Ptejte se: Michal Vodný

Ptejte se: Michal VodnýOFF-LINE rozhovor s útočníkem Michalem Vodným. Ptejte se dvaadvacetiletého hokejisty na vše, co vás zajímá. V pondělí 16. září vám Vodný odpoví.

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.

Ondra (maz.ondrej@yahoo.com - Olomouc)
16. 9. 2013, 08:57
 
Ahoj Michale, jak jste se se spoluhráči stavili k situaci okolo Českých Budějovic a Hradce Králové? Nemrzelo Tě třeba, že jste si sportovně vybojovali postup do až baráže, kde jste neuspěli, a Hradci připadla extraliga do klína bez boje?
Za druhé by mě zajímalo, co říkáš na olomoucký stadion. Určitě jako hokejista máš velké srovnání. Je to opravdu tak hrozné?

Odpověď:
Ahoj Ondro,
tato situace jde celkem mimo nás. Navíc, co jsem se díval, tak v Hradci moc hráčů z loňska nezůstalo, takže je tam v podstatě úplně jiný kádr. Akorát že budou hrát extraligu na hradeckém stadionu. My si tu extraligu vybojujeme raději sami.
Kabiny a zázemí jsou momentálně po rekonstrukci, takže to tak hrozné není. Akorát v zimě je tu opravdu zima. Kdyby se střecha zateplila, bylo by to lepší.
Klára (klarinka88@volny.cz - Olomouc)
16. 9. 2013, 08:43
 
Ahoj Míšo, někdy v minulosti jsem četla, že hraješ v Olomouci jen kvůli škole. Je to pravda? A až ji dokončíš, budeš tu chtít pokračovat?
Tvá fanynka, Klára

Odpověď:
Ahoj Kláro,
to jsi se dočetla dobře, protože kdybych tu nestudoval, tak by mě Zlín sem na hostování neuvolnil. Předloni bych tam tak musel hrát za juniorku na výjimku. Jestli ji vůbec dokončím, tak bych tu rád zůstal. Město se mi hrozně líbí a jsem tu spokojený.
Laďa (lada@poobede.cz - Olomouc)
15. 9. 2013, 22:08
 
Proč si někteří hokejisté po zápase dřepnou a jednou rukou jedou chvíli po ledě? Čistí si ji od rukou soupeře? Chladí si ji? Proč jen jednu?

Odpověď:
Čau Laďo,
když si podáváš ruku s 22 propocenými soupeři, tak si ji tak alespoň trošku smyješ. Sice se to moc nezlepší, ale alespoň pro dobrý pocit.
Irenka (beruška87@email.cz - Strachotice)
15. 9. 2013, 22:07
 
Dobrý den Michale,
jaké místo byste někdy chtěl navštívit?

Odpověď:
Ahoj Irenko,
rád bych se jednou podíval na rockový festival do Ria, ale to až v době, kdy nebudu vědět, co s penězi. Minimálně dalších deset let to nehrozí :-)
Olin (olinpoleno@seznam.cz - Nové Město nad Metují)
15. 9. 2013, 22:06
 
Čus Míšo,
jakou hru momentálně paříš a jaký jsou tvoje oblíbený?

Odpověď:
Čus Olaf,
hry nějak nehraji, ale sem tam si zahraji Angry Birds.
Vendulka (vendyfag@email.cz - Litvínov)
15. 9. 2013, 22:04
 
Ahoj Michale!
Kdybys měl být zvířetem, jaké by sis vybral?

Odpověď:
Ahoj Vendy,
nad tímto jsem opravdu nikdy nepřemýšlel, ale asi koněm. Sice se jich bojím, ale aspoň bych potom pochopil, proč se jim moje potenciální přítelkyně musí věnovat každý den. Třeba by mě pak dala i nějaký cukřík, najíst i možná pusu :-)
Radka (radkaapolena@seznam.cz - Šumperk)
15. 9. 2013, 21:57
 
Umíš hrát na nějaký hudební nástroj?

Odpověď:
V první třídě jsem se učil na klávesy, ale to mě opravdu nebavilo a vyhodili mě z tama. Jednou bych se chtěl naučit na kytaru, ale bojím se, že opravdu nemám talent.
Klovas (janinka9041@seznam.cz - Olomouc)
15. 9. 2013, 20:46
 
Ahoj, co říkáš na fanoušky v Šumperku? Zlobíš se za ”extempore” co bylo na tribuně? Nebo věříš, že vše vyprovokovali fanoušci Draků a Baníku a Olomoučtí se jen bránili?

Odpověď:
Ahoj Klovi,
ani se nijak nezlobím, protože vím, že tyto potyčky k derby patří. Opravdu jsem neměl čas sledovat, co se dělo a kdo koho vyprovokovával. Za to se omlouvám :-)
Vít (vit.sla@seznam.cz - MORA)
14. 9. 2013, 22:30
 
Ahoj Michale,
na Tvé výkony na ledě je radost pohledět a krásný gól po spolupráci s Romanem proti Třebíči to jen potvrzuje.
Chci se ale zeptat, nemrzí Tě trošku,že někteří spoluhráči ze Zlína, kteří byli také na hostování u nás v Olomouci hrají již extraligu? Myslím,že na to stoprocentně máš také a opravdu Ti to moc přeji a pokud by to bylo u nás, tak potom super.
Ať se daří v hokejovém i osobním životě. Díky

Odpověď:
Ahoj Víťo,
díky za pochvalu. Určitě mě to nemrzí, s kluky jsem velký kamarád a moc jim to přeji. Ale kluci, kteří tu byli se mnou ze Zlína, tu byli v úplné jiné situaci. Šli se sem pouze rozehrát pro extraligu, ale já jsem sem odcházel jako neperspektivní hráč pro Zlín. Ale doufám, že si tu extraligu tady vybojujeme a že si proti sobě zahrajeme.
PC Plejer (Olomouc)
13. 9. 2013, 00:38
 
Čáj Michale,
těším se na tvé další kreace při oslavách gólů. Jen doufám, že nezačneš patřit novější verze než je NHL 98. V dalším dílech jsou už ty oslavy totiž slabé ...

Odpověď:
Dík. Neboj se, s Rácou ještě něco určitě vymyslíme :D
Další stránky
1234>>