
1chorchoj | Sternberk
07.02.2019, 20:35

Pseudokorektnost za každou cenu je mor celé naší společnosti! :(
Pokud o sobě zlínští tvrdí že jsou berani tak označení "ovcom*d" bych nebral jako hanlivou urážku , z biologického hlediska je to zcela v pořádku, divné by bylo pokud by toužili kopulovat s jiným živočišným druhem (např.kráva,osel apod.)
to by se dalo označit jako úchylné ,hanlivé ba přímo pohoršující






Reakce na lades01: Nerozciluj se !!!...
Rozčilovat se budu ! A všeho moc škodí.takovy hovado já tolerovat nebudu.nepřímo se otřel o kluka a toto,tomu dementovi tolerovat nebudu.pokud se ve výrazech nebude ovládat,tak má smůlu !!
Nechápu,co i v lize tragický Musil dělá v reprezentac!!!!

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.