Ptejte se: Petr Haluza

Ptejte se: Petr HaluzaOFF-LINE rozhovor s útočníkem HC Olomouc Petrem Haluzou. Ptejte se osmadvacetiletého nejproduktivnějšího hráče Mory na vše, co vás zajímá. Mezi svátky vám Petr Haluza odpoví.

Pokládání otázek bude ukončeno 28. prosince 2011, kdy Petr Haluza na všechny položené dotazy odpoví.

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.

Plachý (plachy.ol@post.cz - Olomouc)
28. 12. 2011, 10:56
 
Zdravím,
jaký máte názor na soutěž, kterou začalo hrát Znojmo a jestli zvolilo dobře ,když opustilo I.ligu. I když vím ,že je to dost předčasné po půl sezoně.Z webu Znojma mi připadá ,že je tam dost mužstev s Kaňaďany co se přijedou řezat a ne hrát.

Odpověď:
Zdravím, přesně neznám ty důvody, proč Znojmo začalo hrát EBEL. Možná chtěli zatraktivnit hokej ve Znojmě, možná i z finančních důvodů. V dojíždění není o moc větší rozdíl.

Děkuji za všechny otázky. Jako nejlepší jsem vybral otázku Šárky. Přeji vám úspěšný vstup do nového roku.
Vít Slavíček (vit.sla@seznam.cz)
27. 12. 2011, 19:26
 
Ahoj Petře, díky za super výkony.
Kde jsi začínal hokejem a hlavně kdo Tě k němu přivedl?A ještě jedna otázka (doma jsme o tom malinko diskutovali): na konci zápasu si většina hráčů sundá rukavici a dle mého názoru chladí ruku o led, nebo je v tom nějaký rituál?
Jinak přeji zdraví a pohodu.I když jsem velmi rád že hraješ u nás,tak musím přiznat že extraliga by tě hodně slušela.

Odpověď:
Ahoj Víte, poprvé jsem byl na veřejném bruslení myslím s mámou a zalíbilo se mi to, proto jsem zůstal u hokeje. Začínal jsem v Prostějově.

Není to žádný rituál, nejedná se ani o chlazení, ale je to spíš z hygienických důvodů poté, co si podáme ruku s dvaceti protihráči.
Petr Stráněl (PV)
27. 12. 2011, 18:24
 
Ahoj Petře sleduješ nějak prostějovský hokej? Byl jsi někdy v poslední době kouknout v Pv na hokej? Co říkáš na fanoušky PV?

Odpověď:
Ahoj Petře, prostějovský hokej určitě sleduji, sem tam mám možnost přečíst si Prostějovský Večerník. Vím tedy, jak si Jestřábi vedou. Letošní sezóna se jim zatím daří. Bohužel na hokeji v Prostějově jsem se letos ještě podívat nebyl, protože hrají ve stejné dny jako my. Co pamatuji, tak je pravda, že v Prostějově chodilo na hokej vždy hodně lidí.
Bronislav Tomášek (bronislav.tomasek@seznam.cz - Mora)
27. 12. 2011, 17:42
 
Chceme extraligu a pořádný zimák v Olmiku,kdy to bude? Otázka na špatnou osobu,ale třeba něco ví :-)

Odpověď:
Bohužel, o tom já nic nevím. Ale určitě vychom za to byli rádi stejně jako fanoušci.
Tadeáš (tedula@seznam.cz - Olomouc)
27. 12. 2011, 17:06
 
Ahoj,máš nějaký rituál před zápasem?Jaký hokejový okamžik Ti dosud utkvěl v paměti?

Odpověď:
Ahoj, vyloženě nějaké rituály nemám. Je ale spousta věcí, které člověk dělá tak, aby se na zápas dobře připravil. V paměti mi zůstalo, když jsme hráli finále Univerziády v Innsbrucku. Na celém tom turnaji byla výborná atmosféra.
jan mazal (jan.mazal@email.cz - olomouc)
27. 12. 2011, 16:07
 
ahoj petre kdes......Hral nez sels do mory

Odpověď:
Ahoj Jane, v Kometě.
Jirka (HC Olomouc)
25. 12. 2011, 23:52
 
Dobrý den Petře, v extralize jste odehrál jen čtyři zápasy za Vsetín. Jak na to vzpomínáte? Máte nějakou zajímavost z vašeho krátkého působení v nejvyšší soutěži? A mrzelo vás, když si vás nenechala Kometa poté, co si koupila postup do extraligy? Díky za odpověď, ať vám to tam padá a přeji vám, ať si ještě místo v (neuzavřené) extralize vybojujete!

Odpověď:
Dobrý den Jirko, už je to přeci jen dlouho. Vím, že nálada v kabině už nebyla moc dobrá, jelikož Vsetín tu sezóny spadl z extraligy. Určitě mě trošku mrzelo, že si mě Kometa nenechala. Ale tady v Olomouci se mi momentálně daří a doufám, že vrátka do Komety nemám ještě úplně zavřená.
Petr Poklop (petr.poklop@seznam.cz - Olomouc)
25. 12. 2011, 18:20
 
Dobrý den, Petře! Zajímalo by mě, jestli jste se vy osobně někdy hodně pohádal s rozhodčími (i třeba v mládeži)? A kdo si myslíte, že je v kabině největší bouřlivák? :) Díky za odpovědi, přeju všechno nejlepší do nového roku a hlavně ať vydrží zdraví a pořád vám to tam padá :)

Odpověď:
Dobrý den Petře, osobně jsem klidnější povahy, nenechávám se vyvést na ledě z míry, i když kolikrát je to velice těžké. V kabině jsou určitě typy hráčů, kteří se nedokážou tak ovládnout, ale nebudu je jmenovat.
Jiří Dobrovolný (jirkad@email.cz - Olomouc)
25. 12. 2011, 17:31
 
Ahoj Petře, se kterými útočníky Olomouce si rozumíš na ledě nejvíc?? Fandíš nějakému mužstvu v NHL nebo KHL? Popřípadě proč?

Díky za odpověď a ať se ti v novém roce daří nejen na ledě.Odpověď:
Ahoj Jiří, na ledě si nejvíce rozumím s Jirkou Řípou a Radimem Kucharczykem. Při zápasech je určitě vidět, že nám to s Jirkou klape. V NHL ani v KHL vyloženě oblíbené mužstvo nemám. Rád se ale podívám, když v mužstvu hrají nějací Češi nebo velké osobnosti, jako je Crosby, Ovečkin apod.
František (Mora)
25. 12. 2011, 09:59
 
Ahoj Petře, mohl bys srovnat atmosféru v kabině v loňské a letošní sezóně? V čem je třeba největší rozdíl. Na ledě i na výsledcích je vidět, že něco se změnit muselo. Díky!

Odpověď:
Ahoj Františku, jak jsem už zmiňoval, je to tím, že přišel Jirka Dopita. Také se letos podařilo udělat lepší partu než byla loni, možná i tím, že se mužstvo omladilo.
Další stránky
1234>>