Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
novaplecharena | Olomouc
28.05.2020, 12:42
 
 
Reakce na Fansmora: Jakou my máme výjimku na zimak? Jen ...
To co uvádíš je možné. No a poněvadž tam vedle nás uvádějí Boleslav, tak to má asi vazby na minimální kapacitu nebo dělení sedadel a stojících. Jinak nemám tušení.
 
 
duchodce47 | Olomouc
28.05.2020, 12:37
 
 
Reakce na vlčák70: Vždy si to udělám při příchodu i odch...
Ty chystáš svatbu a potřebuješ k tomu porno ? Kam se řadíš - většino. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
duchodce47 | Olomouc
28.05.2020, 12:34
 
 
Reakce na novaplecharena: Tak jistě, přehnaná hygienizac...
Pomalu dochází k uvolňování a vypadá to tak ,že to bude pokračovat i nadále. Je otázka za přijde další vlna atd.Cokoli ale vláda udělá je špatně a díky opozici tomu bude i nadále. Cekově na tom ve srovnáním se světem nejsme tak špatně. Je asi lepší opatrnost,než unáhlené kroky. Kritiku je hodně a pomocníku málo.
 
 
Fansmora | Olomouc
28.05.2020, 12:33
 
 
Reakce na novaplecharena: A ten poslední odstavec v odka...
Jakou my máme výjimku na zimak? Jen snad připomínka, že máme slabé osvětlení na televizní přenosy. Ale na to nepotřebuješ výjimku.
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.05.2020, 12:30
 
 
Reakce na vlčák70: Vždy si to udělám při příchodu i odch...
Jo, já si to dělám dvakrát a nikoho to zatím nepobuřuje. Smajlík
 
 
vlčák70 | --- / .-.. / --- / -- / --- / ..- / -.-. /
28.05.2020, 12:29
 
 
Reakce na novaplecharena: Tak jistě, přehnaná hygienizac...
Vždy si to udělám při příchodu i odchodu.

Ty si to děláš při nakupování a ještě dvakrát? Smajlík Smajlík Smajlík
Většina lidí si to dělá u porna! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.05.2020, 12:23
 
 
Reakce na amanter: Ano, souhlas. Jen v jedné věci mám ji...
Tak jistě, přehnaná hygienizace. Ale mně se vcelku líbí např. Liedl, kde stále mají hned u vchodu desinfekční kapalinu na ruce. Vždy si to udělám při příchodu i odchodu. No to je podle mne něco, co mohlo být i dříve bez koronaviru. No a ty roušky? Neškodí. Tudíž nyní bych to udělal tak, že stadiony rozhodně otevřít, ale tato základní ochrana by byla stále platná. A ještě se dají dělat i jíné záchyty při vstupu, ale to zde nebudu popisovat, proběhlo to již několikrát. Takže prázdné stadiony považuji za zbytečnost, poněvadž koronavir se rozšiřuje i jinou cestou.Takovou, že jak nyní píší vědci, asi 80 procent lidí je nakaženo a ani o tom neví. odkaz
 
 
duchodce47 | Olomouc
28.05.2020, 12:04
 
 
Reakce na amanter: Ano, souhlas. Jen v jedné věci mám ji...
Nekupuj zmrzlinu,ale nanuky. Tam je hygiena daleko jistější. Zmrzlina se dnes dělá hlavně z hotových přípravku a nebezpečí je minimální. Doba kdy v hluboké historii se používala kachní vejce už je minulostí a vařením se salmonela ničí. V dnešní době jsou daleko horší věci a pokálet se na tři dny vyfasuješ spíše v hospodách, nesprávným skladováním a porušováním hygienických předpisu atd. Už bylo mnoho případu i v nákupních centrech s prošlou garancí ,hnilobou a skladováním masa a hlavně ryb. Tak mnoho zdraví a na danou otázku se snaž odpovědět.Pokud nechceš nic poslat na učet,tak je to jen tvá věc a nikdo ti to nebude vyčítat. Je zde hokejové forum ale za mne nevadí i jiná debata. Všichni nejsme odborníci na hygienu a hlavně politiku.
 
 
amanter | pohledy bez růžových brýlí
28.05.2020, 11:16
 
 
Reakce na novaplecharena: Já roušku nosím dál. Poněvadž ...
Ano, souhlas. Jen v jedné věci mám jiný názor. Přehranou hygienizací si zaděláváme na vlastní sníženou imunitu ( dáš si zmrzku a zhebneš na salmonelu, kterou bys jinak dvěma dny prosděl na záchodě a pod.) Jasně, že vláda nedá jasné stanovisko. Pro mne to je ale nejistá zpráva pro výdej penízků na cokoli Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.05.2020, 11:06
 
 
Reakce na amanter: Jako jsem psal, že se nemá rozjíždět ...
Já roušku nosím dál. Poněvadž si říkám, na co ji budu sundávat a nosit po kapsách, když se to před tím nesmělo. Myslím si, že ty viry v různých mutacích budou i nadále souběžně s naším životem. Celkem kvituji hygienická opatření v obchodech na ruce atd. což mohlo být i bez Covidu. Prostě zvýšená hygiena. Co se týče profi sportu je to tak jak píšeš. Ovšem vláda oficiálně ti nic nezaručí. Půjde to cestou nenápadnou a pochybuji, že se ještě někdo odváží v takovém měřítku znovu ohrozit chod celé ekonomiky. Bylo třeba včera doslova trapné, že se fanoušci sešli za stadionem a na stadiony nemohli. Je přeci úplně jedno, kde tu nákazu člověk chytne, Takže pomalu budou uvolňovat počty návštěvnosti, ať bude koronavir nebo ne. Řešením je určitě vakcinace národa. A ta bude až bude, jinak to nelze dělat.
 
