Ptejte se: Vedení klubu

Na vaše dotazy budou odpovídat sekretář HC Olomouc Milan Ministr, nebo marketingová manažerka Zuzana Němcová

Vaše dotazy budou zodpovězeny zpravidla do pěti pracovních dnů.

 
 
 
Formulář
prosím nevyplňovat text:
jméno: autorizační kód:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Otázky na mohou pokládat pouze zaregistrovaní uživatelé. Pro tuto sekci neplatí žádné jiné registrace (z fóra, aukcí, tipovačky apod.). Registrovat se můžete zde.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 329 odpovědí v této kategorii celkem.

Lukáš Uhlíř
28. 2. 2019, 11:18
 
Dobrý den,
fanoušci strašně dlouho řeší a spekulují, co bude s klubem, když se bude stadion rekonstruovat na novou halu dle plánu. Pan primátor byl dle článku i na Zimním stadionu, takže by klub aspoň nějaké možnosti měl znát. Bude v případě rekonstrukce moci klub hrát v Olomouci, nebo si bude muset hledat azil někde jinde? Jaké jsou možnosti děkuji za odpoved.

Odpověď:
Dobrý den pane Uhlíři, budoucnost klubu určitě není ohrožena. V této chvíli je opravdu velmi předčasné jakkoli spekulovat o možnostech azylu v jiných městech. Veškeré náležitosti se budou dolaďovat až po konci sezóny, ne během rozjetého ročníku. Chceme vás ale ubezpečit, že vedení klubu bude jednat v zájmu fanoušků, kteří pro ně byli, jsou a vždy budou prioritou. A to i přes fakt, že někdy skloubit plány investora, majitele a provozovatele není úplně snadný úkol.
S pozdravem,
Johan Čáp, šéfredaktor hc-olomouc.cz
Lukáš Uhlíř
31. 1. 2019, 15:20
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli máme nějaké hráče do zbytku sezony na střídavé starty a pokud ano proč jména klub nezveřejní jako to dělají některé ostatní kluby. Díky za odpoveď hezký den

Odpověď:
Dobrý den Lukáši, pokud dojde k nastoupení hráče do utkání v rámci institutu střídavých startů, klub bude informovat veřejnost na svých mediálních kanálech v dostatečném předstihu. Děkujeme za respektování této informační taktiky na přestupovém poli.
S pozdravem,
Johan Čáp, šéfredaktor webu hc-olomouc.cz
Lukáš Uhlíř
22. 8. 2018, 00:22
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by jste mi mohli objasnit nové pravidlo o výstroji. Dnes na zápase s Jihlavou se stávalo velice často, že hráči měli vyhrnutý dres a nevylučovalo se. A pak ejhle někoho vyloučili. Veřejnosti bylo pravidlo představeno, že hráči musí mít dres zahrnutý stále. Jak to tedy je? Děkuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, jde o úpravu pravidla 129, tedy Zdržování hry/úprava výstroje. Dle souboru Českého hokeje Nejdůležitější změny pravidel ledního hokeje pro období 2018-2022 se "po předchozím varování ukládá menší trest hráči, pokud nenosí ochrannou výstroj zcela pod oblečením nebo nemá dres zcela přes kalhoty". Podle oficiálních pravidel IIHF se v při překladu z angličtiny mluví ještě konkrétněji: "Hráč musí mít všechny chrániče (ochranné prostředky) ukryty pod dresem až na rukavice, helmy a betony. Pokud tomu tak nebude, po předchozím varování od sudích může následovat menší trest". Tedy – hráč mohl být varován, ne hned vyloučen. To mohl být případ duelu s Jihlavou. Mějte prosím na paměti, že i pro rozhodčí jde o novou věc a školení proběhlo nedávno. Do extraligové sezóny ještě zbývá dost času, je to tak prozatím o trpělivosti, empatii a pochopení. Přeci jen ještě o nic nejde, rozhodčí určitě nemají sami zájem, aby dělali chyby.

S pozdravem
Johan Čáp, šéfredaktor hc-olomouc.cz
Lukáš Uhlíř
25. 7. 2018, 01:35
 
Dobrý den,

prodalo se letos zatím více či méně permanentek než loni?

Odpověď:
Dobrý den,
aktuální čísla jsou velice podobná jako loni.
S pozdravem
Johan Čáp, šéfredaktor webu
Honza
6. 6. 2018, 19:21
 
Příjde s novou sezónou i nový desing dresů ?

