Ptejte se: Vedení klubu

Na vaše dotazy budou odpovídat sekretář HC Olomouc Milan Ministr, nebo marketingová manažerka Zuzana Němcová

Vaše dotazy budou zodpovězeny zpravidla do pěti pracovních dnů.

Formulář
prosím nevyplňovat text:
jméno: autorizační kód:
vyplňte prosím všechny kolonky

Otázky na mohou pokládat pouze zaregistrovaní uživatelé. Pro tuto sekci neplatí žádné jiné registrace (z fóra, aukcí, tipovačky apod.). Registrovat se můžete zde.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 3 z 3 otázek v této kategorii celkem.

Lukáš Uhlíř
1. 7. 2020, 19:18

Dobrý den, kdy se začnou prodávat permanentky?
Martin Loyka
10. 6. 2020, 13:02

Dobrý den, Alex Rašner, Ludvík Rutar a Tomáš Dajčar jsou v Havířově na hostování nebo jsou již hráči Havířova? Ptám se, protože mě zajímá, jaká je šance, že se některý z nich objeví v průběhu sezóny v našem dresu? Velmi děkuji za případnou odpověď. Hodně zdaru celému klubu.
Tomáš fojtík
6. 5. 2017, 16:10

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda uvažujete o rozšíření trenérského týmu také o kondičního trenéra?? (dle mého dnes již podstatný článek každého týmu)