Report ze zápasu SAL vs. OLO (3:5)

Red Bull Salzburg

(2:1, 0:2, 1:2)

Vstup do zápasu měl lepší domácí Salzburg, který hned ve čtvrté minutě zásluhou Haakona Hanelta otevřel skóre. Hanáci ale vzápětí srovnali. Po přihrávce Roseckého se prosadil Lukáš Pírek.

Po nevyužitých přesilových hrách na obou stranách to koncem první periody byli opět domácí, kteří se ujali vedení. O branku se postaral Daniel Pronin.

Druhá část patřila Kohoutům, kteří dvěma brankami přehoupli vedení na svou stranu. Nejprve po přihrávce Ministra překonal Kolarze David Rosecký, kterého o dvě minuty později následoval David Vosátko.

Na začátku třetí třetiny přidali Hanáci z hole Tomáše Krupy důležitou čtvrtou branku, která byla nakonec vítězná. Salzburg totiž necelé tři minuty před koncem zápasu snížil na rozdíl jedné branky, kterou zařídil svým druhým přesným zásahemDaniel Pronin.

Z vítězství se ale nakonec neradoval. Hanáci totiž brankou Davida Kalače opět odskočili na rozdíl dvou branek a dotáhli tak zápas do vítězného konce.

Svěřenci trenéra Berana tak přidali druhou výhru v řadě a drží se v první osmičce tabulky turnaje O Pohár DHL.