Report ze zápasu OLO vs. HAV (2:1)

(0:0, 2:0, 0:1)

AZ Heimstaden Havířov

V první třetině diváci na olomouckém zimním stadionu branku neviděli. I když na obou stranách bylo po dvou vyloučených hráčích, ani jeden z týmů početní výhodu využít nedokázal.

Druhou třetinu už byly vidět góly. Jako první se dokázali prosadit domácí, kteří během 22 vteřin dokonce dvakrát udeřili.

Nejprve se trefil Jakub Horký a hned vzápětí přidal svou dvacátou branku v sezóně Michal Matiaško.

Ve třetí třetině dokázali hosté snížit zásluhou Vojtěcha Pindela v přesilové hře, kterou jim nabídl druhý střelec Hanáků Matiaško.

Pět minut před koncem putoval na trestnou lavici opět olomoucký hráč, tentokrát to byl Hlaváč a hosté tudíž měli velkou šanci zápas ještě více zdramatizovat.

Perfektní Mokrý v brance s přispěním celého týmu ale situaci zvládl a Hanáci se tak po třech prohrách mohli konečně proti Havířovu radovat z vítězství.

Navíc si svěřenci trenéra Berana připsali třetí výhru v řadě.