Odpověď: Hezký den Honzo, omlouváme se za pozdní odpověď, design zápasových dresů A-týmu na ročník 2018/2019 bude odhalen na předsezónní tiskové konferenci, která je prozatím plánována na první zářijový týden. S pozdravem
Johan Čáp, šéfredaktor hc-olomouc.cz
Jiří Veselý
6. 6. 2018, 17:31
 
Dobrý den!
Chtěl bych se zeptat zda uvažujete o výměně sedaček v sektorech za brankami.Mám permanentku do sektoru D2,kde se platí stejná cena jako v sektorech A2,B2,A4,B4 a sedačky už mají 3 sezónu vyměněné.Myslím si že za stejné peníze bychom si zasloužili stejný komfort.
Děkuji za odpověď,přeji hezký den, Veselý

Odpověď: Dobrý den, pane Veselý, s problémem zásadnější rekonstrukce stadionu (nebo i zmíněné výměny sedaček, o kterém dlouhodobě víme) bohužel nemůže klub zásadněji operovat. Zimní stadion je v majetku Statutárního města Olomouc, které v investiční kapitole tuto položku pro letošní rok nemělo. Svou žádost tak můžete adresovat právě na tuto instituci. Třeba se i s vašim přispěním podaří vaše přání splnit. Pokud chcete mít komfort stejný jako na "dlouhých" tribunách, aktuálně je v nabídce volného prodeje ještě mnoho permanentek z vámi zmíněných sektorů.
S podzdravem
Johan Čáp, šéfredaktor webu
Lukáš Uhlíř
24. 4. 2017, 05:54
 
Dobrý den,

chci se zeptat, jestli i letos budou na zimním stadionu nějaké drobné opravy.
děkuji

Odpověď:
Dobrý den pane Uhlíři,
ano, na zimním stadionu bude provedeno vícero oprav. Před začátkem sezóny se dozvíte konkrétně, o jaké úpravy šlo. Mějte hezký den.


Zuzana Němcová
Tomáš Fojtík
15. 4. 2017, 17:30
 
Dobrý den kdysi se zde objevil článek ohledně nového maskota.. V jaké fázi se to nyní nachází? Hezké velikonoční svátky..

Tomáš Fojtík

Odpověď:
Dobrý den pane Fojtíku.
Ano, plánovala jsem zakoupení maskota z prostředků, které získáme z nákupu přes naše webové stránky. Do této doby se vybralo cca 600,- Kč, což na maskota bohužel nestačí.
Pro příští sezónu mám ale jiný nápad, jak finance na maskota získat. Včas se vše dozvíte.
Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký den.
Zuzana Němcová
Ondřej Hlaváček
15. 12. 2016, 12:48
 
Dobrý den,reaguji na odpověď paní(slečny) marketingové manažerky: v názoru o starání se o fanoušky se bohužel asi neshodneme. Je dobře,že máte pocit že starost o stálé a vyhledávání možností pro získání nových fanoušků je v pořádku,asi to stačí. Já jsem laik,ale vidím tolik možností co a jak dělat,aniž by klub musel vynaložit velké peníze,ale bohužel,přání fanoušků je jedna věc,realita druhá.
K otázce co bych chtěl položit. Budete někdy akceptovat pro vstup na zápasy kartu HOKEJKA, místo permanetky + je novinka možnost koupě lístku přes HOKEJKA TICKET ( http://www.hokej.cz/hokejka-clanek/vstupenky-na-tipsport-extraligu-a-wsm-ligu-nyni-nove-i-na-hokej-cz/5019713) ??? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
podmínky prodeje vstupenek prostřednictvím hokej.cz se společností projednáváme. Pokud bude spolupráce navázána, informujeme vás.
Děkujeme za dotaz.
Ondřej Hlaváček
1. 12. 2016, 13:43
 
Chtěl jsem se zeptat ,naší paní marketingové manažerky,kdy bude bruslící maskot? Slibovalo se ,že až bude opravený,ale asi se někde zapomněl v nějakém kurníku se slepicí.... Dále by mne zajímalo,kdo vymyslel,resp.kdo to vůbec pustil do realizace ,tu úžasnou přestávkovou soutěž - házení banánů na opici. Pokud někdo z odpovědných čte fórum,tak už se cca. asi 2 589x psalo,o co by měli fanoušci a příznivci zájem,jaké návrhy dávají,maily se psali,ale jak je vidno,na fanoušky se tady u nás prostě a jednoduše sere.Žádná soutěž(ta samolepka,šňůrka na klíče, tričko,kšiltovka či šála klub snad nepoloží),vylosování jednoho permanentkáře při každém utkání(nebo alespoň po zákl.části), soutěž o podepsaný dres, tipovací soutěž....nic,nic,nic,jedno velké nic.

Odpověď:
Dobrý den Ondro,
co se dosavadního maskota týče, problémy jsou hned dva:
1. není ve stavu k používání,
2. není náš, abychom ovlivnili jeho opravu.
Rozhodli jsme se pro nákup vlastního. Více se dočtete v článku: http://hc-olomouc.cz/clanek.asp?id=Nakupujte-vanocni-darky-pres-GIVT-a-prispejte-tim-na-maskota-4271

Většinu přestávek v letošní sezóně, jak jste si již všiml, si zakoupilo OC Olympia. Partnerům dáváme různé návrhy a tipy na druhy soutěží. Jak přestávku vyplní a jakou uspořádají soutěž je však na nich. Za tato partnerství jsme rádi.
Soutěž probíhá téměř na každém zápase. A co se organizátora OC Olympia týče - jsou dokonce tři ocenění. Dále probíhá soutěž v bulletinu. Pak máte možnost podpořit nákup maskota a tím získat také odměnu.O jednotlivých akcích jste vždy informování na sociálních sítích a webu. Řada aktivit je připravována také ve spolupráci s partnery extraligy. Věřím, že se zapojíte do všech.
Další stránky
123456>>