Ptejte se: David Ostřížek

OFF-LINE rozhovor s útočníkem DAVIDEM OSTŘÍŽKEM. Ptejte se šestadvacetiletého forvarda na vše, co vás zajímá. V týdnu od 14. do 20. listopadu vám olomoucký centr odpoví.

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 23 odpovědí v této kategorii celkem.

gijoš volume III. (cameronm@seznam.cz - HC Olomouc)
25. 11. 2016, 16:54
 
Omlouvám se za spam. Davide, kdyby Ti bylo prorokováno, že za každý vstřelený gól v této sezoně se Ti narodí 1 dítko, začneš pálit o 106 nebo budeš stůj co stůj přihrávat? :-)

Odpověď:
Zdravím, vzhledem k tomu, že děti zatím nechci, tak je to dost těžká otázka.. Kdo by to pak živil? Ale abych odpověděl, tak bych to zkusil nějak vyvážit.
glum (glum@lordof.rings - HCO)
23. 11. 2016, 09:05
 
Ahoj Davide
Kdo je Tvůj nejlepší kamarád v kabině?
Kdo nejlepší kamarád mezi hokejisty obecně?
Máš víc přátel mezi hokejisty nebo mezi lidmi mimo hokejové prostředí?
Díky, a ať se daří a padá to tam :-)

Odpověď:
V kabině si rozumím se všemi, takže nedělám výjimky, kdo je víc a kdo míň :). Nejlepší kamarádi z hokeje jsou Rosťa Marosz, Kuba Kania Honza Káňa a David Rangl z Brna a víc přátel mám mezi lidmi mimo hokejové prostředí a na ty nedám dopustit. Děkuji mnohokrát. Mějte se
Marián Brunec (bruno.maria@zoznam.sk - HCO)
21. 11. 2016, 13:27
 
Součástí zápasů bývají různé opěvné chorály fanoušků. Dokázal byste Davide Vy složit nějakou báseň pro fanoušky? A zkuste prosím dát odkaz na Vaši oblíbenou písničku, třeba by ji pouštěl DJ v zápase a Vy byste se rozjel k ještě lepším výkonům :-)

Odpověď:
Myslím, že to bych asi nedokázal, na tohle není moje básnické střevo tvořené :)). Myslíte? Tak to schválně zkusíme. K odkazu tady nemám prostředky, takže napíšu jen názvy. Cypres hill feat. Roni Size - Child of the wild west Snoop dogg - Vato
znalec lidové kultury (Davide@zavěs.neboasistuj - HCO)
19. 11. 2016, 10:55
 
Jedno moravsko-slezské přísloví praví: Ostřížek - Strapáč - gól, jiné zase: Strapáč - Ostřížek - gól. Neskutečně se těším, až tato úsloví budou zase zhmotněna!

Odpověď:
Konečně nás dali zase k sobě s Honzou Eberlem, tak snad to konečně zase začne padat, jako na začátku sezony. Díky za podporu. Moravskoslezsko sobě :))
17. 11. 2016, 17:16
 
Dobrý den, jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:
Dobrý den, formule od konce kariéry M. Schumachera nesleduji, takže si nebudu hrát na hrdinu a řeknu na rovinu, že F1 nesleduji a nemám favorita.
Jaš (J.Sramko@seznam - Olomouc/Mora)
17. 11. 2016, 14:31
 
Ahoj Davide,v první řadě jsem potěšen Tvému návratu mezi Kohouty a
jako každý fanda Mory opozděný dík za boj za ELH.Teď dotaz.Nebylo by účelné max.střelby z modré a zlobit více před brankářem?
S kvalitním systémem obrany,jakou máme si myslím,že to by snad zvýšilo konto danných branek.Tak jsme slávivali úspěchy za moji kariery a fungovalo to výborně. Díky Tobě za to že jsi a zůstaneš možná Kohoutem.Hodně zdraví a dobrou mušku.

Odpověď:
Dobrý den, mockrát Vám děkuji za podporu a budu se snažit, abych Vám ji co nejvíc vrátil. Já myslím, že šancí máme v každém zápase až dost a pokud nezačneme proměňovat ty tutovky, tak nám nic jiného asi nezbyde.. Ještě jednou díky a mějte se.
fanóšek (císařpán@je.vůl - HC Olomouc)
16. 11. 2016, 16:40
 
Ahoj Davide, dobře sleduj hráče před brankou! Máte ledacos společného a věřím, že na to, shlédneš, brzy navážeš!
https://www.youtube.com/watch?v=0qZRTu8NRnA

Odpověď:
Dobrý den, děkuji, pustím si ho doma, až tenhle offline vyběhne na internet :). Výborná emailová adresa mimochodem :))
gijoš volume II. (cameronm@seznam.cz - HC Kohoutov)
13. 11. 2016, 17:36
 
Davide, nemáte se spoluhráči v pláni zajít na nějaký koncert, ať se můžete inspirovat ve VYHRÁVÁNÍ? Případně chodit na procházky s manželkami, které by se ZAVĚSILY na vaše rámě? Moc držím palce ať to prolomíte!

Odpověď:
Dobrý den, zrovna v sobotu večer jsem uvažoval o koncertu Prago Union ve Frýdku, ale nakonec jsem zůstal doma.. Možná jsem měl jít a třeba by se to zlomilo, ale nechtěl jsem urazit štěstí ze zápasu se Zlínem :D. Děkuji za příspěvěk, musíme se pozitivně naladit a udělat pořádnou sérii výher. Děkujem za podporu.
JirkaPri (Jiri.Prichystal@seznam.cz - Olomouc)
11. 11. 2016, 10:33
 
Ahoj Davide,
chodíš rád na vhazování nebo jsi radši, když na něho může jít některý ze spoluhráčů? A vnímáš během zápasu atmosféru při domácích zápasech? A jak snášíš zimu v Plecharéně?
Díky moc a hodně štěstí do dalších zápasů.

Odpověď:
Dobrý den, já chodím na buly rád, někdy ale cítím, že mi nejde a domluvím se spoluhráčem, ať jde zkusit místo mě. Jediná výjimka je, že většinou chodí levé křídlo v obranném pásmu na buly. Samozřejmě vnímám atmošku, ta je tady super, lidi jsou nám stále nakloněni, i když se nám tolik nedaří a to je pro nás hrozně důležité. Zima v Plecharéně umí být dost krutá, takže jsem si pořídil kvalitnější termoprádlo. Díky moc za podporu. Mějte se.
Šárka (Sharishka@seznam.cz - HC Olomouc)
11. 11. 2016, 08:57
 
Ahoj Davide :),
umíš vařit? Co případně nejraději? Jinak co ti chutná z jídla nejvíce a naopak, co bys nikdy nesnědl? Častěji si doma vaříte nebo chodíte na jídlo do restaurace?
Děkuji za odpovědi a ať se daří :)

Odpověď:
Dobrý den, sem tam něco ukuchtím, nejraději dělám kuřecí a hovězí steaky. Z jídla mi chutnají nejvíc steaky :)), ale mám rád i těstoviny a jednou za čas nějakou klasickou českou prasárnu. Nesním plesnivé sýry, nedělají mi dobře na druhý den, jestli mi rozumíte :). Častěji mám jídlo doma, přítelkyně se o mě stará hezky. Děkuji mnohokrát, mějte se.
Další stránky
123>>