 
amanter | pohledy bez růžových brýlí
28.05.2020, 10:38
 
 
Jako jsem psal, že se nemá rozjíždět play off tak to samé opakuji o zahájení ročníku. Pokud vláda jasně neřekne co bude až bude. Vládnutí zbabělé a alibistické současně. K tomu ještě ty obecní finanční potíže odkaz . Nikdo nemá odvahu zatím nakousnout téma co s profi sportem dále. Pokud nenazní: koronaviry byly a jsou součástí našeho života a do budoucna s nimi budeme nakládat jako s chřipkovou epidemií ( čili chránit pouze nemocnice a různé domovy ), je role "velkého" sportu diskutabilní. Hlavně kolektivních. Bez diváků nemá smysl mimo sázkaře a bafuňáře ( bohužel pro hráče ). Tedy ani jeho financování. Obávám se, že zatím nikdo o ničem nerozhodne. Pokud budou sponzoři něco dávat, kluby se budou tvářit, že " jedou" ( k tomu by potřebovali tu zavřenou ligu aby se nemuseli moc namáhat ) a púojede doba vyčkávání. Zhora se jasného slova nedočkáme příkladně jako u škol. Chaos ve školách je ukázkou toho, jak se vláda neměla odvahu rozhodnout. Buď je přesvědčená, že je situace tak dobrá, jak teď tvrdí ministr zdravotnictví. Tak proč rovnou nespustí povinnou školní docházku všech dětí? Nebo je riziko nákazy pro děti i učitele velké. Pak má se vší odpovědností říct, že školy zůstanou zavřené. Hlavně by ale měla rozhodnout. Takže budu čekat. Až mi někdo zaručí, že se EL bude další roky normálně hrát, rád zasponzoruji Moru třeba koupí permice či jinou formou přiměřenou mému důchodu
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.05.2020, 10:29
 
 
Reakce na amanter: na co bychom měli mít výjimku? To je ...
Nevím, ani to nechci vědět. Myslím si, že jednou se nám ta Hynaiska sakra prodraží. A neúměrně prodlouží doba. Ta nakonec je již nyní neúnosná. Vypadá to na to, že ten Covid všem vychytl trn z paty.
 
 
duchodce47 | Olomouc
28.05.2020, 10:26
 
 
Reakce na Beretto1: A navíc tady se jedná o podporu naše...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Beretto1 | Hockey Club Olomouc
28.05.2020, 10:20
 
 
Reakce na vlčák70: Co se týká účtu, své důvody mého nepř...
A navíc tady se jedná o podporu našeho klubu. To není jen tak.. Taková sbírka by se klidně mohla konat po každé sezóně jen za odměnu pro klub podle toho jak se sezóna fanouškům líbila. Uvažování hokejista milionář na prqcak tak neuvažuje skalní fanda. Ten se pyšní klubem a rád ho podpoří teď nebo i jindy. Aby na něj mohl být hrdý.
 
 
duchodce47 | Olomouc
28.05.2020, 10:00
 
 
Reakce na amanter: na co bychom měli mít výjimku? To je ...
Na něco jsem se tě ptal,tak snad dokážeš nějak odpovědět.
 
 
duchodce47 | Olomouc
28.05.2020, 09:57
 
 
Reakce na vlčák70: Co se týká účtu, své důvody mého nepř...
Zajímavý názor ale dosti demotivující další fanoušky kteří čekali na dlouho očekávané info z klubu. Domnívám se ,že hokej je takový fenomen že řešení je poslat všechny do práce není optimální. To by se museli zrušit všechny sporty což nemá cenu komentovat. Vše je založeno na dobrovolnosti. Ty děti v Africe,které mají jen smulu,že se tam narodili. Je to míchání hrušek s jablky,které si už příští rok nekoupíme protože je sucho a přízemní mrazíky .
 
 
Beretto1 | Hockey Club Olomouc
28.05.2020, 09:48
 
 
Reakce na vlčák70: Co se týká účtu, své důvody mého nepř...
Stejně funguje komerční banka v Plzni.. Aktualizuje se až příští den a ještě se první aktualizuje částka až pak jména pozdeji
 
 
amanter | pohledy bez růžových brýlí
28.05.2020, 09:25
 
 
Spíše to vypadá, že by mohlo po letech dojít k válce mezi EL a svazem odkaz
 
 
amanter | pohledy bez růžových brýlí
28.05.2020, 09:21
 
 
Reakce na novaplecharena: Každopádně je nutné sjednotit ...
na co bychom měli mít výjimku? To je snad blábol?
 
 
novaplecharena | Olomouc
28.05.2020, 09:00
 
 
A ten poslední odstavec v odkazu jasně nasvědčuje, jak bylo chybné rozhodnutí v Olomouci rekonstruovat arénu na stejném místě. Tedy Hynaisově ulici. A na to jsem zde na diskuzi několikrát kdysi upozorňoval.Stále nechápu, jak by se stavěla nová hala při plném chodu extraligy. Zajímavé je, že Jihlava se toho bojí a v Olomouci by to šlo? Tehdy jedna olomoucká firma nabídla své pozemky na Velkomoravské a to bylo určitě to nejlepší řešení. Extraligu hrát nerušeně po dobu výstavby na Hynaisce. Tím pádem by i čas výstavby nemusel být rychlý. A s tím se vážou i ekonomické části z rozpočtu. Dnes je vše pryč a tak se zdá, že současným nejlepším, ale přitom krátkozrakým řešením je nestavět novou halu vůbec. A být vždy v dobrém vztahu s vedením Svazu co se týče prodlužování výjimek. Ostatně názorové mlčení Olomouce stran současné soutěže je možná i tímto ovlivněno. Sice Kometa také mlčí, ale ta má také své zájmy stran výstavby nové haly.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.