Report ze zápasu ZLN vs. OLO (4:2)

PSG Berani Zlín

4:2

(1:1, 2:0, 1:1)

Do branky hostů se opět postavil Špunar. Ten si chtěl po včerejších pěti inkasovaných brankách zlepšit statistiky. Hanáci ale inkasovali jako první, v sedmnácté minutě se prosadil Stanislav Kunst. Kohoutům však netrvalo dlouho srovnat, půl minuty do konce poslal kotouč za záda zlínského brankáře Šarmana Patrik Tarnoczy.

Druhá perioda začala vyloučením hostů, které Berani bohužel využili. Jakub Masař poslal svůj mančaft do vedení, které už Zlín nepustil. Ve 28. minutě už navíc vedl o dva góly zásluhou Lukáše Chudila. A mohlo být hůr. Právě Masař měl k dispozici ještě trestné střílení, které ale nakonec nezvládl proměnit. Olomouc vykřesala jiskru naděje ve 45. minutě, kdy skóroval Jakub Zapletal, ovšem to bylo ze strany hostů vše. Pětadvacet sekund před koncem listinu střelců uzavřel posledním zápisem Dan Handl, který upravil na 4:2.