Ptejte se: Vedení klubu

Na vaše dotazy budou odpovídat sekretář HC Olomouc Milan Ministr, nebo marketingová manažerka Zuzana Němcová

Vaše dotazy budou zodpovězeny zpravidla do pěti pracovních dnů.

 
 
 
Formulář
prosím nevyplňovat text:
jméno: autorizační kód:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Otázky na mohou pokládat pouze zaregistrovaní uživatelé. Pro tuto sekci neplatí žádné jiné registrace (z fóra, aukcí, tipovačky apod.). Registrovat se můžete zde.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 332 odpovědí v této kategorii celkem.

Miroslav Matoušek
11. 3. 2020, 12:09
 
Dobrý den. Ve čtvrtek a snad v pondělí se hrají zápasy juniorů. Bude i při nich kontrolován přesný počet diváků? Chodím pravidelně a nechtěl bych o ně přijít. Děkuji.

Odpověď:
Hezký den, utkání play-off DHL Superpoháru juniorů mezi Olomoucí a Kladnem bylo stejně jako ostatní mládežnické soutěže dle rozhodnutí dnešního jednání Výkonného výboru ČSLH bez náhrady zrušeno. Hlavním důvodem je ochrana zdraví obyvatelstva v kontextu opatření před rozšířením pandemie koronaviru. Za redakci webu, Johan Čáp
Lukáš Uhlíř
8. 1. 2020, 15:07
 
Děkuji za Vasi odpověď ohledně Matiaska. Chtěl bych se ještě zeptat, jestli je náš Tomáš Dajčar. Nebo už taky s klubem nemá žádnou smlouvu. Děkuji za Vasi odpoveď

Odpověď:
Hezký den, Tomáš Dajčar je hráčem HC Olomouc. Po ukončení hostování v Litoměřicích nyní bude hrát v CHANCE LIZE za Havířov. Josef Podlaha, sportovní manažer HC Olomouc
Lukáš Uhlíř
29. 11. 2019, 13:31
 
Dobrý den, je Matiaško ještě hráčem Olomouce?

Odpověď:
Dobrý den, Michal Matiaško již není hráčem HC Olomouc. 30.4.2019 mu u nás skončilo hostováni a stal se opět hráčem svého mateřskéhoho oddílu, kterým je Nový Jičín.
Jose Podlaha, sportovní manažer
Lukáš Uhlíř
28. 2. 2019, 11:18
 
Dobrý den,
fanoušci strašně dlouho řeší a spekulují, co bude s klubem, když se bude stadion rekonstruovat na novou halu dle plánu. Pan primátor byl dle článku i na Zimním stadionu, takže by klub aspoň nějaké možnosti měl znát. Bude v případě rekonstrukce moci klub hrát v Olomouci, nebo si bude muset hledat azil někde jinde? Jaké jsou možnosti děkuji za odpoved.

Odpověď:
Dobrý den pane Uhlíři, budoucnost klubu určitě není ohrožena. V této chvíli je opravdu velmi předčasné jakkoli spekulovat o možnostech azylu v jiných městech. Veškeré náležitosti se budou dolaďovat až po konci sezóny, ne během rozjetého ročníku. Chceme vás ale ubezpečit, že vedení klubu bude jednat v zájmu fanoušků, kteří pro ně byli, jsou a vždy budou prioritou. A to i přes fakt, že někdy skloubit plány investora, majitele a provozovatele není úplně snadný úkol.
S pozdravem,
Johan Čáp, šéfredaktor hc-olomouc.cz
Lukáš Uhlíř
31. 1. 2019, 15:20
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli máme nějaké hráče do zbytku sezony na střídavé starty a pokud ano proč jména klub nezveřejní jako to dělají některé ostatní kluby. Díky za odpoveď hezký den

