Report ze zápasu SUM vs. OLO (3:4)

Draci Šumperk

3:4sn

(0:0, 1:0, 2:3 - 0:0 - 0:1)

Skóre utkání se otevřelo až ve 32. minutě, kdy se za domácí Mladé Draky prosadil Jan Kučera. Hned zkraje třetího dějství pak Šumperk přidal další branku - tentokrát z hole Jiřího Fibigera. Hanáci se však rychlým gólem nenechali zaskočit a v čase 42:59 snížili po trefě kapitána Lukáše Přecechtěla. O chvíli později pak na 2:2 srovnal Petr Ševčík. Sedm minut před koncem základní hrací doby se domácí opět dostali do vedení, autorem třetího šumperského gólu byl Kristián Šucha.

V závěru třetí třetiny došlo k současnému vyloučení Tomáše Minaříka a Andreje Prísažného, takže se hrálo ve 4. To lépe sedělo olomouckým, kteří zásluhou - teď už dvoubrankového Petra Ševčíka snížili a poslali zápas do prodloužení. V něm se o vítězi nerozhodlo, a tak došlo na samostatné nájezdy. Jediným úspěšným exekutorem se stal olomoucký Matyáš Fasner a hosté si tak připsali důležité dva body v cestě za záchranou v nejvyšší dorostenecké soutěži.