Report ze zápasu OLO vs. POR (0:1)

0:1

(0:0, 0:1, 0:0)

HC RT TORAX Poruba

Do utkání vstoupila lépe Poruba, která si v průběhu první třetiny vypracovala dvě šance - společným jmenovatelem obou byl Matěj Halata. Ve 4. minutě si ostravský útočník najížděl na bránu a mohl střílet do odkryté klece, kotouč však minul. V závěru třetiny pak brankář Špunar špatně rozehrát, ale odkrytou bránu nedokázal trefit ani Halata, ani o něm Vehovský. První a zároveň jediný gól zápasu padl v čase 35:32, kdy se prosadil právě velmi aktivní Matěj Halata. Hanáci měli v závěru druhé dvacetiminutovky několik nadějných šancí, všechny však ztroskotaly na brankáři Slížovi. Závěr zápasu pak domácím ztížilo vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě, takže k odvolání brankáře přišlo až 8 vteřin před koncem základní hrací doby. Ani to ale Hanákům nepomohlo a Poruba si tak z Olomouce odvezla výhru už podruhé v sezóně.