Report ze zápasu SUM vs. OLO (3:6)

Draci Šumperk

(0:3, 1:3, 2:0 - N 0:0)

Úvod zápasu svěřencům trenéra Fialy vyšel opravdu na výbornou. Během prvních sedmi minut dokázali vstřelit tři branky a bylo na nich vidět, že se snaží protrhnout nepříznivou sérii dvou prohraných zápasů v řadě a také porazit Draky po čtyřech porážkách i podruhé v sezóně.

O branky Kohoutů se postarali Matyáš Fasner, Tereza Radová a Šimon Nesvadba.

Na začátku druhé části dokázali domácí snížit, když Hořejšího překonal přesnou střelou Jiří Fibigr.

Jenže Hanáci o osm minut později dokázali znovu odskočit do tříbrankového vedení, když Ryšavého v brance Draků překonal nejlepší střelec Olomouckých Stanislav Ruda.

Vzápětí zásluhou Adama Masareho a Davida Lamberta odskočili Hanáci už do pětibrankového vedení a jasně si kráčeli pro vítězství.

Třetí třetinu dokázali domácí Draci pouze snížit, když přidali dvě branky. O ty se postaral svou druhou trefou v utkání Jiří Fibigr a Kristián Šucha.

To však nic nezměnilo na tom, že Kohouti se po dvou prohrách mohli radovat z vítězství za tři body.

Ten čtvrtý, bonusový, nakonec nepřidali. V samostatných nájezdech totiž byli šikovnější domácí a zásluhou Antonína Kareše si mohli připsat alespoň bod.