aktvní sezony. Naopak okurkové přestávky jako nyní byly obvykle naplněny hádkami. Je to prostě výsledek nudy nebo jiných věcí kam patří třeba i podvědomé nas.rání z dopadu koronaviru na hokej a celou letošní a možná i další sezony. Potud to chápu a vaše souboje čtu s určitým pochopením. Nicméně vše má svoje hranice. Myslím si, že vyhazovat vlčáka 70 z diskuzního fóra, jako to napsal boby 49 je nesmysl.
Právě vlčák 70 byl vždy obohacením této dskuze a jeho humor byl vždy špičkový a nenahraditelný. No a s tou korunou co zaslal, to vás tak naštvalo? Byla to recese, nakonec 1 korun je určitý finanční obnos, který je z ekonomického hlediska vždy lepší jak nula. Kolem to popisování proč nedá je zase forma řekněme humoru. O čem asi tak měl psát, když toto je věc aktuální? Mně jeho příspěvky v rámci tohoto směru nevadily, stejně tak, jak mi nevadil jeho souboj s důchodcem 47. Myslím si,že nevadil ani důchodci47 jako takovému, poněvadž ten se momentálně nudí a tím zabil čas. Kdyby se s vlčákem 70 nechtěl hádat, tak tu debatu již dávno uzavřel. No a další co se připojili do debaty, tak to je již obvyklé křoví, které potřebuje v tomto si přihrát polívčičku. Obykle je v módě kolektivismus tj. všichni na jednoho a podobně, Nakonec známe z historie tohoto diskuzního fóra. Takže si to klidně tady rozdávejte dál, ale prosím vlčáka 70 nevyhazovat, poněvadž to je pro diskuz přínos svojí originalitou. Omlouvám se za některá slova ve kterých jsou vynechána psísmenka. Je to nevím čím, když to člověk chce opravit, tak to vymazává písmenka další. Takže hoši do toho, ty souboje jsou vcelku zábavné pokud jsou vedeny slušně. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
fansmora | Olomouc
30.05.2020, 07:21
 
 
Moudrý člověk se nemstí ,
moudrý člověk neoplácí to zlé.
Moudrý člověk nechá pracovat Karmu.
Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
29.05.2020, 23:15
 
 
Dobří holuby se vracejí. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.