Report ze zápasu PRE vs. OLO (2:3)

HC ZUBR Přerov

2:3sn

(0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)

V první třetině diváci na zimním stadionu v Přerově branku neviděli. Dočkali se až ve druhé části, kde se jako první prosadili olomoučtí Kohouti zásluhou Petra Ševčíka.

Domácí ale o necelých pět minut později dokázali vyrovnat, když po Markově pasu skóroval David Buršík. Svěřenci trenéra Brančíka si ale ještě před koncem prostřední části vzali vedení zpět, když minutu před sirénou propálil Suchánka Lukáš Přecechtěl.

Olomoučtí dorostenci měli poté ve třetí třetině třikrát možnost početní výhody. Ale místo toho, aby svůj náskok navýšili a de facto potvrdili svoji výhru, domácí v oslabení zásluhou Jonáše Jobánka srovnali na 2:2.

O vítězi tak musely rozhodnout nájezdy, jelikož v prodloužení se žádný z týmů neprosadil. Více štěstí měli v penaltách Kohouti, kterým vystřelil bod navíc ve třetí sérii svou druhou brankou v utkání Lukáš Přecechtěl. Po pěti prohraných zápasech tak dorostenci opět slaví výhru.