Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-17" |  vypnout filtr
 
<12345
RSS RSS
Další diskuse: 
 
17.06.2019, 08:36
 
 
Mno čistý úsudek ,nevím porovnávat napadení Jakla v MHD,který byl napaden notabene dvakrát a skončil ve špitále s roztrženou košilí u přiožralýho Feriho moc objektivní není. A k těm jmenovaným kauzám připočtěte kauzy jako , Promopro, Chemapol, Izip, Opencard, Kauzy na ROPkách a spousty dalších,které jste opoměl
 
 
duchodce47 | Olomouc
17.06.2019, 08:31
 
 
Reakce na boby49: Tak to určitě ne!Já jsem jen zastáncem...
Se štábní kulturou souhlasím. Ale to co zde předvádí Dino je mimo mísu. Ryba smrdí od hlavy a morálka se dnes nenosí nikde a v politice už vubec ne. Kafka zde nikoho neuráží. Je to plzeňák a to je ten malér. Možná kdyby Dino a pár dalších přestali reagovat tak ubere. Kdo nechce,ten nečte.
 
 
17.06.2019, 07:42
 
 
Reakce na Boby49: Přesně,veřejná a beztrestná!Tak proč j...
Tak za 1. Lidé s opačným názorem jsou přepadání a biti.
Jákla za okamurovce a Feriho za sluníčka, tady to vidím na plichtu.
Za 2: Vyhrožování pořezáním je vyrovnáno prezidentovým výrokem, že novináři by se měli střílet. / teda asi jen kromě novinářů Barandova, Aeronetu a Parlamentních listů :-)
Tady to tedy vidím taky na plichtu.
Za 3. Zloděj Dalík- tak ten jestli se nepletu za své zlodějiny po právu sedí.
Zloděj Bakala- je potřeba si zjistit která že to byla vláda co privatizovala OKD. Začala to vláda ODS a "úspěšně" to dokončila vláda ČSSD.
A hádej kdo bylv té době premiér- bingo, Miloš Zeman. Tady to vidím na 1:0 pro opozici.
Zloděj Kalousek a Topolánek.
Tohle pořád do omrzení vykřikuje Babiš a pořád nikde nevidím žádné trestní oznámení a to má ministerstvo financí pod palcem už šest let a pořád kluci nic nenašli. A jak by to Babišův kredit zvedlo kdyby mohl na kamery zamávat trestním oznámením. Vždyť je to vrchní bojovník proti korupci tak jak to že se nic neděje. To mi hlava nebere. Za to na Babiše se to sype ze všech stran. No já to tedy vidím, že je to 2:0 pro opozici.
O kauze Orlík nic nevím nemohu sloužit a promopro je pokud se nemýlím u soudu. Že jsou naše soudy mimořádně pomalé a každé takové jasné lumpárny jako promopro měli být dávno ukončeny verdiktem s tím s tebou souhlasím.
Víš já mám proti tobě výhodu že nestojím na žádné straně barikády a mám tedy čistý úsudek.

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Olomouc
HC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Slavia Praha
HC Olomouc