Report ze zápasu OLO vs. ZDS (5:0)

5:0

(1:0, 3:0, 1:0)

SKLH Žďár nad Sázavou

Už v prvních minutách si mohli Kohouti vyzkoušet své dovednosti v přesilové hře, tu se jim však tentokrát využít nepodařilo. První branky se tak domácí dočkali až v jedenácté minutě, kdy skóre utkání otevřel přesnou střelou Daniel Indrák.

Žďár nad Sázavou však s Hanáky dlouho držel krok, a tak se na další změnu skóre čekalo až do začátku prostřední části, kdy výběr kolem kapitána Madera poslal do dvoubrankového náskoku Tomáš Dvořák. O chvíli později vedli Hanáci už o tři góly, když kotouč nasměroval za záda Víta Tobiáš Handl.

Neuběhla ani minuta od Handlova zásahu a síť za hostujícím brankářem se rozvlnila znovu. Už na čtyřbrankový rozdíl navýšil skóre zápasu Matúš Hlaváč. V posledních deseti minutách utkání pak na konečných 5:0 zvýšil Matěj Kořenek, a rozhodl tak o tom, že tři body si do tabulky připíšou Hanáci.