Odpověď:
Dobrý den Lukáši, pokud dojde k nastoupení hráče do utkání v rámci institutu střídavých startů, klub bude informovat veřejnost na svých mediálních kanálech v dostatečném předstihu. Děkujeme za respektování této informační taktiky na přestupovém poli.
S pozdravem,
Johan Čáp, šéfredaktor webu hc-olomouc.cz
Lukáš Uhlíř
22. 8. 2018, 00:22
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by jste mi mohli objasnit nové pravidlo o výstroji. Dnes na zápase s Jihlavou se stávalo velice často, že hráči měli vyhrnutý dres a nevylučovalo se. A pak ejhle někoho vyloučili. Veřejnosti bylo pravidlo představeno, že hráči musí mít dres zahrnutý stále. Jak to tedy je? Děkuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, jde o úpravu pravidla 129, tedy Zdržování hry/úprava výstroje. Dle souboru Českého hokeje Nejdůležitější změny pravidel ledního hokeje pro období 2018-2022 se "po předchozím varování ukládá menší trest hráči, pokud nenosí ochrannou výstroj zcela pod oblečením nebo nemá dres zcela přes kalhoty". Podle oficiálních pravidel IIHF se v při překladu z angličtiny mluví ještě konkrétněji: "Hráč musí mít všechny chrániče (ochranné prostředky) ukryty pod dresem až na rukavice, helmy a betony. Pokud tomu tak nebude, po předchozím varování od sudích může následovat menší trest". Tedy – hráč mohl být varován, ne hned vyloučen. To mohl být případ duelu s Jihlavou. Mějte prosím na paměti, že i pro rozhodčí jde o novou věc a školení proběhlo nedávno. Do extraligové sezóny ještě zbývá dost času, je to tak prozatím o trpělivosti, empatii a pochopení. Přeci jen ještě o nic nejde, rozhodčí určitě nemají sami zájem, aby dělali chyby.

S pozdravem
Johan Čáp, šéfredaktor hc-olomouc.cz
Lukáš Uhlíř
25. 7. 2018, 01:35
 
Dobrý den,

prodalo se letos zatím více či méně permanentek než loni?

Odpověď:
Dobrý den,
aktuální čísla jsou velice podobná jako loni.
S pozdravem
Johan Čáp, šéfredaktor webu
Honza
6. 6. 2018, 19:21
 
Příjde s novou sezónou i nový desing dresů ?

Odpověď: Hezký den Honzo, omlouváme se za pozdní odpověď, design zápasových dresů A-týmu na ročník 2018/2019 bude odhalen na předsezónní tiskové konferenci, která je prozatím plánována na první zářijový týden. S pozdravem
Johan Čáp, šéfredaktor hc-olomouc.cz
Jiří Veselý
6. 6. 2018, 17:31
 
Dobrý den!
Chtěl bych se zeptat zda uvažujete o výměně sedaček v sektorech za brankami.Mám permanentku do sektoru D2,kde se platí stejná cena jako v sektorech A2,B2,A4,B4 a sedačky už mají 3 sezónu vyměněné.Myslím si že za stejné peníze bychom si zasloužili stejný komfort.
Děkuji za odpověď,přeji hezký den, Veselý

Odpověď: Dobrý den, pane Veselý, s problémem zásadnější rekonstrukce stadionu (nebo i zmíněné výměny sedaček, o kterém dlouhodobě víme) bohužel nemůže klub zásadněji operovat. Zimní stadion je v majetku Statutárního města Olomouc, které v investiční kapitole tuto položku pro letošní rok nemělo. Svou žádost tak můžete adresovat právě na tuto instituci. Třeba se i s vašim přispěním podaří vaše přání splnit. Pokud chcete mít komfort stejný jako na "dlouhých" tribunách, aktuálně je v nabídce volného prodeje ještě mnoho permanentek z vámi zmíněných sektorů.
S podzdravem
Johan Čáp, šéfredaktor webu
Lukáš Uhlíř
24. 4. 2017, 05:54
 
Dobrý den,

chci se zeptat, jestli i letos budou na zimním stadionu nějaké drobné opravy.
děkuji

Odpověď:
Dobrý den pane Uhlíři,
ano, na zimním stadionu bude provedeno vícero oprav. Před začátkem sezóny se dozvíte konkrétně, o jaké úpravy šlo. Mějte hezký den.


Zuzana Němcová
Další stránky
123456>>