Ptejte se: František Skladaný

OFF-LINE rozhovor s útočníkem FRANTIŠKEM SKLADANÝM. Ptejte se čtyřiatřicetiletého forvarda na vše, co vás zajímá. V týdnu od 17. do 23. dubna vám zkušený útočník odpoví.

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.

Vit (vit.sla@seznam.cz - Mora)
17. 4. 2017, 16:52
 
Myslím, že to bylo při zápase s Kometou, kdy pod námi seděla parta v bílých tričkách, kteří patřili do Tvého fanklubu. Věděl jsi o takové akci před zápasem a co to bylo za chalany? Dle Tvé reakce Tě to udělalo radost. Určitě máš u nás v Olmiku i mnoho dalším fandů, ale tito se prezentovali super. Díky za sezónu, poléči neduhy a hodně štěstí v nové sezóně.

Odpověď:
Ďakujem , áno bol to môj osobný funclub:-). Počas leta už 5tym rokom organizujem amatérsky hokejový kemp, kde si hráči vyskúšajú na pár dní hokejový život, harmonogram a prácu profesionála. Bola to práve skupina zo spomínaného kempu. Pravideľne každým rokom ho absolvujú a som nesmierne rád že po minuloročných sľuboch ma tento rok konečne prišli dva krát skontrolovať:-) a povzbudiť. Týmto im chcem zároven aj poďakovať, hlavne ich kapitánovi Mudr. Malinovskému.
gijoš (cameronm@seznam.cz - To je snad každému jasné!)
16. 4. 2017, 02:22
 
Františku, moc díky za skvělý rok a půl Tvého působení mezi Kohouty! Docela by mě zajémalo, jak při přestupových turbulencích K. Vary - Martin - Olomouc funguje rodina Skladaných. Zdali si Tvá choť musí vždy hledat nové zaměstnání, děti školu a kamarády a všichni společně nějaké to doupě, nebo naopak máte brloh jasně daný do nějž se dle toho, kde zrovna hraješ, buď častěji nebo méně často vracíš? Moc díky a ať se daří hlavně v životě a v pak i v hokeji!

Odpověď:
Ahoj, Ďakujem, V hokejovom Živote, teda neustálom cestovaní je to naozaj nesmierne ťažké. Ja som mal to štastie a hral som na jednom mieste vo Varoch 7 sezón. Spolu s rodinou sme sa tam cítili ako doma. Je to zároveň aj rodné mesto mojich dvoch detí. Všetko sa dá, hlavne aby sa dobre cítili deti. Z tohoto hľadiska bolo Rusko naozaj náročné, lebo v tom čase staršia dcéra začala povinnú školskú dochádzku na Slovensku. Aj napriek tomu z Olomouca necestujem na Slovensko každý deň,,,nech sa deti aj trochu tešia keď ma uvidia:-))))).
Tomáš (sloop@email.cz - Olomouc)
14. 4. 2017, 17:44
 
Zdravím, zajímalo by mě, co je pravdy na tom, že se chystá Olomouc prodat svoji extraligovou licenci ? Pokud tedy vy, hráči, máte nějaké informace, děkuji za odpověď.

Odpověď:
Zdravím aj ja, Tak o tom nemám žiadne informácie, ďakujem aj ja
ondra (ostrava)
13. 4. 2017, 15:01
 
františku vratiš se někdy do varu

Odpověď:
Nikdy nehovor nikdy:-) Mám z Varov tie najkrajšie hokejové spomienky.
Pavel Lanča (lancapavel@email.cz - Hanušovice)
12. 4. 2017, 13:56
 
Sloužil jsem v Martině jako voják, bylo tak pěkně. Je Martin stále tak pěkné město? Rád se tam ještě někdy podívám. Odpověď:
Veľa nového sa vybudovalo, ale opravovať ho treba stále:-). Za výlet to určite stojí, hlavne príroda okolo.

Nelinka (mikulovanelca@gmail.com - Olomouc)
9. 4. 2017, 21:12
 
Jdeš někam jinam nebo zůstáváš v Olomouci?

Odpověď:
Ostávam v Olomouci
Martin Pajdla (martin.pajdla21@seznam.cz - HC Olomouc)
9. 4. 2017, 18:58
 
Ahoj Franto, jak se máš,
1) Máš nějaký oblíbený tým v NHL/KHL?
2) Budete se snažit v příští sezóně dostat do play-off?
3) Jakému týmu přeješ titul v extralize?
DÍKY ZA ODPOVĚDI A AHOJ

Odpověď:
Ahoj, 1, NHL, momentálne asi Olejárov. KHL, CKA
2, Samozrejme
3, :-) trochu neskoro, ale favorita som nemal.
Ahoj
Káťa (kacka.horakova2@seznam.cz - Olomouc)
9. 4. 2017, 16:55
 
Ahoj 1.jak se těšíš na příští sezónu?😃 2.Jakému týmu fandíš v Play-off?😃 3.Líbí se ti v Olomouci? 4.Co si myslíš o fanoušcích?😃 5.S kým si nejvíc rozumíš z kabiny?😃 6.Kdo je největší vtipálek? 7.A kdo naopak se moc nesměje?😃 Předem díky za odpověď a přeji hodně štěstí v příští sezóně😃 ať se ti daří👍

Odpověď:
Očíslujem si to aj ja:-) 1, Teším sa, no teraz treba načerpať novú energiu a silu. 2, Odpoveď píšem neskoro, gratulujem Brnu. Nemal som žiadneho favorita. 3, Áno, je tu skvelá partia a aj ľudia okolo hokeja. 4, Fanúšik musi byť aj kritický,moc si preto vážim ako nás držali počas celej sezóny. 5, Asi so slovákmi:-))))))))) To som napísal naschval pre mojich českých bratov v kabine:-))))). 6, Myslím že sa doberáme navzájom. 7, každý z nás sa rád zasmeje:-) ďakujem pekne
Nelča (nelca.mik@seznam.cz - Olomouc)
9. 4. 2017, 14:59
 
Dobrý den, budete hrát za HC Olomouc i v příští sezóně?

Odpověď:
Áno
Lenka (zatloukalenka@seznam.cz - Olomouc)
9. 4. 2017, 13:04
 
Dobrý den jak hodnotíte uplynulou sezónu a svůj výkon a co si myslíte o nových posilách.

Odpověď:
Ako sa v hokeji hovorí, všetko sa ukáže na ľade:-). Svoj výkon nerád hodnotím. Dosť ma mrzí fakt, že sme nedokázali postúpiť do predkola play off.
Další stránky
12>>